Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2013/2014
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Franciszek Fortuna
- fortepian
Festiwal pianistyczny
Muzyczne inspiracje - Chopin
i kompozytorzy rosyjscy

Siedlce, 24-26.10.2013r.
Małgorzata
Stożyńska
wyróżnienie
Maciej Baczyński
- fortepian
2nd Riga International
Competition for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 29-30.10.2013r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II nagroda
oraz
Nagroda Specjalna
Kornelia Maria
Radziszewska
- skrzypce
II Międzynarodowy
Konkurs Młodych Skrzypków
Będę wirtuozem
Kraków, 14-16.XI.2013r.
Piotr
Stożyński
wyróżnienie
w grupie III
Maksymilian Krzak
- altówka
Przesłuchania Makroregionalne CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas skrzypiec i altówki
Gdańsk, 2-3.12.2013r.
Tomasz Pozorski

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Hussam
Abdul-Samad
- perkusja
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas perkusji
Warszawa, 19-21.12.2013r.
Szczepan Polewski I miejsce
Maksym
Zajączkiewicz
- klawesyn
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas klawesynu
Wrocław, 9.01.2014r.
Małgorzata Skotnicka II miejsce
Magdalena
Jędrzejewska
- klawesyn
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas klawesynu
Wrocław, 9.01.2014r.
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
Przesłuchania Ogólnopolskie CEA
uczniów szkół muzycznych II st.
klas fortepianu
Kraków, 16-18.01.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Ryszard Jezierski Makroregionalny Konkurs Solfeżowy
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Gdańsk, 7.03.2014r.
Dariusz Wyżykowski III miejsce
Hussam Abdul-
Samad
- perkusja
XII Płocki Konkurs
Muzyki Współczesnej
Płock, 24-25.03.2014r.
Szczepan
Polewski
I miejsce
Agnieszka Warecka XXXVIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 7-10.04.2014r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
(7 miejsce)
Duet:
Marta Tyl
- ksylofon
Łucja Tyl
- fortepian
Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i ...
Gdynia, 16.04.2014r.
Alicja Wieczorek I miejsce
Duet fortepianowy:
Igor Kędziora
Stanisław Najbar
Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Fortepian i ...
Gdynia, 16.04.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska

Małgorzata
Stożyńska
II miejsce
Adam Kobas
- saksofon
I Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 13.05.2014r.
Adam Wendt I miejsce
Mateusz Nawrot
- perkusja
II Konkurs Improwizacji Jazzowej
dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Gdańsk, 13.05.2014r.
Arkadiusz Skotnicki III miejsce
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
III nagroda
Mateusz
Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
 
 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20