Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2012/2013

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Artur Sychowski
- fortepian
Stypendia Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego za osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2011/2012 Waldemar Wojtal Roczne
stypendium
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XI Ogólnopolskim Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla uczniów szkół
muzycznych I i II stopnia
Toruń, 15-18.11.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
XI Ogólnopolskim Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla uczniów szkół
muzycznych I i II stopnia
Toruń, 15-18.11.2012r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
III miejsce
Adam Danowski
- kontrabas
III Międzyregionalny
Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych II st.
Gradus ad Parnassum
Starogard Gdański, 28.12.2012r.
Maria Baczyńska wyróżnienie
Maksym Zajączkiewicz
- klawesyn
II Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 4-5.12.2012r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w kategorii solowej
w grupie młodszej
Julia Klimaszewska
- klawesyn
II Ogólnopolski
Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 4-5.12.2012r.
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w kategorii solowej
w grupie starszej
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Duet fortepianowy:
Marta Adamik,
Stanisław Skakowski
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Gabriela Rajchert

Małgorzata Stożyńska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Stanisław Skakowski
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Weronika Patalon
- skrzypce
Teresa Respondek
- wiolonczela
Alexander Bach
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Julia Romanowska
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Tadeusz Samerek Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Trio fortepianowe:
Hanna Noetzel
- klarnet
Maksymilian Krzak
- altówka
Marcin Skałkowski
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 14.12.2012r.
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
Ogólnopolskie
Przesłuchania CEA
duetów fortepianowych
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 11-12.01.2013r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
wyróżnienie
Jakub Parchem
- trąbka
Ogólnopolski Konkurs
na instrumenty dęte
im. Franciszka Kmiecika
"Miniatura 2013"
Bydgoszcz, 25 - 27.01.2013r.
Grzegorz Karłowicz III miejsce
ex aequo
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Stanisław Skakowski
- fortepian
XI Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 9.03.2013r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
III miejsce
Trio fortepianowe:
Weronika Patalon
- skrzypce
Teresa Respondek
- wiolonczela
Alexander Bach
- fortepian
XI Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 9.03.2013r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Julia Romanowska
- fortepian
XI Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 9.03.2013r.
Tadeusz Samerek III miejsce
Jakub Parchem
- trąbka
XXI Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
Poznań, 9.03.2013r.
Grzegorz Karłowicz I miejsce
Karol Jasina
- trąbka
XXI Poznański Konkurs
Instrumentów Dętych Blaszanych
Poznań, 9.03.2013r.
Grzegorz Karłowicz wyróżnienie
Agnieszka Warecka XXXVII Olimpiada Muzyki
(sekcja historia muzyki)
Warszawa, 10.04.2013r.
Emilia Hewelt Finalista
konkursu
Duet fortepianowy:
Julia Romanowska,
Weronika Lisiecka
VI Ogólnopolski Konkurs Kameralny
dla Szkół Muzycznych I i II stopnia
Katowice, 13-14.03.2013r.
Ilona Lwowska

Małgorzata Stożyńska
I miejsce
Duet:
Katarzyna Szczęcikiewicz
- flet,
Agnieszka Warecka
- fortepian
III Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II stopnia
Fortepian i ...
Gdynia, 15.04.2013r.
Magdalena Ochlik
-Jankowska

Barbara Poszowska
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XVIII Międzynarodowy
Konkurs Schubertowski
dla duetów fortepianowych,
Jesenik (Republika Czeska)
16-19.04.2013r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Paweł Kasprzewski
- gitara
IX Spotkania Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 19-20.04.2013r.
Emilia Majewska III miejsce
w grupie
solistów
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
III Ogólnopolski Młodzieżowy
Konkurs Instrumentów Smyczkowych
Elbląg, 19-21.04.2013r.
Tadeusz Samerek III miejsce
oraz
Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
kompozytora
polskiego
Kornelia Radziszwska
- skrzypce
II Międzynarodowy Cieszyński
Konkurs Skrzypcowy
Cieszyn, 21.04.2013r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
46. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego
Włoszakowice, 17-19.05.2013r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniator
II miejsce
Joanna Hanć
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 10-12.05.2013r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Patryk Podwojski
- organy
VII Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
"Per Artem da Astra"
Krasnobród, 24.08.2013r.
Błażej Musiałczyk III nagroda