Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna II st. im. Fryderyka Chopina

ROK SZKOLNY 2002/2003

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Aleksandra Andrearczyk
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. L.Stefańskiego
Płock, 1-6.12.2002
Małgorzata Stożyńska Nagroda specjalna:
wyróżnienie
Anna Babnis
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. L.Stefańskiego
Płock, 1-6.12.2002
Małgorzata Stożyńska Nagroda specjalna:
wyróżnienie
Kamila Grzędzińska
- wiolonczela
VI Młodzieżowy
Konkurs Wiolonczelowy
im. K.Wiłkomirskiego
Poznań, 7-12.2002
Anna Sawicka

Jadwiga Lewczuk
- akompaniator
Awans
do II etapu
konkursu
Aleksandra Andrearczyk
- fortepian
VIII Ogólnopolski
Turniej Pianistyczny
im. H.Czerny-Stefańskiej
Żagań, 17-18.01.2003
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Trio
w składzie:
Aleksandra Rutkowska
- klarnet,
Mateusz Lis
- fagot,
Anna Wojnowska
- fortepian
VI Makroregionalne
Spotkania Zespołów Kameralnych
Gdańsk, 22.02.2003
Wanda Dubanowicz wyróżnienie
Adam Golicki
- perkusja
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas perkusji
szkół muzycznych II st.
Wrocław, 8-10.03.2003
Szczepan Polewski

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Magdalena Galin
- perkusja
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas perkusji
szkół muzycznych II st.
Wrocław, 8-10.03.2003
Szczepan Polewski

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Joanna Kreft
- skrzypce
IV Ogólnopolski Konkurs
Skrzypcowy im. G.Ph.Telemanna
Poznań, 15-17.03.2003
Krystyna Jurecka IV miejsc,
wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- fortepian
IV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny EPTA
Kraków, 01-05.04.2003
Małgorzata Stożyńska wyróżnienie
Sebastian Münch
- śpiew
IV Konkurs Wokalny im. L.Różyckiego
dla uczniów szkół muzycznych II st.
Gliwice, 10-12.04.2003
Longina Kozikowska
-Bruna

Katarzyna Szweda
- akompaniator
Awans
do II etapu
konkursu
Joanna Owczarek II Ogólnopolski Konkurs
wiedzy o Ignacym Janie Paderewskim
Stalowa Wola, 15-16.05.2003
Joanna Krzyżak Nagroda Marszałka Wojewódz-
twa Podkarpac
-kiego
za zajęcie
IV miejsca