Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2007/2008
 

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Agnieszka
Jarosz
- fortepian
 

I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
"Szymanowski in Memoriam"
Warszawa, 23-24.11.2007r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

II nagroda
oraz
Nagroda
specjalna
za wykonanie
Mazurków
op.50
Szymanow-
skiego
- z zeszytu I
 

Agata
Misiak
- fortepian
 

VII Międzynarodowy
Polsko-Niemiecki Konkurs Pianistyczny
Gërlitz-Zgorzelec, 11-13.01.2008r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

II nagroda
 

Joanna
Owczarek
- fortepian
 

XII Concours de Piano de Brest
Brest (Francja), 16-17.02.2008r.
 
Anna
Chęćka-
Gotkowicz

III miejsce
w kategorii
utworów
F.Chopina
 

Katarzyna
Plotta
- fortepian
 

XII Concours de Piano de Brest
Brest (Francja), 16-17.02.2008r.
 

Anna
Chęćka-
Gotkowicz
 

I medal
(wyróżnienie)
w kategorii
utworów
Debussy'ego,
G.Faure,
S.Rachmani-
nowa
 

Zofia
Wróbel
- wiolonczela
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu
szkół muzycznych II st.
Bydgoszcz, 12.03.2008r.
 

Anna
Sawicka

Jadwiga
Lewczuk
- akompaniator
 

Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
 

Aleksandra
Galewska
- kontrtabas
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas wiolonczeli i kontrabasu
szkół muzycznych II st.
Bydgoszcz, 12.03.2008r.
 

Maria
Baczyńska

Jolanta
Staszewska
- akompaniator
 

Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu

szkół muzycznych II st.
Szczecin, 7-8.03.2008r.
 

Waldemar
Wojtal
 

Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
 

Anna
Szałucka
- fortepian
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu

szkół muzycznych II st.
Szczecin, 7-8.03.2008r.
 

Bożena
Krygier
 

Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
 

Karolina
Czechowska
- fortepian
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu

szkół muzycznych II st.
Szczecin, 7-8.03.2008r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
 

Anna
Adamus
- śpiew
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas śpiewu solowego
szkół muzycznych II st.
Słupsk, 7.03.2008r.
 

Bogna
Forkiewicz

Anna
Mikolon
- wyróżnienie
dla
akompaniatora


Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich

Wojciech
Drewniak
- trąbka
 

Makroregionalne Przesłuchanie
uczniów klas instrumentów
dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 13.03.2008r.
 

Grzegorz
Karłowicz

Katarzyna
Szweda
- akompaniator
 

Awans do
przesłuchań
ogólno-
polskich
 

Anna
Szałucka
- fortepian
 

Ogólnopolskie Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu

szkół muzycznych II st.
Jelenia Góra, 13-15.03.2008r.
 

Bożena
Krygier
 

Dyplom
laureata
(IV miejsce)
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

Ogólnopolskie Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu

szkół muzycznych II st.
Jelenia Góra, 13-15.03.2008r.
 

Waldemar
Wojtal
 

Dyplom
laureata
(VI miejsce)
 

Piotr
Maksymowicz
- klawesyn
 

Ogólnopolskie Przesłuchanie
uczniów klas klawesynu

szkół muzycznych II st.
Wrocław, 13.03.2008r.
 

Małgorzata
Skotnicka
 

Dyplom
laureata
(I miejsce)
 

Duet:
Justyna
Kołakowska,
Karolina
Wójcik
 

Konkurs Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 13.III.2008r.
 

Anna
Chęćka-
Gotkowicz

Małgorzata
Stożyńska
 

II miejsce
w młodszej
grupie
wiekowej
(I miejsca
nie przyznano)
 

Duet:
 Paulina
Czapla,
Sylwia
Połomska
 

Konkurs Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 13.III.2008r.
 

Małgorzata
Stożyńska

Anna
Chęćka-
Gotkowicz
 

III miejsce
w starszej
grupie
wiekowej
 

Duet:
Karolina Koźmiańska,
Aleksandra
Patalon
 

Konkurs Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 13.III.2008r.
 

Ilona
Lwowska

Gabriela
Rajchert
 

Wyróżnienie
w starszej
grupie
wiekowej
 

Joanna
Łukowska
- śpiew
II Przegląd Młodych Talentów,
Sopot, 16.03.2008r.

Bogna
Forkiewicz

Anna Mikolon
- wyróżnienie
dla
akompaniatora
 

Helena
Respondek
 

XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008r.
 

Emilia
Hewelt
 

L
aureatka
(VII miejsc
e)
 

Joanna
Owczarek
 

XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008r.
 

Joanna
Krzyżak
 

wyróżnienie
 

Agnieszka
Jarosz
 

XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008r.
 

Joanna
Krzyżak
 

finalistka
 

Piotr
Kłosowski
 

XXXII Olimpiada Artystyczna
- sekcja muzyki
Warszawa, 7-10.04.2008r.
 

Joanna
Krzyżak
 

finalista
 

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20