Logo ZSM
Menu
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja
Tryb eksternistyczny
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Historia szkoły
Absolwenci
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Koło absolwenta
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Chwila wspomnień
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2018/2019

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Dobrochna Rej
- akordeon
VIII Regionalny Konkurs Instrumentalny
Muzyk Pierwsza Klasa
Olsztynek, 26 - 27.10.2018
Joanna Ludwiczak wyróżnienie
I st.
Zuzanna Chabinka
- flet
III Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Dętych „Finalis”
Białystok, 13 - 17.11.2018
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
Brązowa Nagroda
Zofia Chabinka
- wiolonczela
XX Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 19 - 20.11.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Zofia Chabinka Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
dla uczniów klas II i III
cyklu 6-letniego
Wejherowo, 20.11.2018
Małgorzata Malgeri II miejsce
Izabela Fadel Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
dla uczniów klas II i III
cyklu 6-letniego
Wejherowo, 20.11.2018
Anna Krause III miejsce
Barbara Szudejko X Makroregionalny
Konkurs Wiedzy
o Polskiej Pieśni Patriotycznej
Pieśń Ojczysta – śpiew przekazywany
z pokolenia na pokolenie

Olsztyn, 21.11.2018
Karolina Juwa I miejsce
Tymon Karpiński X Makroregionalny
Konkurs Wiedzy
o Polskiej Pieśni Patriotycznej
Pieśń Ojczysta – śpiew przekazywany
z pokolenia na pokolenie

Olsztyn, 21.11.2018
Karolina Juwa III miejsce
Michalina Sitarska X Makroregionalny
Konkurs Wiedzy
o Polskiej Pieśni Patriotycznej
Pieśń Ojczysta – śpiew przekazywany
z pokolenia na pokolenie

Olsztyn, 21.11.2018
Karolina Juwa III miejsce
Jakub Mruczek
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Maja Dargiewicz
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Michał Pilarczyk
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Maria Jocz
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Jakub Zieliński
- gitara
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Katarzyna Kural wyróżnienie
II st.
Sebastian Przybylski
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
II st.
Einar
Mogielnicki
- fortepian
XIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 29.11.2018
Karolina Lewandowska I miejsce
Kalina Tyszkiewicz
- fortepian
XIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 29.11.2018
Karolina Lewandowska wyróżnienie
Jan Kwiatkowski
- fortepian
XIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 29.11.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Mikołaj Storoniak
- klarnet
X Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 7.12.2018
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
X Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 7.12.2018
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Tomasz Piórecki
- fortepian
X Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 12.12.2018
Barbara
Podciborska
III miejsce
Anna Jędrzejewska
- skrzypce
VIII Gdański Konkurs Skrzypcowy
im. Anity Romanowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz,5.02.2019
Agnieszka Kotuk-
Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
Maja Borawska
- gitara
XI Konkurs Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 8.02.2019
Katarzyna
Szałkowska
wyróżnienie
Maciej Stencel
- skrzypce
XX Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 7.02.2019
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
I miejsce
Honorata Suchomska
- skrzypce
XX Sopocki Konkurs Skrzypcowy
im. Jerzego Hazuki
Sopot, 7.02.2019
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Zofia Chabinka XXIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk-Wrzeszcz 13.03.2019
Małgorzata Malgeri I miejsce
Michał Pilarczyk XXIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk-Wrzeszcz 13.03.2019
Anna Krause II miejsce
Maciej Stencel XXIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk-Wrzeszcz 13.03.2019
Anna Krause wyróżnienie
Maria Jocz
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Kolorowe nutki
Kraków, 13.03.2019
Karolina Lewandowska III miejsce
Tomasz Gucwa
- akordeon
I Płocki Konkurs
AkordeonowyFermata
Płock, 18-19.03.2019
Paweł Piński I miejsce
Tomasz Gucwa
- akordeon
XXV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 20.03.2019
Paweł Piński II miejsce
Oliwia Jankowska
- akordeon
XXV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 20.03.2019
Paweł Piński III miejsce
Emilia Zacharska
- akordeon
XXV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 20.03.2019
Paweł Piński III miejsce
Dobrochna Rej
- akordeon
XXV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 20.03.2019
Joanna Ludwiczak wyróżnienie
Duet wiolonczelowy:
Paweł Szpakiewicz,
Bartosz Golec
Konkurs wiolonczelowy
Gramy w duecie
Tczew, 25.03.2019
Tadeusz Samerek II miejsce
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
im. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 27.03.2019
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
im. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 27.03.2019
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub Skotnicki
- perkusja
II Pomorski Konkurs gry
na Zestawie Perkusyjnym
Kartuzy, 28.03.2019
Arkadiusz Skotnicki II miejsce
Nazar Korgopolov
- perkusja
II Pomorski Konkurs Perkusyjny
Kartuzy, 28.03.2019
Arkadiusz Skotnicki II miejsce
oraz
wyróżnienie
za utwór
wykonany
na werblu
Jakub Skotnicki
- perkusja
II Pomorski Konkurs Perkusyjny
Kartuzy, 28.03.2019
Arkadiusz Skotnicki III miejsce
oraz
wyróżnienie
za utwór
wykonany
na wibrafonie
i kotłach
Jan Kwiatkowski
- fortepian
V Festiwal Pianistyczny
im. Apolinarego Szeluty
Słupca, 28-30.03.2019
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
Duet skrzypcowy:
Jagna Trzeciak,
Melania Nadgrabska
XXI Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 29.03.2019
Katarzyna Duzdal-
Stępień
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Tomasz Piórecki
Hanna Radke
XXXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 5.04.2019
Barbara Podciborska

Małgorzata Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Tomasz Gucwa
- akordeon
XVI Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 5-6.04.2019
Paweł Piński II miejsce
Emilia Zacharska
- akordeon
XVI Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 5-6.04.2019
Paweł Piński wyróżnienie
Tymon Karpiński VII Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 10.04.2019
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Joanna Strehlke VII Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 10.04.2019
Karolina Juwa II miejsce
Joachim Juchniewicz
- fortepian
IX Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka ilustracyjna
i programowa w świecie dziecka

Szczecin, 13-14.04.2019
Nadzieja Chomicka-
Dziedzic
wyróżnienie
Maria Bohusz
- wiolonczela
V Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 15.04.2019
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Zofia Chabinka
- wiolonczela
V Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 15.04.2019
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub Mruczek
- wiolonczela
V Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 15.04.2019
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub Mruczek
- wiolonczela
XIV Makroregionalne
Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 16.04.2019
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
III miejsce
Nazar Korgopolov
- perkusja
XVI Zachodniopomorski
Konkurs Perkusyjny
Stargard pod szczęśliwą gwiazdą
Stargard, 16-18.04.2019
Arkadiusz Skotnicki

Marta Szybisz
- akompaniator
wyróżnienie
Weronika Strużyńska
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 25.04.2019
Zuzanna Lisiecka III miejsce
Jakub Zieliński
- gitara
XXV Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 25.04.2019
Katarzyna Kural I miejsce
Jan Kwiatkowski
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Mistrz Klawiatury
Warszawa, 25.04.2019
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
Grand Prix
oraz
I miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
III Ogólnopolski Konkurs
Klas Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia
Wadowice, 27-30.04.2019
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
II miejsce
Barbara Hernik XX Wojewódzki
Konkurs Plastyczny
Wielkanoc na Pomorzu
Kończewo, 2.04.2019
Alicja Kowalina III miejsce
Agnieszka Kraik XX Wojewódzki
Konkurs Plastyczny
Wielkanoc na Pomorzu
Kończewo, 2.04.2019
Alicja Kowalina wyróżnienie
Zofia Chabinka XXV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
szkół muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 9.05.2019
Małgorzata Malgeri I miejsce
Maciej Stencel XXV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
szkół muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 9.05.2019
Anna Krause II miejsce
Michał Pilarczyk XXV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
szkół muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 9.05.2019
Anna Krause III miejsce