Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2005/2006

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Joanna Kreft
- skrzypce
VI Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków
im. Stanisława Serwaczyńskiego
Lublin, 15-22.09.05
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
III miejsce
oraz
Nagroda
specjalna
za promocję
twórczości
K.Lipińskiego
Maxima Sitarz
- skrzypce
Stypendium Ministra Kultury
za osiągnięcia artystyczne
w roku 2004/2005
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Stypendium roczne
Lucyna Wojdak
- klawesyn
Stypendium Ministra Kultury
za osiągnięcia artystyczne
w roku 2004/2005
Małgorzata Skotnicka Stypendium roczne
Maxima Sitarz
- skrzypce
VI Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Pamięci Aleksandry Januszajtis
Gdańsk, 22-27.11.2005
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
II nagroda

Nagroda za najlepsze wykonanie sonaty J.S.Bacha

Nagroda Prezydenta Miasta Gdańska
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Krajowy Fundusz
na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2005 rok
Małgorzata Stożyńska Zakwalifiko-
wana do grona
podopiecz-
nych
Funduszu
Maxima Sitarz
- skrzypce
Krajowy Fundusz
na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2005 rok
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Zakwalifiko-
wana do grona
podopiecz-
nych
Funduszu
Joanna Owczarek VII Ogólnopolski Konkurs
Wokół Witolda Lutosławskiego
Białystok, 2006
Joanna Krzyżak I miejsce
Karolina Czechowska VII Ogólnopolski Konkurs
Wokół Witolda Lutosławskiego
Białystok, 2006
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
(VI miejsce)
Justyna Kreft
- fortepian
XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Konin, 20-23.04.2006
Katarzyna Popowa-Zydroń II nagroda
Maxima Sitarz
- skrzypce
Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy
Lotos Mozart Prize
Gdańsk, 23-24.04.2006
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Awans
do grupy finałowej konkursu
Agata Misiak
- fortepian
XIV Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Fryderyka Chopina
dla dzieci i młodzieży
Szafarnia, 7.05.2006
Małgorzata Stożyńska II miejsce
(I miejsca nie przyznano)

Nagroda specjalna za najlepsze wykonanie mazurka
Anna Szałucka
- fortepian
II Forum
Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego
Szafranków
Rybnik, 4-6.05.2006
Bożena Krygier I miejsce
Michał Bąk
- kontrabas
I Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im. Wiktora Gadzińskiego
Katowice, 13-14.05.2006
Leszek Kaufman

Alicja Wieczorek
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Karolina Czechowska XXX Ogólnopolska
Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2-5.05.2006
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty