Logo ZSM
 
 
 
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Tryb eksternistyczny
Absolwenci
Nauczyciele
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Sukcesy uczniów
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

 SUKCESY UCZNIÓW




Szkoła Muzyczna I st.
im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2019/2020

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Jan Kwiatkowski
- fortepian
8th Riga International
Competition
for Young Pianists
Ryga (Łotwa), 13-15.10.2019
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I miejsce
Monika Neyman Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Małgorzata Malgeri II miejsce
Anna Neyman Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Małgorzata Malgeri III miejsce
Jakub Walaszkowski Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Anna Krause wyróżnienie
Anna Kołodziejczyk Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
Wejherowo, 19.11.2019
Anna Krause wyróżnienie
Mikołaj Kłaput
- fortepian
XIV Konkurs Pianistyczny
Muzyka krajów nadbałtyckich
Wejherowo, 21.11.2019
Karolina
Lewandowska
III miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Anita Luzak
–Czechowska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Tomasz Gucwa
- akordeon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Paweł Piński II miejsce
Tomasz Piórecki
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Barbara Podciborska wyróżnienie
Jakub Zieliński
- gitara
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2019
Katarzyna Kural wyróżnienie
Wiktor Sinkiewicz
- perkusja
XII Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
im. Bernarda Lewańskiego
Toruń, 22-23.11.2019
Arkadiusz Skotnicki

Marta Szybisz
- akompaniator
wyróżnienie
I st.
Zofia Śliwska Makroregionalny Konkurs
Monograficzny
Stanisław Moniuszko
– twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin

Olsztyn, 27.11.2019
Karolina Juwa III miejsce
Michalina Sitarska Makroregionalny Konkurs
Monograficzny
Stanisław Moniuszko
– twórca opery narodowej i pieśni
w 200 rocznicę urodzin

Olsztyn, 27.11.2019
Karolina Juwa III miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2019
Anita Luzak
– Czechowska

Zuzanna Lisiecka
– Madeja
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Maja Dargiewicz
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2019
Anita Luzak
– Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Liliana Ośko
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2019
Mirosława
Zapalska


Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Armin Mogielnicki
- fortepian
XI Ogólnopolski Konkurs
Pianistyczny Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 11.12.2019
Marta Szybisz I miejsce
oraz
wyróżnienie
za
interpretację
utworu
Jan Kwiatkowski
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Małgorzata Skitek
- Staniszewska
I miejsce
Kalina Tyszkiewicz
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Karolina
Lewandowska
III miejsce
Weronika Strużyńska
- fortepian
XI Ogólnopolski Konkurs
Pianistyczny Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 11.12.2019
Zuzanna Lisiecka
- Madeja
III miejsce
Mikołaj Kłaput
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
I stopnia
Einar Mogielnicki
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Marta Szybisz wyróżnienie
II stopnia
Tomasz Piórecki
- fortepian
XIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Od baroku po współczesność
Gdańsk – Wrzeszcz, 17.12.2019
Barbara
Podciborska
wyróżnienie
II stopnia
Aleksandra Korcala
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Katarzyna
Duzdal–Stępień

Marta Szybisz
- akompaniator
II miejsce
Natalia Wilczewska
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Beata
Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Chaerin Keum
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Agnieszka Kotuk
– Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
III miejsce
Alicja Dmochowska
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Katarzyna
Duzdal–Stępień

Marta Szybisz
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Bazylewicz
- skrzypce
XXI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 13.02.2020
Beata
Glaza–Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie