Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2017/2018

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Armin
Mogielnicki
- fortepian
XII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 16.11.2017
Karolina
Lewandowska
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
XI Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 16.11.2017
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Nazar
Korgopolov
- perkusja
XI Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
im. B. Lewańskiego
Toruń, 24-25.11.2017
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Jan Kwiatkowski
Irena Maj
XXII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 28.11.2017
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Michał
Storoniak
- klarnet
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Kajetan
Szewczyk
- trąbka
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Sylwia Romaniecka-
Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
II miejsce
Zuzanna
Chabinka
- flet
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
(wyróżnienie)
III miejsce
Szymon
Hajderek
- trąbka
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Sylwia Romaniecka-
Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
III miejsce
Maja
Dargiewicz
- flet
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 13.12.2017
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
+
Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Izabela Fadel
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 13.12.2017
Marzena
Łubkowska-Jocz
II miejsce
+
Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Maria Jocz
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk-Wrzeszcz, 12.01.2018
Karolina Lewandowska I nagroda
w II grupie
+
Puchar Rektora
Akademii
Muzycznej
w Gdańsku
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk-Wrzeszcz, 12.01.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II nagroda
w I grupie
Armin
Mogielnicki
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk-Wrzeszcz, 12.01.2018
Karolina Lewandowska Wyróżnienie
II stopnia
w I grupie
Anna
Jędrzejewska
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
+
Nagroda
Prezydenta
Miasta
Sopotu
dla najlepszego
uczestnika
konkursu
Honorata
Suchomska
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
II miejsce
Barbara
Szymańska
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Franciszek
Redzimski
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Nazar
Korgopolov
- perkusja
IX Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
uczniów szkół muzycznych I i II st.
Szczecin, 1-5.03.2018
Arkadiusz Skotnicki

Paulina Kuchniak
- akompaniator
III miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk-Wrzeszcz, 13.03.2018
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
III miejsce
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Barbara Dziewit
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk-Wrzeszcz, 13.03.2018
Monika Krawiec

Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Barbara
Szymańska
XXII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klasy 3 cyklu 6-letniego
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 14.03.2018
Małgorzata
Malgeri
III miejsce
Anna
Strehlke
Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 15.03.2018
Lidia Turska I miejsce
Natasha
Anolik
Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 15.03.2018
Lidia Turska III miejsce
Armin
Mogielnicki
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. M. Tarnawieckiej
Łódź, 16.03.2018
Karolina
Lewandowska
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. M. Tarnawieckiej
Łódź, 16.03.2018
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Paweł
Storoniak
- akordeon
XXIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 21.03.2018
Joanna
Ludwiczak
II miejsce
Oliwia
Jankowska
- akordeon
XXIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 21.03.2018
Paweł Piński III miejsce
Tomasz
Gucwa
- akordeon
XXIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 21.03.2018
Paweł Piński III miejsce
Stanisław
Brożek
- perkusja
I Regionalny
Konkurs Perkusyjny
Kartuzy 22.03.2018
Szczepan
Polewski
II miejsce
Nazar
Korgopolov
- perkusja
I Regionalny
Konkurs Perkusyjny
Kartuzy 22.03.2018
Arkadiusz
Skotnicki
II miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XXXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 23.03.2018
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
II miejsce
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Barbara Dziewit
- fortepian
XXXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 23.03.2018
Monika Krawiec

Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Julian Horyd
Amelia Marcinek
XXXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 23.03.2018
Marzena
Łubkowska-Jocz

Alicja Michowska
wyróżnienie
Duet wiolonczelowy:
Julia Mruczek
Jakub Mruczek
Konkurs Wiolonczelowy
Gramy w duecie
Tczew, 26.03.2018
Tadeusz Samerek III nagroda
Duet wiolonczelowy:
Gabriela Gresik
Zofia Kędzia
Konkurs Wiolonczelowy
Gramy w duecie
Tczew, 26.03.2018
Tadeusz Samerek wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XX Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 27.03.2018
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
I miejsce
Armin
Mogielnicki
XIX Wojewódzki
Konkurs Plastyczny
Wielkanoc na Pomorzu
Kończewo, 27.03.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
Witold
Roszmann
- klarnet
XVII Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów
Drewnianych i Blaszanych
im. prof. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 28.03.2018
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
II nagroda
Kajetan
Szewczyk
- trąbka
XVII Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów
Drewnianych i Blaszanych
im. prof. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 28.03.2018
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
III nagroda
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
XVII Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów
Drewnianych i Blaszanych
im. prof. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 28.03.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub
Mruczek
- wiolonczela
VII Ogólnopolskie
Spotkania Młodych Wiolonczelistów
Wiolonczelka' 2018
Ełk, 7-8.04.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
XV Spotkania Pianistyczne
o Puchar Burmistrza
i Przewodniczącego
Rady Miejskiej w Iławie
Iława, 19.04.2018
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
XV Spotkania Pianistyczne
o Puchar Burmistrza
i Przewodniczącego
Rady Miejskiej w Iławie
Iława, 19.04.2018
Karolina
Lewandowska
Nagroda
Specjalna
za walory
artystyczne
w utworach
XX i XXI wieku
Jakub
Zieliński
- gitara
XXIV Konfrontacje
Gitarzystów
Puck, 20-21.04.2018
Katarzyna Kural II miejsce
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
V Turniej Kameralny
w Trzech Odsłonach
Bydgoszcz, 20-22.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
Tytuł Laureata
Zofia
Chabinka
- wiolonczela
IV Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie 23.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Milena
Witkowska
- wiolonczela
IV Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie 23.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Zofia
Chabinka
- wiolonczela
XIII Makroregionalne Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 24.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Gabriela
Gresik
- wiolonczela
XIII Makroregionalne Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 24.04.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Anna
Jędrzejewska
XXIV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III szkół
muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 25.04.2018
Małgorzata
Malgeri
wyróżnienie
Zofia Kędzia XXIV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III szkół
muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 25.04.2018
Anna Krause wyróżnienie
Maria Jocz
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Liliana Ośko
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Helena Mazur
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Zuzanna
Chabinka
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Natasha
Anolik
VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Anna
Strehlke
VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Anna Gryboś VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Bernard
Walenczak
VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
III miejsce
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek
Julian Horyd
III Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 27.04.2018
Alicja Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
II miejsce
Zofia
Chabinka
- wiolonczela
XXV Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 13-15.05.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Zuzanna
Chabinka
- flet
III Kujawsko – Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 16.05.2018
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Jakub
Zieliński
- gitara
X Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 18.05.2018
Katarzyna Kural III miejsce
Joachim
Juchniewicz
- fortepian
Elbląski
Konkurs Pianistyczny
Elbląg, 18-19.05.2018
Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
I miejsce
Katarzyna
Węglarz
- fortepian
Elbląski
Konkurs Pianistyczny
Elbląg, 18-19.05.2018
Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
II miejsce
Helena Mazur
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Maria Jocz
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Zuzanna
Chabinka
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Liliana Ośko
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Chór szkolny XIII Pomorskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych
Gdańsk, 23.05.2018
Michał Kozorys Srebrny Dyplom
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
VIII Międzynarodowy Konkurs
im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 23-26.05.2018
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Anna
Jędrzejewska
- skrzypce
XX Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 24-25.05.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniament
(wyróżnienie)
III miejsce
Franciszek
Redzimski
- skrzypce
XX Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 24-25.05.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Honorata
Suchomska
- skrzypce
XX Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 24-25.05.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Marcin
Pastwa
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Solec Kujawski, 28-30.05.2018
Paweł Piński III miejsce
Wojciech
Strehlke
XIX Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 4.06.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
w kategorii
plastyka
Marianna
Zacharska
XIX Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 4.06.2018
Karolina Juwa wyróżnienie
w kategorii
plastyka
Lidia
Trzeciak
III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina I miejsce
w części
plastycznej
Anna
Jędrzejewska
III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina III miejsce
w kategorii
plastyka
Zofia Kędzia III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
w części
literackiej
Maria
Zhorniak
III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
w części
literackiej
Iga
Walczukiewicz
Wojewódzki
Konkurs Plastyczny
Gdańsk, czerwiec 2018
Alicja Kowalina II miejsce
Kajetan
Szewczyk
- trąbka
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich
im. Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 9.06.2018
Sylwia
Romaniecka
-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
Grand Prix
Małgorzata
Jankowska
- trąbka
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich
im. Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 9.06.2018
Sylwia
Romaniecka
-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
I miejsce
Szymon
Hajderek
- trąbka
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich
im. Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 9.06.2018
Sylwia
Romaniecka
-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Trio:
Kaja Woźnica
- skrzypce
Barbara Szymańska
- skrzypce
Leszek Jezierski
- fortepian
Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg, 15.06.2018
Sylwia Kolińska

Beata Glaza-Sutt

Barbara
Podciborska
wyróżnienie