Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2016/2017

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Benedykt
Wojtyniak
XVI Gdyński Konkurs
Czytania a vista dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 9.11.2016r.
Anna Krause III miejsce
Maria Jocz
- fortepian
XI Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 17.11.2016r.
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Julian Horyd
- fortepian
XI Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 17.11.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
III miejsce
Duet fortepianowy:
Jan Kwiatkowski
Irena Maj
XXI Przegląd
Duetów Fortepianowych
im. Ewy Grabe-Zaremby
Gdynia, 25.11.2016r.
Małgorzata
Skitek-Staniszewska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Julian Horyd
Amelia Marcinek
XXI Przegląd
Duetów Fortepianowych
im. Ewy Grabe-Zaremby
Gdynia, 25.11.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz

Alicja
Michowska
II miejsce
Barbara Szymańska
- skrzypce
VI Regionalny Konkurs Instrumentalny
Muzyk Pierwsza Klasa
Olsztynek, 25-26.11.2016r.
Beata
Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
I stopnia
Paweł Jedynak
- flet
VIII Powiślański
Konkurs na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 2.12.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
-akompaniator
III miejsce
Klara Kacpura
- flet
VIII Powiślański
Konkurs na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 2.12.2016r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
-akompaniator
wyróżnienie
Maria Jocz
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 7.12.2016r.
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Jan Kwiatkowski
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 7.12.2016r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
Julian Horyd
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 7.12.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Witold Roszmann
- klarnet
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych I stopnia
Starogard Gdański, 13-14.12.2016r.
Krzysztof Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Marianna Zacharska
- saksofon
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych I stopnia
Starogard Gdański, 13-14.12.2016r.
Władysław Chwin

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych I stopnia
Starogard Gdański, 13-14.12.2016r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Karol Buśko
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9-10.01.2017r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Leszek Jezierski
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9-10.01.2017r.
Barbara
Podciborska
wyróżnienie
Katarzyna Węglarz
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9-10.01.2017r.
Wojciech
Szymczewski
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 11-12.01.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Hanna Dżugan
- skrzypce
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 11-12.01.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Marianna Scharner
- skrzypce
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 11-12.01.2017r.
Piotr
Stożyński

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Milena Witkowska
- wiolonczela
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas
wiolonczeli i kontrabasu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 12-13.01.2017r.
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Duet akordeonowy:
Ignacy Kantor
Paweł Storoniak
XXIII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 22.03.2017r.
Paweł Piński III miejsce
Anna Jędrzejewska
- skrzypce
XVIII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 23.02.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Barbara Szymańska
- skrzypce
XVIII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 23.02.2017r.
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Hanna Dżugan
- skrzypce
VI Gdański
Konkurs Skrzypcowy
im. Anity Romanowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 24.02.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Witold Roszmann
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Krzysztof Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Paweł Jedynak
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Marta Bocheńska
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Krzysztof Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Anna Gryboś
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Małgorzata Jankowska
- trąbka
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Sylwia Romaniecka

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Jan Kwiatkowski
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka ilustracyjna i programowa
w świecie dziecka

Szczecin, 1-2.04.2017r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
Zuzanna Chabinka
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
(wyróżnienie)
I miejsce
Maja Dargiewicz
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
II miejsce
Paweł Jedynak
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
(wyróżnienie)
I miejsce
Hanna Drozd-
Niekurzak
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Monika Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Klara Kacpura
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Monika Krawiec

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Maria Jocz
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Karolina Lewandowska laureatka
Julian Horyd
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
laureat
Amelia Marcinek
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Alicja Michowska laureatka
Leszek Jezierski
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Barbara Podciborska wyróżnienie
Jan Janiszewski
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XXXI Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.04.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Karolina
Lewandowska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek

Julian Horyd
XXXI Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.04.2017r.
Alicja Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
II miejsce
Paweł Jedynak
- flet
II Ogólnopolski
Konkurs Uczniów Klas
Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I st.
Wadowice, 7.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Jan Kwiatkowski
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
Młodzi Wirtuozi Fortepianu
Poznań, 22-23.04.2017r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I nagroda
Jan Janiszewski
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
Młodzi Wirtuozi Fortepianu
Poznań, 22-23.04.2017r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Milena Witkowska
- wiolonczela
III Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 24.04.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
Grand Prix
Zofia Chabinka
- wiolonczela
III Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 24.04.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Michalina Sitarska XXIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I stopnia
Bydgoszcz, 24.04.2017r.
Małgorzata
Malgeri
wyróżnienie
Benedykt Wojtyniak XXIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I stopnia
Bydgoszcz, 24.04.2017r.
Anna Krause wyróżnienie
Gabriela Gresik
- wiolonczela
XII Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 25.04.2017r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Paweł Jedynak
- flet
XX Festiwal
Instrumentów Dętych
Biała Podlaska, 26-27.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek,
Julian Horyd
II Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 28.04.2017r.
Alicja Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
I miejsce
Jan Janiszewski
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 28.04.2017r.
Alicja Michowska II miejsce
Marcin Pastwa
- akordeon
42. Mednunarodni
Susret Harmonikasa 2017
International
Accordion Competition
Pula (Chorwacja), 26-29.04.2017r.
Paweł Piński II miejsce
Milena Witkowska
- wiolonczela
XIX Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 8-9.05.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Julia Bazylewicz
- skrzypce
IV Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 11-13.05.2017r.
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Barbara Szymańska
- skrzypce
IV Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 11-13.05.2017r.
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Klara Kacpura
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Monika Krawiec

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
I miejsce
i nagroda
specjalna
Filharmonii
Pomorskiej
Paweł Jedynak
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
wyróżnienie
Maja Dargiewicz
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
wyróżnienie
Zuzanna Chabinka
- flet
VI Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 19.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
I miejsce
Paweł Jedynak
- flet
VI Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 19.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Klara Kacpura
- flet
VI Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 19.05.2017r.
Monika Krawiec

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Kajetan Szewczyk
- trąbka
Grudziądzki Konkurs
Instrumentów Dętych
Grudziądz, 19-20.05.2017r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna
Rocławska-Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Kajetan Szewczyk
- trąbka
XI Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce –
rozrywka w klasyce

Chojnice, 25.05.2017r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna
Rocławska-Musiałczyk
- akompaniator
II miejsce
Joachim Juchniewicz
- fortepian
I Elbląski Konkurs
Pianistyczny
Elbląg, 2-3.06.2017r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
III miejsce
Nazar Korgopolov
- perkusja
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentalny OnLY OnLINE
Muzyczne e-Konfrontacje Młodych
Koszalin, 8.06.2017r.
Arkadiusz
Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Paweł Szpakiewicz
- wiolonczela
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentalny OnLY OnLINE
Muzyczne e-Konfrontacje Młodych
Koszalin, 8.06.2017r.
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska-Szpakiewicz
- akompaniator
II miejsce
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
II Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg 13.06.2017r.
Agnieszka
Kaszuba

Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Karolina
Lewandowska
III miejsce
Małgorzata
Jankowska
- trąbka
II Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz
w Trąbkach Wielkich

im. prof.Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 17.06.2017r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
III miejsce