Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2008/2009

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maja Rumianowska
- kontrabas
Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 26.11.2008
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniator
I miejsce
w kategorii II
oraz Nagroda
za wykonanie
obowiązkowej
etiudy
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 26.11.2008
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniator
III miejsce
Duet fortepianowy:
Sylwia Zakrzewska,
Aleksandra Czapiewska
IX Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń,
20-23.11.2008
Przygotowanie zespołu:
Ilona Borkowska,

Gabriela Rajchert
II miejsce
Duet fortepianowy:
Justyna Kołakowska,
Mikołaj Sikała
IX Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń,
20-23.11.2008
Anna Chęćka-
Gotkowicz

Małgorzata Stożyńska
III miejsce
Kwartet smyczkowy:
Izabela Yan Yi Min
- I skrzypce,
Sara Zięba
- II skrzypce,
Bartosz Kowalski
- altówka,
Róża Chmielewska
- wiolonczela
IX Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk, 21.02.2009
Przygotowanie zespołu:
Anna Sawicka
wyróżnienie
Trio klarnetowe:
Beata Studzinska
- klarnet,
Izabela Yan Yi Min
- skrzypce,
Karolina Czechowska
- fortepian
IX Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk, 21.02.2009
Przygotowanie zespołu:
Jadwiga Lewczuk
wyróżnienie
Piotr Kłosowski II Ogólnopolski Konkurs
z Literatury Muzycznej
Kraków, 7.03.2009
Joanna Krzyżak I wyróżnienie
ex aequo
Beata Studzińska
- klarnet
III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009, 15.03.2009
Anna Wolińska

Alicja Wieczorek
- akompaniator
Dyplom
laureata
Łukasz Perucki
- skrzypce
III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009, 15.03.2009
Anna Wolińska

Alicja Wieczorek
- akompaniator
II miejsce
Julia Skakowska
- fortepian
III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009, 15.03.2009
Małgotrzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Marta Wrońska XXXIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2009
Joanna Krzyżak wyróżnienie
Anna Szałucka XXXIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2009
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
Trio klarnetowe:
Beata Studzinska
- klarnet,
Izabela Yan Yi Min
- skrzypce,
Karolina Czechowska
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009
Przygotowanie zespołu:
Jadwiga Lewczuk
Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
Kwartet smyczkowy:
Izabela Yan Yi Min
- I skrzypce,
Sara Zięba
- II skrzypce,
Bartosz Kowalski
- altówka,
Róża Chmielewska
- wiolonczela
Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009
Przygotowanie zespołu:
Anna Sawicka
Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
Kwartet smyczkowy:
Łukasz Perucki
- I skrzypce,
Rafał Krzychowiec
- II skrzypce,
Marta Hirsch
- altówka,
Izabela Joachimowska
- wiolonczela
Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009
Przygotowanie zespołu:
Anna Wolińska
Awansdo etapu
ogólno-
polskiego
Edyta Mydłowska
- fortepian
V Forum Młodych
Instrumentalistów
Rybnik, 6-9.05.2009
Małgorzata Stożyńska I nagroda
Weronika Lisiecka
- fortepian
V Forum Młodych
Instrumentalistów
Rybnik, 6-9.05.2009
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Łukasz Perucki
- skrzypce
Ogólnopolski
Konkurs Wykonawczy
im. W.Lutosławskiego
Warszawa, 30.05.2009
Anna Wolińska II miejsce
Maciej Sroka
- fortepian
IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki k/Warszawy,
24-31.05.2009
Waldemar Wojtal wyróżnienie