Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2011/2012

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Artur Sychowski
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs Pianistów Muzyki Rozrywkowej
i Artystów Hamondzistów,
Warszawa, 22.09.2011r.
Waldemar Wojtal II miejsce
Mateusz Kłos
- akordeon
I Zjazd Akordeonistów
Tczew, 22-24.09.2011r.
Paweł Piński laureat Nagrody Rektora AM
w Gdańsku
Edyta Mydłowska
- fortepian
II. Bela Bartok
Internationalen Klavierwettbewerb
Wiedeń, 17-20.11.2011r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce
Sylwia Zakrzewska IV Ogólnopolski Konkurs
Czytania Nut Głosem
dla uczniów
szkół muzycznych II stopnia
Kraków 16-18.11.2011r.
Piotr Buśko I miejsce
Julia Romanowska
- fortepian
III Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. Miłosza Magina
Włocławek, 7-8.12.2011r.
Ilona Lwoska
-Borkowska
I miejsce
w II grupie wiekowej,
Nagroda za najlepsze wykonanie utworu
M.Magina
oraz Nagroda za najlepsze wykonanie utworu Fryderyka Chopina
Maciej Baczyński
- fortepian
III Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny im. Miłosza Magina
Włocławek, 7-8.12.2011r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
I stopnia
Mikołaj Sikała
- fortepian
III Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Szymanowski in memoriam
Warszawa, 8-10.12.2011r.
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Artur Sychowski
- fortepian
Krajowy Fundusz na rzecz Dzieci Waldemar Wojtal Przyjęty do grona uczestników programu
Mateusz Rybakowski
- organy
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Organowych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 10-11.01.2012r.
Błażej Musiałczyk Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Edyta Mydłowska
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych II st.
Toruń, 13-14.01.2012r.
Małgorzata Stożyńska Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Katarzyna Syguła
- śpiew
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Śpiewu
szkół muzycznych II stopnia
Olsztyn, 27.02.2012r.
Lilana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Mikołaj Sikała I Regionalny Konkurs
Kompozytorski dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Słupsk, 29.02.2012r.
- I miejsce
w II kategorii
wiekowej
Katarzyna
Syguła
- śpiew
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Klas Śpiewu
szkół muzycznych II stopnia
Warszawa, 23-24.03.2012r.
Lilana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Mikołaj Sikała
-fortepian
II Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i...
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 2.04.2012r.
Tadeusz Samerek I miejsce
Trio fortepianowe:
Kornelia Radziszewska
- skrzypce,
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela,
Stanisław Skakowski
- fortepian
II Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i...
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 2.04.2012r.
Magdalena Darska
-Szpakiewicz
II miejsce
Trio:
Katarzyna Zieleń
- klarnet,
Hanna Necel
- klarnet,
Ada Markuszewicz
- fortepian
II Gdyński Konkurs
Kameralistyki fortepianowej
Fortepian i...
dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdynia, 2.04.2012r.
Grzegorz Wieczorek wyróżnienie
Katarzyna Syguła
- śpiew
II Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 14.04.2012r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Daniel Jachimowicz
- śpiew
II Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 14.04.2012r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Marta Jundziłł
- śpiew
II Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 14.04.2012r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Aneta Prosół XXXVI Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 27-29.03.2012r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
I miejsce
Jakub Parchem
- trąbka
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Dętych
Blaszanych
Opole, 15-18.04.2012r.
Grzegorz Karlowicz

Tomasz Jocz
- akompaniator
II miejsce
Julia Skakowska
- fortepian
III Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Augustów, 25-29.04.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II miejsce
Artur Sychowski
- fortepian
V Międzynarodowy Konkurs
Młodych Wykonawców Jazzowych
Kaliningrad (Rosja),
27-29.04.2012r.
Waldemar Wojtal I miejsce
w kategorii solowej
oraz
Nagroda specjalna
Ministra okręgu
Klalinin-
gradzkiego
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelistów
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 4-6.05.2012r.
Tadeusz Samerek

Anna
Mikolon
- akompaniament
wyróżnienie
I stopnia
Artur Sychowski
- fortepian
Concours Musical de France,
Concours International
de Piano
Paryż, 11.05.2012r.
Waldemar Wojtal I miejsce
w kategorii
"Piano Rythm’s
Artistique"
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
IV Ogólnopolskie Spotkania Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 12,05.2012r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniament
(wyróżnienie)
III miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
XII Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 20-27.05.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Artur Sychowski
- fortepian
Malta International Music
Competition (Youth Category 2)
Valletta, 4 - 8.07.2012r.
Waldemar Wojtal I nagroda