Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2016/2017
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Benedykt
Wojtyniak
XVI Gdyński Konkurs
Czytania a vista dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 9.11.2016r.
Anna Krause III miejsce
Maria Jocz
- fortepian
XI Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 17.11.2016r.
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Julian Horyd
- fortepian
XI Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 17.11.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
III miejsce
Duet fortepianowy:
Jan Kwiatkowski
Irena Maj
XXI Przegląd
Duetów Fortepianowych
im. Ewy Grabe-Zaremby
Gdynia, 25.11.2016r.
Małgorzata
Skitek-Staniszewska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Julian Horyd
Amelia Marcinek
XXI Przegląd
Duetów Fortepianowych
im. Ewy Grabe-Zaremby
Gdynia, 25.11.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz

Alicja
Michowska
II miejsce
Barbara Szymańska
- skrzypce
VI Regionalny Konkurs Instrumentalny
Muzyk Pierwsza Klasa
Olsztynek, 25-26.11.2016r.
Beata
Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
I stopnia
Paweł Jedynak
- flet
VIII Powiślański
Konkurs na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 2.12.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
-akompaniator
III miejsce
Klara Kacpura
- flet
VIII Powiślański
Konkurs na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 2.12.2016r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
-akompaniator
wyróżnienie
Maria Jocz
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 7.12.2016r.
Karolina
Lewandowska
II miejsce
Jan Kwiatkowski
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 7.12.2016r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
Julian Horyd
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk-Orunia, 7.12.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Witold Roszmann
- klarnet
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych I stopnia
Starogard Gdański, 13-14.12.2016r.
Krzysztof Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Marianna Zacharska
- saksofon
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych I stopnia
Starogard Gdański, 13-14.12.2016r.
Władysław Chwin

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Hanna
Drozd-Niekurzak
- flet
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas instrumentów
dętych drewnianych
szkół muzycznych I stopnia
Starogard Gdański, 13-14.12.2016r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Karol Buśko
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9-10.01.2017r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Leszek Jezierski
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9-10.01.2017r.
Barbara
Podciborska
wyróżnienie
Katarzyna Węglarz
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9-10.01.2017r.
Wojciech
Szymczewski
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 11-12.01.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Hanna Dżugan
- skrzypce
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 11-12.01.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Marianna Scharner
- skrzypce
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas skrzypiec i altówki
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 11-12.01.2017r.
Piotr
Stożyński

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Milena Witkowska
- wiolonczela
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
uczniów klas
wiolonczeli i kontrabasu
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 12-13.01.2017r.
Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Duet akordeonowy:
Ignacy Kantor
Paweł Storoniak
XXIII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 22.03.2017r.
Paweł Piński III miejsce
Anna Jędrzejewska
- skrzypce
XVIII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 23.02.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Barbara Szymańska
- skrzypce
XVIII Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 23.02.2017r.
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Hanna Dżugan
- skrzypce
VI Gdański
Konkurs Skrzypcowy
im. Anity Romanowskiej
Gdańsk-Wrzeszcz, 24.02.2017r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Witold Roszmann
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Krzysztof Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Paweł Jedynak
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Marta Bocheńska
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Krzysztof Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Anna Gryboś
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Małgorzata Jankowska
- trąbka
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 29.03.2017r.
Sylwia Romaniecka

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Jan Kwiatkowski
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka ilustracyjna i programowa
w świecie dziecka

Szczecin, 1-2.04.2017r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
wyróżnienie
Zuzanna Chabinka
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
(wyróżnienie)
I miejsce
Maja Dargiewicz
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
II miejsce
Paweł Jedynak
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Magdalena
Ochlik-Jankowska
(wyróżnienie)
I miejsce
Hanna Drozd-
Niekurzak
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Monika Krawiec

Anna
Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Klara Kacpura
- flet
XVI Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 3.04.2017r.
Monika Krawiec

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Maria Jocz
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Karolina Lewandowska laureatka
Julian Horyd
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
laureat
Amelia Marcinek
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Alicja Michowska laureatka
Leszek Jezierski
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Barbara Podciborska wyróżnienie
Jan Janiszewski
- fortepian
II Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
dla Młodych Pianistów
im. J. Kraśko
Suwałki, 3-4.04.2017r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XXXI Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.04.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Karolina
Lewandowska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek

Julian Horyd
XXXI Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.04.2017r.
Alicja Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
II miejsce
Paweł Jedynak
- flet
II Ogólnopolski
Konkurs Uczniów Klas
Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I st.
Wadowice, 7.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Jan Kwiatkowski
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
Młodzi Wirtuozi Fortepianu
Poznań, 22-23.04.2017r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I nagroda
Jan Janiszewski
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
Młodzi Wirtuozi Fortepianu
Poznań, 22-23.04.2017r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Milena Witkowska
- wiolonczela
III Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie,24.04.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
Grand Prix
Zofia Chabinka
- wiolonczela
III Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Kowalewo Pomorskie, 24.04.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Michalina Sitarska XXIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I stopnia
Bydgoszcz, 24.04.2017r.
Małgorzata
Malgeri
wyróżnienie
Benedykt Wojtyniak XXIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I stopnia
Bydgoszcz, 24.04.2017r.
Anna Krause wyróżnienie
Gabriela Gresik
- wiolonczela
XII Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk-Orunia, 25.04.2017r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Paweł Jedynak
- flet
XX Festiwal
Instrumentów Dętych
Biała Podlaska, 26-27.04.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek,
Julian Horyd
II Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 28.04.2017r.
Alicja Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
I miejsce
Jan Janiszewski
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Solo i w duecie
Szafarnia, 28.04.2017r.
Alicja Michowska II miejsce
Marcin Pastwa
- akordeon
42. Mednunarodni
Susret Harmonikasa 2017
International
Accordion Competition
Pula (Chorwacja), 26-29.04.2017r.
Paweł Piński II miejsce
Milena Witkowska
- wiolonczela
XIX Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 8-9.05.2017r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Julia Bazylewicz
- skrzypce
IV Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 11-13.05.2017r.
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Barbara Szymańska
- skrzypce
IV Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 11-13.05.2017r.
Beata Glaza-Sutt

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Klara Kacpura
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Monika Krawiec

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
I miejsce
i nagroda
specjalna
Filharmonii
Pomorskiej
Paweł Jedynak
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Zuzanna Chabinka
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Anita Luzak
-Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
wyróżnienie
Maja Dargiewicz
- flet
II Kujawsko-Pomorski
Konkurs Fletowy
Solec Kujawski, 13.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
wyróżnienie
Zuzanna Chabinka
- flet
VI Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 19.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
I miejsce
Paweł Jedynak
- flet
VI Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 19.05.2017r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Klara Kacpura
- flet
VI Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk-Wrzeszcz, 19.05.2017r.
Monika Krawiec

Wojciech
Szymczewski
- akompaniator
wyróżnienie
Kajetan Szewczyk
- trąbka
Grudziądzki Konkurs
Instrumentów Dętych
Grudziądz, 19-20.05.2017r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna
Rocławska-Musiałczyk
- akompaniator
wyróżnienie
Kajetan Szewczyk
- trąbka
XI Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce –
rozrywka w klasyce

Chojnice, 25.05.2017r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna
Rocławska-Musiałczyk
- akompaniator
II miejsce
Joachim Juchniewicz
- fortepian
I Elbląski Konkurs
Pianistyczny
Elbląg, 2-3.06.2017r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
III miejsce
Nazar Korgopolov
- perkusja
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentalny OnLY OnLINE
Muzyczne e-Konfrontacje Młodych
Koszalin, 8.06.2017r.
Arkadiusz
Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Paweł Szpakiewicz
- wiolonczela
Ogólnopolski Konkurs
Instrumentalny OnLY OnLINE
Muzyczne e-Konfrontacje Młodych
Koszalin, 8.06.2017r.
Tadeusz Samerek

Magdalena
Darska-Szpakiewicz
- akompaniator
II miejsce
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
II Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg 13.06.2017r.
Agnieszka
Kaszuba

Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Karolina
Lewandowska
III miejsce
Małgorzata
Jankowska
- trąbka
II Konkurs Trąbkowy
Mały Trębacz
w Trąbkach Wielkich

im. prof.Szymona Pawłowskiego
Trąbki Wielkie, 17.06.2017r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Magdalena
Ochlik-Jankowska
- akompaniator
III miejsce


 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20