Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2009/2010

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Edyta Mydłowska
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. Ignacego Jana Paderewskiego
Piotrków Trybunalski
25-28.11.2009r.
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Maciej Sroka
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. Ignacego Jana Paderewskiego
Piotrków Trybunalski
25-28.11.2009r.
Waldemar Wojtal III miejsce
oraz Nagroda
za wykonanie
Etiudy Ges-dur
op.10 nr 5
F.Chopina
Weronika Lisiecka
- fortepian
I Gdański Konkurs Pianistyczny
im Fryderyka Chopina dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 4.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce
Agnieszka Warecka
- fortepian
I Gdański Konkurs Pianistyczny
im Fryderyka Chopina dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 4.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska II miejsce
ex equo
Edyta Mydłowska
- fortepian
V Ogólnopolski Konkurs
Interpretacji Muzyki Francuskiej
Łódź, 26-27.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Klaudia Trzasko
- śpiew
I Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 24.04.2010r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Barbara Zięba
- skrzypce
III Ogólnopolski Konkurs
na skrzypce solo im. Tadeusza Wrońskiego
Tomaszów Mazowiecki,
29-31.03.2010r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Sara Zięba
- skrzypce
V Ogólnopolski Konkurs
Młodych Instrumentalistów
im. Stefanii Woytowicz
Jasło, 22-24.04.2010r.
Piotr Stożyński III miejsce
Barbara Zięba
- skrzypce
V Ogólnopolski Konkurs
Młodych Instrumentalistów
im. Stefanii Woytowicz
Jasło, 22-24.04.2010r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Łukasz Perucki
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas skrzypiec
szkół muzycznych II st.
Toruń, 5-6.03.2010r.
Anna Wolińska

Alicja Wieczorek
- akompaniament
awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Klaudia Trzasko
- śpiew
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas śpiewu
szkół Muzycznych II st.
Gdynia, 11.03.2010r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniament
awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Karolina Kuczyńska
- śpiew
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas śpiewu
szkół Muzycznych II st.
Gdynia, 11.03.2010r.
Bogna Forkiewicz

Jolanta Staszewska
- akompaniament
awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Mikołaj Sikała
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas fortepianu
szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Weronika Mackiewicz
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas fortepianu
szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2010r.
Grażyna Fiedoruk-
Sienkiewicz
awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Kwartet klarnetowy:
Beata Studzińska,
Katarzyna Sitarska,
Marcin Krawiec,
Jan Szefler
Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 21-24.04.2010r.
Przygotowanie zespołu:
Grzegorz Wieczorek
wyróżnienie
Edyta Mydłowska
- fortepian
Międzynarodowy Konkurs
im. J.F.Blüthnera
Kaliningrad (Rosja), 2-8.05.2010r.
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 8-10.05.2010r.
Anna Sawicka

Jadwiga Lewczuk
- akompaniament
II miejsce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
43. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego,
VII Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 14-15.05.2010r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniament
II miejsce
Róża Chmielewska
- wiolonczela
43. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego,
VII Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 14-15.05.2010r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
- akompaniament
III miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
VIII Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 23-29.05.2010r.
Przygotowanie:
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Marta Hirsch XXXIV Olimpiada Artystyczna
Warszawa 18-20.04.2010r.
Joanna Krzyżak finalistka