Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz
ROK SZKOLNY 2017/2018
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Armin
Mogielnicki
- fortepian
XII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 16.11.2017
Karolina
Lewandowska
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
XI Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 16.11.2017
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Nazar
Korgopolov
- perkusja
XI Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
im. B. Lewańskiego
Toruń, 24-25.11.2017
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Jan Kwiatkowski
Irena Maj
XXII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 28.11.2017
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Michał
Storoniak
- klarnet
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
(wyróżnienie)
I miejsce
Kajetan
Szewczyk
- trąbka
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Sylwia Romaniecka-
Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
II miejsce
Zuzanna
Chabinka
- flet
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
(wyróżnienie)
III miejsce
Szymon
Hajderek
- trąbka
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Sylwia Romaniecka-
Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
III miejsce
Maja
Dargiewicz
- flet
IX Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 1.12.2017
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 13.12.2017
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
+
Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Izabela Fadel
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 13.12.2017
Marzena
Łubkowska-Jocz
II miejsce
+
Nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Maria Jocz
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk-Wrzeszcz, 12.01.2018
Karolina Lewandowska I nagroda
w II grupie
+
Puchar Rektora
Akademii
Muzycznej
w Gdańsku
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk-Wrzeszcz, 12.01.2018
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II nagroda
w I grupie
Armin
Mogielnicki
- fortepian
XII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk-Wrzeszcz, 12.01.2018
Karolina Lewandowska Wyróżnienie
II stopnia
w I grupie
Anna
Jędrzejewska
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
+
Nagroda
Prezydenta
Miasta
Sopotu
dla najlepszego
uczestnika
konkursu
Honorata
Suchomska
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
II miejsce
Barbara
Szymańska
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Franciszek
Redzimski
- skrzypce
XIX Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 22.02.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Nazar
Korgopolov
- perkusja
IX Ogólnopolski
Konkurs Perkusyjny
uczniów szkół muzycznych I i II st.
Szczecin, 1-5.03.2018
Arkadiusz Skotnicki

Paulina Kuchniak
- akompaniator
III miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk-Wrzeszcz, 13.03.2018
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
III miejsce
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Barbara Dziewit
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk-Wrzeszcz, 13.03.2018
Monika Krawiec

Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Barbara
Szymańska
XXII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klasy 3 cyklu 6-letniego
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 14.03.2018
Małgorzata
Malgeri
III miejsce
Anna
Strehlke
Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 15.03.2018
Lidia Turska I miejsce
Natasha
Anolik
Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 15.03.2018
Lidia Turska III miejsce
Armin
Mogielnicki
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. M. Tarnawieckiej
Łódź, 16.03.2018
Karolina
Lewandowska
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
I Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
im. M. Tarnawieckiej
Łódź, 16.03.2018
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Paweł
Storoniak
- akordeon
XXIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 21.03.2018
Joanna
Ludwiczak
II miejsce
Oliwia
Jankowska
- akordeon
XXIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 21.03.2018
Paweł Piński III miejsce
Tomasz
Gucwa
- akordeon
XXIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 21.03.2018
Paweł Piński III miejsce
Stanisław
Brożek
- perkusja
I Regionalny
Konkurs Perkusyjny
Kartuzy 22.03.2018
Szczepan
Polewski
II miejsce
Nazar
Korgopolov
- perkusja
I Regionalny
Konkurs Perkusyjny
Kartuzy 22.03.2018
Arkadiusz
Skotnicki
II miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XXXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 23.03.2018
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
II miejsce
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
Mikołaj Storoniak
- klarnet
Barbara Dziewit
- fortepian
XXXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 23.03.2018
Monika Krawiec

Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Julian Horyd
Amelia Marcinek
XXXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 23.03.2018
Marzena
Łubkowska-Jocz

Alicja Michowska
wyróżnienie
Duet wiolonczelowy:
Julia Mruczek
Jakub Mruczek
Konkurs Wiolonczelowy
Gramy w duecie
Tczew, 26.03.2018
Tadeusz Samerek III nagroda
Duet wiolonczelowy:
Gabriela Gresik
Zofia Kędzia
Konkurs Wiolonczelowy
Gramy w duecie
Tczew, 26.03.2018
Tadeusz Samerek wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XX Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 27.03.2018
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
I miejsce
Armin
Mogielnicki
XIX Wojewódzki
Konkurs Plastyczny
Wielkanoc na Pomorzu
Kończewo, 27.03.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
Witold
Roszmann
- klarnet
XVII Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów
Drewnianych i Blaszanych
im. prof. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 28.03.2018
Krzysztof Krawiec

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
II nagroda
Kajetan
Szewczyk
- trąbka
XVII Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów
Drewnianych i Blaszanych
im. prof. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 28.03.2018
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
III nagroda
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
XVII Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów
Drewnianych i Blaszanych
im. prof. Sz. Pawłowskiego
Lębork, 28.03.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub
Mruczek
- wiolonczela
VII Ogólnopolskie
Spotkania Młodych Wiolonczelistów
Wiolonczelka' 2018
Ełk, 7-8.04.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
XV Spotkania Pianistyczne
o Puchar Burmistrza
i Przewodniczącego
Rady Miejskiej w Iławie
Iława, 19.04.2018
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
XV Spotkania Pianistyczne
o Puchar Burmistrza
i Przewodniczącego
Rady Miejskiej w Iławie
Iława, 19.04.2018
Karolina
Lewandowska
Nagroda
Specjalna
za walory
artystyczne
w utworach
XX i XXI wieku
Jakub
Zieliński
- gitara
XXIV Konfrontacje
Gitarzystów
Puck, 20-21.04.2018
Katarzyna Kural II miejsce
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
V Turniej Kameralny
w Trzech Odsłonach
Bydgoszcz, 20-22.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska

Agnieszka
Kotuk-Pozorska
Tytuł Laureata
Zofia
Chabinka
- wiolonczela
IV Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie 23.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Milena
Witkowska
- wiolonczela
IV Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie 23.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Zofia
Chabinka
- wiolonczela
XIII Makroregionalne Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 24.04.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Gabriela
Gresik
- wiolonczela
XIII Makroregionalne Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 24.04.2018
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Anna
Jędrzejewska
XXIV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III szkół
muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 25.04.2018
Małgorzata
Malgeri
wyróżnienie
Zofia Kędzia XXIV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III szkół
muzycznych I stopnia
Bydgoszcz, 25.04.2018
Anna Krause wyróżnienie
Maria Jocz
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Liliana Ośko
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Helena Mazur
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Zuzanna
Chabinka
- flet
XVII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2018
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Natasha
Anolik
VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Anna
Strehlke
VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Anna Gryboś VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Bernard
Walenczak
VI Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 25.04.2018
Lidia Turska

Karolina Juwa
III miejsce
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek
Julian Horyd
III Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 27.04.2018
Alicja Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
II miejsce
Zofia
Chabinka
- wiolonczela
XXV Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Zdzisławy Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 13-15.05.2018
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Zuzanna
Chabinka
- flet
III Kujawsko – Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 16.05.2018
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Jakub
Zieliński
- gitara
X Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 18.05.2018
Katarzyna Kural III miejsce
Joachim
Juchniewicz
- fortepian
Elbląski
Konkurs Pianistyczny
Elbląg, 18-19.05.2018
Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
I miejsce
Katarzyna
Węglarz
- fortepian
Elbląski
Konkurs Pianistyczny
Elbląg, 18-19.05.2018
Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
II miejsce
Helena Mazur
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Maria Jocz
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Zuzanna
Chabinka
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Liliana Ośko
- flet
VII Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 21.05.2018
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Chór szkolny XIII Pomorskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych
Gdańsk, 23.05.2018
Michał Kozorys Srebrny Dyplom
Jan
Kwiatkowski
- fortepian
VIII Międzynarodowy Konkurs
im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 23-26.05.2018
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Anna
Jędrzejewska
- skrzypce
XX Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 24-25.05.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniament
(wyróżnienie)
III miejsce
Franciszek
Redzimski
- skrzypce
XX Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 24-25.05.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Honorata
Suchomska
- skrzypce
XX Makroregionalny Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk-Orunia, 24-25.05.2018
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniament
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Marcin
Pastwa
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Solec Kujawski, 28-30.05.2018
Paweł Piński III miejsce
Wojciech
Strehlke
XIX Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 4.06.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
w kategorii
plastyka
Marianna
Zacharska
XIX Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 4.06.2018
Karolina Juwa wyróżnienie
w kategorii
plastyka
Lidia
Trzeciak
III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina I miejsce
w części
plastycznej
Anna
Jędrzejewska
III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina III miejsce
w kategorii
plastyka
Zofia Kędzia III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
w części
literackiej
Maria
Zhorniak
III Ogólnopolski Konkurs
Literacko-Plastyczny
Gdańsk, 6.06.2018
Alicja Kowalina wyróżnienie
w części
literackiej
Iga
Walczukiewicz
Wojewódzki
Konkurs Plastyczny
Gdańsk, czerwiec 2018
Alicja Kowalina II miejsce
Kajetan
Szewczyk
- trąbka
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich
im. Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 9.06.2018
Sylwia
Romaniecka
-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
Grand Prix
Małgorzata
Jankowska
- trąbka
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich
im. Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 9.06.2018
Sylwia
Romaniecka
-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
I miejsce
Szymon
Hajderek
- trąbka
Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz w Trąbkach Wielkich
im. Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 9.06.2018
Sylwia
Romaniecka
-Zamora

Anna Rocławska
-Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Trio:
Kaja Woźnica
- skrzypce
Barbara Szymańska
- skrzypce
Leszek Jezierski
- fortepian
Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg, 15.06.2018
Sylwia Kolińska

Beata Glaza-Sutt

Barbara
Podciborska
wyróżnienie