Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2003/2004

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Joanna Kreft
- skrzypce
Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 2003 rok
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
Zakwalifiko-
wana
do grona
stypendystów
Aleksandra Bobrowska
- fortepian
IV Warsztaty Pianistyczne
Warszawa 24.08.2003
Zofia Jasyk-Kural Stypendium pokrywające koszty udziału
w Międzynaro-
dowym Kursie Pianistycz-
nym GOLD COUNTRY INSTITUTE Nevada City, California, USA
Maxima Sitarz
- skrzypce
Program stypendialny
Agrafka muzyczna
Akademii Rozwoju
Filantropii w Polsce
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Stypendium roczne oraz możliwość udziału 10-dniowych warsztatach muzycznych
Joanna Kreft
- skrzypce
V Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderew-
skiego
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003
Katarzyna Popowa-Zydroń Dyplom za najlepsze wykonanie Sarabandy op.14 Paderewskiego oraz wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- skrzypce
V Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderew-
skiego
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003
Małgorzata Stożyńska Dyplom za najlepsze wykonanie utworu Paderewskiego oraz III miejsce
Agata Misiak
- fortepian,
Maxima Sitarz
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Muzyki Kameralnej
Kameralistyka fortepianowa
Częstochowa, 2-4.12.2003
Anna Chęćka-
Gotkowicz
(fortepian)

Anna Wolińska
(skrzypce)
wyróżnienie
Dorota Kaufman
- flet
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych drewnianych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 11-12.02.2004
Barbara Poszowska

Krystyna Wawryków
- akompaniator
Dyplom laureata
Joanna Owczarek VI Ogólnopolski Konkurs
Wokół Witolda Lutosławskiego
Białystok, 2004
Joanna Krzyżak Tytuł finalisty
(VI miejsce)
Łukasz Gruba
- tuba
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Łomża, 3.03.2004
Marek Sikora

Marian Benedyka
- akompaniator
Dyplom laureata
Jacek Bałka
- puzon
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas instrumentów dętych dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Łomża, 3.03.2004
Marek Sikora

Marian Benedyka
- akompaniator
Dyplom laureata
Anna Dobrowolska
- gitara
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas gitary
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 5.03.2004
Emilia Majewska Dyplom laureata
Katarzyna Swobodzińska
- gitara
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas gitary
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 5.03.2004
Emilia Majewska Dyplom laureata
Aleksandra Bobrowska
- fortepian
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004
Zofia Jasyk-Kural Dyplom laureata
Joanna Kreft
- skrzypce
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
Dyplom laureata
Maxima Sitarz
- skrzypce
Makroregionalne przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
Dyplom laureata
Aleksandra Bobrowska
- fortepian
I Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny
Zgierz, 16-18.03.2004
Zofia Jasyk-Kural III miejsce
Lucyna Wojdak
- klawesyn
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 20-21.03.2004
Małgorzata Skotnicka I miejsce
w grupie
uczniów
o I stopniu
zaawansowa-
nia
Zuzanna Rybińska
- klawesyn
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 20-21.03.2004
Małgorzata Skotnicka III miejsce
w grupie
uczniów
o II stopniu
zaawansowa-
nia
Joanna Kreft
- skrzypce
Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 4-6.04.2004
Krystyna Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
III miejsce
ex equo
Maxima Sitarz
- skrzypce
Ogólnopolskie przesłuchanie uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 4-6.04.2004
Anna Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
VI miejsce
ex equo
Natalia Orzeszek
- fagot
XXXI Konkurs Młodego Muzyka,
Szczecinek, 11-15.05.2004
Ewa Naczk
-Jankowska

Dorota Bociąga-
Radomska
- akompaniator
Wyróżnienie
II stopnia