Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2010/2011

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Agnieszka Warecka
- fortepian
IV Międzynarodowy
Konkurs dla Niewidomych
im. I.J.Paderewskiego
Lublin, 15 - 18.09.2010
Małgorzata Stożyńska I miejsce
Barbara Zięba
- skrzypce
IX Międzynarodowy Festiwal
"Ełcki Tydzień Chopinowski"
Ełk, 25.09 - 1.10.2010
Piotr Stożyński

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniament
III miejsce
Weronika Lisiecka
- fortepian
XVIII Międzynarodowy
Festiwal Chopinowski na Mazowszu
Sochaczew, 21 - 26.09.2010r.
Małgorzata Stożyńska Tytuł laureata
Sara Zięba
- skrzypce
Fundusz Stypendialny "Agrafka" Akademii Rozwoju Filan-
tropii w Polsce
Piotr Stożyński Stypendium
Artur Sychowski
- fortepian
I Inter-
national Piano Competition FREESTYLE
Berno (Szwajcaria), 12-14.11.2010
Waldemar Wojtal I Nagroda
w kategorii
"Freie Lied-und Songbeg-
leitung"
Katarzyna Plotta Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Muzyka Fryderyka Chopina"
Gdańsk, 15.11.2010
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Milena Wiśniewska Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Muzyka Fryderyka Chopina"
Gdańsk, 15.11.2010
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Mateusz Rybakowski Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Muzyka Fryderyka Chopina"
Gdańsk, 15.11.2010
Emilia Hewelt Tytuł finalisty
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
II Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 24.11.2010
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniament
(wyróżnienie)
II miejsce
oraz Nagroda specjalna za wykonanie etiudy
Piotr Kazenas
- kontrabas
II Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 24.11.2010
Maria Baczyńska

Jolanta Staszewska
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Sylwia Zakrzewska III Ogólnopolski Konkurs
Czytania Nut Głosem
dla Uczniów
Szkół Muzycznych II st.
Kraków, 17 - 19.11.2010
Piotr Buśko III miejsce
Duet fortepianowy:
Edyta Mydłowska,
Julia Romanowska
X Ogólnopolski Konkurs
Duetów Fortepianowych
Toruń, 25 - 28.11.2010
Małgorzata Stożyńska

Ilona Lwowska
III miejsce
Duet fortepianowy:
Sylwia Zakrzewska,
Aleksandra Czapiewska
X Ogólnopolski Konkurs
Duetów Fortepianowych
Toruń, 25 - 28.11.2010
Ilona Lwowska

Gabriela Rajchert
III miejsce
Julia Klimaszew-
ska
- klawesyn
I Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 7 - 8.12.2010
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Agnieszka Warecka
- klawesyn
I Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 7 - 8.12.2010
Małgorzata Skotnicka wyróżnienie
Kwartet smyczkowy
Łukasz Perucki
– I skrzypce,
Anna Grzywaczew-
ska
– II skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimow-
ska
– wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12.01.2011
Anna Wolińska Kwalifi-
kacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Kwartet fortepianowy:
Łukasz Perucki
– skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimow-
ska
– wiolonczela,
Dominika Zdrojewska
– fortepian
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12.01.2011
Anna Wolińska Kwalifi-
kacja
do etapu
ogólnopol-
skiego
Mikołaj Sikała
- fortepian
X Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny,
Gőerlitz/Zgorzelec, 14-16.01.2011r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce,
"Nagroda za najwyższą punktację
w grupach wiekowych
V-VI" oraz "Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu romantycz-
nego"
Kwartet smyczkowy:
Łukasz Perucki
– I skrzypce,
Anna Grzywaczew-
ska
– II skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimow-
ska
– wiolonczela
X Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 26.02.2011r.
Anna Wolińska I nagroda
ex equo
Kwartet smyczkowy:
Izabela Yan
- I skrzypce,
Sara Zieba
- II skrzypce,
Bartosz Kowalski
- altówka
Róża Chmielewska
- wiolonczela
X Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 26.02.2011
Anna Sawicka III nagroda
ex equo
Trio fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Mikołaj Sikała
- fortepian
X Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 26.02.2011
Tadeusz Samerek I miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
VI Ogólnopolski
Konkurs Kameralny
dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Katowice, 28.02. - 01.03.2011
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I miejsce
Kwartet fortepianowy:
Łukasz Perucki
– skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimow-
ska
– wiolonczela,
Dominika Zdrojewska
– fortepian
I Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II st.
"Fortepian i ..."
Gdynia, 10.03.2011
Anna Wolińska I miejsce
Duet fortepianowy:
Ewa Kulesza,
Hanna Jujka
I Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II st.
"Fortepian i ..."
Gdynia, 10.03.2011
Gabriela Rajchert III miejsce
ex equo
Duet:
Hanna Noetzel
- klarnet,
Agnieszka Czapiewska
- fortepian
I Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II st.
"Fortepian i ..."
Gdynia, 10.03.2011r.
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
III miejsce
ex equo
Sylwia Zakrzewska X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bydgoszcz, 16.03.2011
Piotr Buśko I miejsce
Mikołaj Sikała X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bydgoszcz, 16.03.2011
Piotr Buśko wyróżnienie
Milena Wiśniewska X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bydgoszcz, 16.03.2011
Dariusz Wyżykowski wyróżnienie
Sylwia Zakrzewska VI Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy
dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bielsko-Biała, 18-20.03.2011
Piotr Buśko III miejsce
Edyta Mydłowska
- fortepian
X Śląski Konkurs Pianistyczny,
Zabrze, 21-24.03.2011
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Kwartet fortepianowy:
Łukasz Perucki
- skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimow-
ska
– wiolonczela,
Dominika Zdrojewska
– fortepian
Ogólnopolskie Przesłuchania
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych II stopnia
Warszawa, 13.03.2011
Anna Wolińska
- dyplom za wyróżnia-
jące przygotowa-
nie zespołu
III miejsce
Aneta Prosół III Ogólnopolskim Konkursie
z Literatury Muzycznej
Kraków, 12.03.2011
Joanna Krzyżak II wyróżnienie
Sara Zięba III Ogólnopolskim Konkursie
z Literatury Muzycznej
Kraków, 12.03.2011
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Mateusz Przybylski III Ogólnopolskim Konkursie
z Literatury Muzycznej
Kraków, 12.03.2011
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Edyta Mydłowska
- fortepian
II Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny,
Szczecin, 4-8.04.2011
Małgorzata Stożyńska I miejsce
(II miejsca nie przyznano)
Julia Romanowska
- fortepian
II Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny,
Szczecin, 4-8.04.2011
Ilona Lwowska III miejsce
Mikołaj Sikała
- fortepian
II Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny,
Szczecin, 4-8.04.2011
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Piotr Kłosowski
- gitara
VIII Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
"W kręgu współczesnej
muzyki gitarowej"
Gdańsk, 9-10.04.2011
Emilia Majewska III miejsce
Kaja Grabowska
- gitara
VIII Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
"W kręgu współczesnej
muzyki gitarowej"
Gdańsk, 9-10.04.2011
Emilia Majewska wyróżnienie
w gr. solistów
szkół muzycznych
II stopnia
Duet gitarowy:
Kaja Grabowska,
Piotr Kłosowski
VIII Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
"W kręgu współczesnej
muzyki gitarowej"
Gdańsk, 9-10.04.2011
Emilia Majewska II miejsce
Marta Hirsch XXXV Olimpiada Artystyczna,
sekcja muzyki,
Warszawa, 11-14.04.2011
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
Joanna Aksnowicz XXXV Olimpiada Artystyczna,
sekcja muzyki,
Warszawa, 11-14.04.2011
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
Maria Szmytkowska XXXV Olimpiada Artystyczna,
sekcja muzyki,
Warszawa, 11-14.04.2011
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
II Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Szkół Muzycznych II stopnia,
Elbląg, 15-17.04.2011
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniament
wyróżnienie
Sylwia Zakrzewska IV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów szkół
muzycznych II stopnia
Gdańsku, 14,05.2011
Piotr Buśko III miejsce