Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2010/2011
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Agnieszka Warecka
- fortepian
IV Międzynarodowy
Konkurs dla Niewidomych
im. I.J.Paderewskiego
Lublin, 15 - 18.09.2010r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce
Barbara Zięba
- skrzypce
IX Międzynarodowy Festiwal
"Ełcki Tydzień Chopinowski"
Ełk, 25.09 - 1.10.2010r.
Piotr Stożyński

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniament
III miejsce
Weronika Lisiecka
- fortepian
XVIII Międzynarodowy
Festiwal Chopinowski na Mazowszu
Sochaczew, 21 - 26.09.2010r.
Małgorzata Stożyńska Tytuł laureata
Sara Zięba
- skrzypce
Fundusz Stypendialny "Agrafka" Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce Piotr Stożyński stypendystka
Artur Sychowski
- fortepian
I International Piano Competition FREESTYLE
Berno (Szwajcaria), 12-14.11.2010r.
Waldemar Wojtal I Nagroda
w kategorii
"Freie Lied-und Songbegleitung"
Katarzyna Plotta Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Muzyka Fryderyka Chopina"
Gdańsk, 15.11.2010r.
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Milena Wi¶niewska Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Muzyka Fryderyka Chopina"
Gdańsk, 15.11.2010r.
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Mateusz Rybakowski Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
"Muzyka Fryderyka Chopina"
Gdańsk, 15.11.2010r.
Emilia Hewelt Tytuł finalisty
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
II Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 24.11.2010r.
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniament
(wyróżnienie)
II miejsce
oraz Nagroda specjalna za wykonanie etiudy
Piotr Kazenas
- kontrabas
II Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 24.11.2010r.
Maria Baczyńska

Jolanta Staszewska
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Sylwia Zakrzewska III Ogólnopolski Konkurs
Czytania Nut Głosem
dla Uczniów
Szkół Muzycznych II st.
Kraków, 17 - 19.11.2010r.
Piotr Bu¶ko III miejsce
Duet fortepianowy:
Edyta Mydłowska,
Julia Romanowska
X Ogólnopolski Konkurs
Duetów Fortepianowych
Toruń, 25 - 28.11.2010r.
Małgorzata Stożyńska

Ilona Lwowska
III miejsce
w III gr. wiekowej
Duet fortepianowy:
Sylwia Zakrzewska,
Aleksandra Czapiewska
X Ogólnopolski Konkurs
Duetów Fortepianowych
Toruń, 25 - 28.11.2010r.
Ilona Lwowska

Gabriela Rajchert
III miejsce
w IV gr. wiekowej
Julia Klimaszewska
- klawesyn
I Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 7 - 8.12.2010r.
Małgorzata Skotnicka III miejsce
Agnieszka Warecka
- klawesyn
I Ogólnopolski Konkurs Klawesynowy
im. Wandy Landowskiej
Gdańsk, 7 - 8.12.2010r.
Małgorzata Skotnicka wyróżnienie
Kwartet smyczkowy
Łukasz Perucki
– I skrzypce,
Anna Grzywaczewska
– II skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimowska
– wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12.01.2011r.
Anna Wolińska Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Kwartet fortepianowy:
Łukasz Perucki
– skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimowska
– wiolonczela,
Dominika Zdrojewska
– fortepian
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12.01.2011r.
Anna Wolińska Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Mikołaj Sikała
- fortepian
X Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny,
Gőerlitz/Zgorzelec, 14-16.01.2011r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce,
"Nagroda za najwyższ± punktację
w grupach wiekowych
V-VI" oraz "Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu romantycznego"
Kwartet smyczkowy:
Łukasz Perucki
– I skrzypce,
Anna Grzywaczewska
– II skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimowska
– wiolonczela
X Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 26.02.2011r.
Anna Wolińska I nagroda
ex equo
Kwartet smyczkowy:
Izabela Yan
- I skrzypce,
Sara Zieba
- II skrzypce,
Bartosz Kowalski
- altówka
Róża Chmielewska
- wiolonczela
X Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 26.02.2011r.
Anna Sawicka III nagroda
ex equo
Trio
fortepianowe:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Mikołaj Sikała - fortepian
X Makroregionalne Spotkania
Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 26.02.2011r.
Tadeusz Samerek I miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
VI Ogólnopolski
Konkurs Kameralny
dla uczniów
szkół muzycznych I i II st.
Katowice, 28.02. - 01.03.2011r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Kwartet fortepianowy:
Łukasz Perucki
– skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimowska
– wiolonczela,
Dominika Zdrojewska
– fortepian
I Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II st.
"Fortepian i ..."
Gdynia, 10.03.2011r.
Anna Wolińska I miejsce
Duet fortepianowy:
Ewa Kulesza,
Hanna Jujka
I Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II st.
"Fortepian i ..."
Gdynia, 10.03.2011r.
Gabriela Rajchert III miejsce
ex equo
Duet:
Hanna Noetzel
- klarnet,
Agnieszka Czapiewska
- fortepian
I Gdyński Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
dla szkół muzycznych II st.
"Fortepian i ..."
Gdynia, 10.03.2011r.
Alicja Wieczorek

Grzegorz Wieczorek
III miejsce
ex equo
Sylwia Zakrzewska X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bydgoszcz, 16.03.2011r.
Piotr Bu¶ko I miejsce
Mikołaj Sikała X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bydgoszcz, 16.03.2011r.
Piotr Bu¶ko wyróżnienie
Milena Wi¶niewska X Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bydgoszcz, 16.03.2011r.
Dariusz Wyżykowski wyróżnienie
Sylwia Zakrzewska VI Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy
dla uczniów szkół muzycznych II stopnia,
Bielsko-Biała, 18-20.03.2011r.
Piotr Bu¶ko III miejsce
Edyta Mydłowska
- fortepian
X ¦l±ski Konkurs Pianistyczny,
Zabrze, 21-24.03.2011r.
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Kwartet fortepianowy:
Łukasz Perucki
- skrzypce,
Marta Hirsch
– altówka,
Izabela Joachimowska
– wiolonczela,
Dominika Zdrojewska
– fortepian
Ogólnopolskie Przesłuchania
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych II stopnia,
Warszawa, 13.03.2011r.
Anna Wolińska
- dyplom za wyróżniaj±ce przygotowanie zespołu
III miejsce
Aneta Prosół III Ogólnopolskim Konkursie
z Literatury Muzycznej,
Kraków, 12.03.2011r.
Joanna Krzyżak II wyróżnienie
Sara Zięba III Ogólnopolskim Konkursie
z Literatury Muzycznej,
Kraków, 12.03.2011r.
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Mateusz Przybylski III Ogólnopolskim Konkursie
z Literatury Muzycznej,
Kraków, 12.03.2011r.
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Edyta Mydłowska
- fortepian
II Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny,
Szczecin, 4-8.04.2011r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce
w II gr. wiekowej
(II miejsca nie przyznano)
Julia Romanowska
- fortepian
II Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny,
Szczecin, 4-8.04.2011r.
Ilona Lwowska III miejsce
w I gr. wiekowej
Mikołaj Sikała
- fortepian
II Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny,
Szczecin, 4-8.04.2011r.
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
w III gr. wiekowej
Piotr Kłosowski
- gitara
VIII Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
"W kręgu współczesnej
muzyki gitarowej"
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Emilia Majewska III miejsce
w grupie solistów
Kaja Grabowska
- gitara
VIII Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
"W kręgu współczesnej
muzyki gitarowej"
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Emilia Majewska wyróżnienie
w gr. solistów
szkół muzycznych
II stopnia
Duet gitarowy:
Kaja Grabowska,
Piotr Kłosowski
VIII Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
"W kręgu współczesnej
muzyki gitarowej"
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Emilia Majewska II miejsce
w gr. zespołów
Marta Hirsch XXXV Olimpiada Artystyczna,
sekcja muzyki,
Warszawa 11-14.04.2011r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
Joanna Aksnowicz XXXV Olimpiada Artystyczna,
sekcja muzyki,
Warszawa 11-14.04.2011r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
Maria Szmytkowska XXXV Olimpiada Artystyczna,
sekcja muzyki,
Warszawa 11-14.04.2011r.
Joanna Krzyżak Tytuł laureata
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
II Ogólnopolski Konkurs
Instrumentów Smyczkowych
Szkół Muzycznych II stopnia,
Elbl±g, 15-17.04.2011r.
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniament
wyróżnienie
Sylwia Zakrzewska IV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów szkół
muzycznych II stopnia
Gdańsku, 14,05.2011r.
Piotr Bu¶ko III miejsce
 
 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20