Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2005/2006
 

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Joanna
Kreft
- skrzypce
 

VI Ogólnopolski Konkurs
Młodych Skrzypków im. Stanisława
Serwaczyńskiego
Lublin, 15-22.09.05r.
 

Krystyna
Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
 

III miejsce

Nagroda
Specjalna
za promocję
twórczości
K.Lipińskiego
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Stypendium Ministra Kultury
za osiągnięcia artystyczne
za rok 2004/2005
 

Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 

Stypendium
 

Lucyna
Wojdak
- klawesyn
 

Stypendium Ministra Kultury
za osiągnięcia artystyczne
za rok 2004/2005
 

Małgorzata
Skotnicka
 

Stypendium
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Pamięci Aleksandry Januszajtis
Gdańsk, 22-27.11.2005r.
 

Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 

II nagroda

Nagroda za najlepsze wykonanie
sonaty
J.S.Bacha

Nagroda Prezydenta
Miasta
Gdańska
 

Agnieszka
Jarosz
- fortepian
 

Krajowy Fundusz
na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2005r.
 

Małgorzata
 Stożyńska
 

Zakwalifiko-
wana do grona podopiecznych Funduszu
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Krajowy Fundusz
na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2005r.
 

Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 

Zakwalifiko-
wana do grona podopiecznych Funduszu
 

Joanna
Owczarek
 

VII Ogólnopolski Konkurs
"Wokół Witolda Lutosławskiego"
Białystok, 2006
 

Joanna
Krzyżak
 

I miejsce
 

Karolina
Czechowska
 

VII Ogólnopolski Konkurs
"Wokół Witolda Lutosławskiego"
Białystok, 2006
 

Joanna
Krzyżak
 

tytuł finalist
(VI miejsce)
 

Justyna
Kreft
- fortepian
 

XIV Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Konin, 20-23.04.2006r.
 
Katarzyna
Popowa-Zydroń

II nagroda
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy
"Lotos Mozart Prize
"
Gdańsk, 23-24.04.2006r.
 

Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 

Awans
do grupy
finałowej
konkursu
 

Agata
Misiak
- fortepian
 

XIV Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Fryderyka Chopina
dla dzieci i młodzieży,
Szafarnia, 7.05.2006r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

II miejsce
(I miejsca nie przyznano

Nagroda
specjalna za
najlepsze wykonanie mazurka
 

Anna
Szałucka
- fortepian
 

II Forum
Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego
Szafranków
Rybnik, 4-6.05.2006r.
 

Bożena
Krygier
 

I miejsce
 

Michał
Bąk
- kontrabas
 

I Ogólnopolski
Konkurs Kontrabasowy
im. Wiktora Gadzińskiego
Katowice, 13-14.05.2006r.
 

Leszek
Kaufman

Alicja
Wieczorek
- akompaniator
(wyróżniona
przez Jury)
 

I miejsce
 

Karolina
Czechowska
 

XXX Ogólnopolska
Olimpiada Artystyczna
Warszawa, 2-5.05.2006r.
 

Joanna
Krzyżak
 

Tytuł
finalisty
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20