Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina


ROK SZKOLNY 2003/2004
 

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Joanna
Kreft
- skrzypce
 

Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 10.2003r.
 


Krystyna
Jurecka

Julia
Borejko
- akompaniator
 


Zakwalifiko-
wana
do grona
stypendystów
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Krajowy Fundusz na Rzecz Dzieci
w Warszawie, 10.2003r.
 


Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 


Zakwalifiko-
wana
do grona
stypendystów
 

Aleksandra
Bobrowska
- fortepian
 

IV Warsztaty Pianistyczne
Warszawa 24.08.2003r.
 

Zofia
Jasyk-Kural
 

Stypendium pokrywające koszty udziału
w Międzynaro-
dowym Kursie Pianistycznym GOLD
COUNTRY
INSTITUTE
Nevada City,
California, USA
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Program stypendialny
"Agrafka muzyczna"
Akademii Rozwoju
Filantropii w Polsce
 


Anna
Wolińska

Julia
Borejko
- akompaniator
 


Stypendium
roczne oraz
możliwość
udziału w
10-dniowych
warsztatach
muzycznych
 

Justyna
Kreft
- fortepian
 

V Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003r.
 

Katarzyna
Popowa-Zydroń
 

Dyplom za
najlepsze
wykonanie
Sarabandy
op.14 Paderewskiego
oraz
wyróżnienie
 

Agnieszka
Jarosz
- fortepian
 

V Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

Dyplom z
najlepsze
wykonanie
utworu
Paderewskiego
oraz III miejsce
 

Agata
Misiak
- fortepian,
Maxima
Sitarz
- skrzypce
 


III Ogólnopolski
Konkurs Muzyki Kameralnej
"Kameralistyka fortepianowa"
Częstochowa, 2-4.12.2003r.
 

Anna
Chęćka-
Gotkowicz
 (fortepian)

Anna
Wolińska
(skrzypce)
 

Wyróżnienie
 

Dorota
Kaufman
- flet
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 11-12.02.2004r.
 


Barbara
Poszowska

Krystyna
Wawryków
- akompaniator
 


Dyplom
laureata
 

Joanna
Owczarek
 

VI Ogólnopolski Konkurs
"Wokół Witolda Lutosławskiego"
Białystok, luty 2004r.
 

Joanna
Krzyżak
 

T
ytuł finalisty
(VI miejsce)
 

Łukasz
Gruba
- tuba
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas instrumentów
dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Łomża, 3.03.2004r.
 


Marek
Sikora

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


Dyplom
laureata
 

Jacek
Bałka
- puzon
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas instrumentów
dętych blaszanych
szkół muzycznych II st.
Łomża, 3.03.2004r.
 


Marek
Sikora

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


Dyplom
laureata
 

Anna
Dobrowolska
- gitara
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas gitary
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 5.03.2004r.
 

Emilia
Majewska
 

Dyplom
laureata
 

Katarzyna
Swobodzińska
- gitara
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas gitary
szkół muzycznych II st.
Olsztyn, 5.03.2004r.
 

Emilia
Majewska
 

Dyplom
laureata
 

Aleksandra
Bobrowska
- fortepian
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004r.
 

Zofia
Jasyk-Kural
 

Dyplom
laureata
 

Joanna
Kreft
- skrzypce
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004r.
 


Krystyna
Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
 


Dyplom
laureata
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Makroregionalne przesłuchanie
uczniów klas klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Gdańsk, 12-13.03.2004r.
 


Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 


Dyplom
laureata
 

Aleksandra
Bobrowska
- fortepian
 

I Polsko-Niemiecki Turniej Pianistyczny
Zgierz, 16-18.03.2004r.
 

Zofia
Jasyk-Kural
 

III miejsce
w III grupie
wiekowej
 

Lucyna
Wojdak
- klawesyn
 

Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 20-21.03.2004r.
 

Małgorzata
Skotnicka
 

I miejsce
w grupie
uczniów
o I stopniu
zaawansowania
 

Zuzanna
Rybińska
- klawesyn
 

Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas klawesynu
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 20-21.03.2004r.
 

Małgorzata
Skotnicka
 

III miejsce
w grupie
uczniów
o II stopniu
zaawansowania
 

Joanna
Kreft
- skrzypce
 

Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 4-6.04.2004r.
 

Krystyna
Jurecka

Julia Borejko
- akompaniator
 

III miejsce
ex equo
 

Maxima
Sitarz
- skrzypce
 

Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych II st.
Warszawa, 4-6.04.2004r.
 

Anna
Wolińska

Julia Borejko
- akompaniator
 

VI miejsce
ex equo
 

Natalia
Orzeszek
- fagot
 

XXXI Konkurs Młodego Muzyka,
Szczecinek, 11-15.05.2004r.
 


Ewa Naczk-Jankowska

Dorota
Bociąga-
Radomska
- akompaniator
 


Wyróżnienie
II stopnia
 

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20