Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2009/2010
 

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Edyta Mydłowska
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. Ignacego Jana Paderewskiego
Piotrków Trybunalski
25-28.11.2009r.
Małgorzata Stożyńska III miejsce
w II grupie
wiekowej
Maciej Sroka
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. Ignacego Jana Paderewskiego
Piotrków Trybunalski
25-28.11.2009r.
Waldemar Wojtal III miejsce
w III grupie wiekowej
oraz Nagroda
za wykonanie
Etiudy Ges-dur
op.10 nr 5
F.Chopina
Weronika Lisiecka
- fortepian
I Gdański Konkurs Pianistyczny
im Fryderyka Chopina dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 4.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska I miejsce
Agnieszka Warecka
- fortepian
I Gdański Konkurs Pianistyczny
im Fryderyka Chopina dla uczniów
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 4.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska II miejsce
ex equo
Edyta Mydłowska
- fortepian
V Ogólnopolski Konkurs
Interpretacji Muzyki Francuskiej
ŁódŸ, 26-27.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Klaudia Trzasko
- œpiew
I Olsztyński Konkurs Musicalowy
Olsztyn, 24.04.2010r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Barbara Zięba
- skrzypce
III Ogólnopolski Konkurs
na skrzypce solo im. Tadeusza Wrońskiego
Tomaszów Mazowiecki,
29-31.03.2010r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Sara Zięba
- skrzypce
V Ogólnopolski Konkurs
Młodych Instrumentalistów
im. Stefanii Woytowicz
Jasło, 22-24.04.2010r.
Piotr Stożyński III miejsce
Barbara Zięba
- skrzypce
V Ogólnopolski Konkurs
Młodych Instrumentalistów
im. Stefanii Woytowicz
Jasło, 22-24.04.2010r.
Piotr Stożyński wyróżnienie
Łukasz Perucki
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas skrzypiec
szkół muzycznych II st.
Toruń, 5-6.03.2010r.
Anna Wolińska

Alicja Wieczorek
- akompaniament
awans
do etapu
ogólnopolskiego
Klaudia Trzasko
- œpiew
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas œpiewu
szkół Muzycznych II st.
Gdynia, 11.03.2010r.
Liliana Górska

Anna Mikolon
- akompaniament
awans
do etapu
ogólnopolskiego
Karolina Kuczyńska
- œpiew
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas œpiewu
szkół Muzycznych II st.
Gdynia, 11.03.2010r.
Bogna Forkiewicz

Jolanta Staszewska
- akompaniament
awans
do etapu
ogólnopolskiego
Mikołaj Sikała
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas fortepianu
szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2010r.
Małgorzata Stożyńska awans
do etapu
ogólnopolskiego
Weronika Mackiewicz
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
uczniów klas fortepianu
szkół Muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2010r.
Grażyna Fiedoruk-
Sienkiewicz
awans
do etapu
ogólnopolskiego
Kwartet klarnetowy:
Beata Studzińska,
Katarzyna Sitarska,
Marcin Krawiec,
Jan Szefler
Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 21-24.04.2010r.
Przygotowanie zespołu:
Grzegorz Wieczorek
wyróżnienie
Edyta Mydłowska
- fortepian
Międzynarodowy Konkurs
im. J.F.Blüthnera
Kaliningrad (Rosja), 2-8.05.2010r.
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 8-10.05.2010r.
Anna Sawicka

Jadwiga Lewczuk
- akompaniament
II miejsce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
43. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego,
VII Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 14-15.05.2010r.
Tadeusz Samerek

Anna Mikolon
- akompaniament
II miejsce
Róża Chmielewska
- wiolonczela
43. Ogólnopolski
Konkurs Młodych Muzyków
im. Karola Kurpińskiego,
VII Konkurs Polonezów
Włoszakowice, 14-15.05.2010r.
Anna Sawicka

Magdalena Darska
- akompaniament
III miejsce
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
VIII Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 23-29.05.2010r.
Przygotowanie:
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Marta Hirsch XXXIV Olimpiada Artystyczna
Warszawa 18-20.04.2010r.
Joanna Krzyżak finalistka
 
 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20