Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2008/2009
 

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Maja
Rumianowska
- kontrabas
 

Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 26.11.2008r.
 

Leszek
Kaufman

Alicja
Wieczorek
- akompaniator
 

I miejsce
w kategorii II
oraz Nagroda
za wykonanie
obowiązkowej
etiudy
 

Monika
Kwiatkowska
- kontrabas
 

Międzyregionalny Konkurs Kontrabasowy
Szkół Muzycznych I i II st.
"Gradus ad Parnassum"
Starogard Gdański, 26.11.2008r.
 

Leszek
Kaufman

Alicja
Wieczorek
- akompaniator
 

III miejsce
 

Duet
fortepianowy:
Sylwia
Zakrzewska,
Aleksandra
Czapiewska
 

IX Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń,
20-23.11.2008r.
 

Przygotowanie
zespołu:
Ilona
Borkowska,
  Gabriela
Rajchert
 

II miejsce
 

D
uet
fortepianowy:
Justyna
Kołakowska,
Mikołaj
Sikała
 

IX Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń,
20-23.11.2008r.
 

Przygotowanie
zespołu:
Anna
Chęćka-
Gotkowicz,
Małgorzata
Stożyńska
 

III miejsce
 

Kwartet
smyczkowy:
Izabela
Yan Yi Min
- I skrzypce,
Sara Zięba
- II skrzypce,
Bartosz
Kowalski
- altówka,
Róża
Chmielewska
- wiolonczela
 

IX Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk, 21.02.2009r.
 

Przygotowanie
zespołu:
Anna
Sawicka
 

wyróżnienie
 

Trio
klarnetowe:
Beata
Studzinska
- klarnet,
Izabela
Yan Yi Min
- skrzypce,
Karolina
Czechowska
- fortepian
 

IX Makroregionalne
Spotkania Kameralne
Gdańsk, 21.02.2009r.
 

P
rzygotowanie
zespołu:
Jadwiga
Lewczuk
 

wyróżnienie
 

Piotr
Kłosowski
 

II Ogólnopolski Konkurs
z Literatury Muzycznej
Kraków, 7.03.2009r.
 

Joanna
Krzyżak
 

I wyróżnienie
ex aequo
 

Beata
Studzińska
- klarnet
 

III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009r.
 

Ireneusz
Maraczek

Alicja
Wieczorek
- akompaniator
 

Dyplom
laureata
 

Łukasz
Perucki
- skrzypce
 

III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009r.
 

Anna
Wolińska

 Alicja
Wieczorek
- akompaniator
 

II miejsce
 

Klaudia
Trzasko
- śpiew
 


III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009r.
 


Liliana
Górska

Anna
Mikolon
- akompaniator
 

Dyplom
laureata
 

Julia
Skakowska
- fortepian
 

III Przegląd Młodych Talentów
Gdynia' 2009r.
 

Małgotrzata
Skitek-
Staniszewska
 

III miejsce
 

Patrycja
Szatkowska
- flet
 
IV Warmińsko-Mazurski
Festiwal Fletowy
Olsztyn, 14.03.2009r.

Barbara
Poszowska

Jolanta
Staszewska
- akompaniator
 

Dyplom
laureata
 

Klaudia
Trzasko
- śpiew
 
III Przegląd Młodych Talentów,
Gdynia, 15.03.2009r.

Liliana
Górska

Anna
Mikolon
- wyróżnienie
dla
akompaniatora

Dyplom
laureata
 

Marta
Wrońska
 

XXXIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2009
 

Joanna
Krzyżak
 

wyróżnienie
 

Anna
Szałucka
 

XXXIII Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2009
 

Joanna
Krzyżak
 

Tytuł
finalisty
 

Trio
klarnetowe:
Beata
Studzinska
- klarnet,
Izabela
Yan Yi Min
- skrzypce,
Karolina
Czechowska
- fortepian
 

Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów
Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009r.
 

P
rzygotowanie
zespołu:
Jadwiga
Lewczuk
 

Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
 

Kwartet
smyczkowy:
Izabela
Yan Yi Min
- I skrzypce,
Sara Zięba
- II skrzypce,
Bartosz
Kowalski
- altówka,
Róża
Chmielewska
- wiolonczela
 

Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów
Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009r.
 

Przygotowanie
zespołu:
Anna
Sawicka
 

Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
 

Kwartet
smyczkowy:
Łukasz
Perucki
- I skrzypce,
Rafał
Krzychowiec
- II skrzypce,
Marta Hirsch
- altówka,
Izabela
Joachimowska
- wiolonczela
 

Makroregionalne
Przesłuchanie Zespołów
Kameralnych
Gdańsk, 25.04.2009r.
 

Przygotowanie
zespołu:
Anna
Wolińska
 

Awans
do etapu
ogólno-
polskiego
 

Edyta
Mydłowska
- fortepian
 

I Zachodniopomorski
Konkursie Pianistycznym
Szczecin, 19-23.04.2009r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

II nagroda
oraz
Nagroda
Specjalna
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
"Impresja"
M.Jasińskiego
 

Edyta
Mydłowska
- fortepian
 

V Forum Młodych
Instrumentalistów
Rybnik, 6-9.05.2009r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

I nagroda
 

Weronika
Lisiecka
- fortepian
 

V Forum Młodych
Instrumentalistów
Rybnik, 6-9.05.2009r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

wyróżnienie
 

Łukasz
Perucki
- skrzypce
 

Ogólnopolski
Konkurs Wykonawczy
im. W.Lutosławskiego
Warszawa, 30.05.2009r.
 

Anna
Wolińska
 

II miejsce
 

Maciej
Sroka
- fortepian
 

IX Międzynarodowy Konkurs Muzyczny
im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki k/Warszawy,
24-31.05.2009r.
 

Waldemar
Wojtal
 

wyróżnienie
 

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20