Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz
ROK SZKOLNY 2018/2019
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Dobrochna Rej
- akordeon
VIII Regionalny Konkurs Instrumentalny
Muzyk Pierwsza Klasa
Olsztynek, 26-27.10.2018
Joanna Ludwiczak wyróżnienie
I st.
Zuzanna Chabinka
- flet
III Międzynarodowy Konkurs
Instrumentów Dętych „Finalis”
Białystok, 13-17.11.2018
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
Brązowa Nagroda
Zofia Chabinka
- wiolonczela
XX Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 19-20.11.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Zofia Chabinka Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
dla uczniów klas II i III
cyklu 6-letniego
Wejherowo, 20.11.2018
Małgorzata Malgeri II miejsce
Izabela Fadel Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
dla uczniów klas II i III
cyklu 6-letniego
Wejherowo, 20.11.2018
Anna Krause III miejsce
Barbara Szudejko X Makroregionalny
Konkurs Wiedzy
o Polskiej Pieśni Patriotycznej
Pieśń Ojczysta – śpiew przekazywany
z pokolenia na pokolenie

Olsztyn, 21.11.2018
Karolina Juwa I miejsce
Tymon Karpiński X Makroregionalny
Konkurs Wiedzy
o Polskiej Pieśni Patriotycznej
Pieśń Ojczysta – śpiew przekazywany
z pokolenia na pokolenie

Olsztyn, 21.11.2018
Karolina Juwa III miejsce
Michalina Sitarska X Makroregionalny
Konkurs Wiedzy
o Polskiej Pieśni Patriotycznej
Pieśń Ojczysta – śpiew przekazywany
z pokolenia na pokolenie

Olsztyn, 21.11.2018
Karolina Juwa III miejsce
Jakub Mruczek
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Maja Dargiewicz
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Michał Pilarczyk
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Piotr Stożyński

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Maria Jocz
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Jakub Zieliński
- gitara
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Katarzyna Kural wyróżnienie
II st.
Sebastian Przybylski
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22.11.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
II st.
Einar
Mogielnicki
- fortepian
XIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 29.11.2018
Karolina
Lewandowska
I miejsce
Kalina
Tyszkiewicz
- fortepian
XIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 29.11.2018
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
XIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 29.11.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Mikołaj Storoniak
- klarnet
X Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 7.12.2018
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
X Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 7.12.2018
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
II miejsce