Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2015/2016
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Tymon Karpiński XV Gdyński Konkurs
Czytania a vista dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2015r.
Małgorzata
Malgeri
III miejsce
Miłosz Koślak
- fortepian
X Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 24.11.2015r.
Barbara Podciborska III miejsce
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
Jesienne Konfrontacje
Zespołów Kameralnych
Inowrocław, 26.11.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
III miejsce
Zespół kameralny:
Anna Pastwa
- saksofon
Adam Pastwa
- trąbka
Marcin Pastwa
- tuba
Jesienne Konfrontacje
Zespołów Kameralnych
Inowrocław, 26.11.2015r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Grzegorz Karłowicz
wyróżnienie
II stopnia
Duet fortepianowy:
Karol Buśko
Maria Krause
XX Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 27.11.2015r.
Alicja Michowska

Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Maria Jocz
Leszek Jezierski
XX Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 27.11.2015r.
Karolina Lewandowska

Barbara Podciborska
III miejsce
Duet fortepianowy:
Wiktor Mróz
Jan Maj
XX Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 27.11.2015r.
Marzena
Łubkowska-Jocz

Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
II miejsce
Aleksandra
Scharner
Konkurs Monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość
Henryka Wieniawskiego

Olsztyn, 27.11.2015r.
Karolina Juwa I miejsce
Adam Pastwa
- trąbka
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 4.12.2015r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Julian Horyd
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk, 9.12.2015r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Joachim Juchniewicz
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk, 9.12.2015r.
Alicja
Michowska
II miejsce
oraz
wyróżnienie
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Joachim Juchniewicz
- fortepian
XI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych
Od baroku po współczesność.”
Gdańsk, 15.01.2016r.
Alicja
Michowska
I miejsce
(grupa I)
Julian Horyd
- fortepian
XI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych
Od baroku po współczesność.”
Gdańsk, 15.01.2016r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
III miejsce
Jan Janiszewski
- fortepian
XI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych
Od baroku po współczesność.”
Gdańsk, 15.01.2016r.
Alicja
Michowska
III miejsce
(grupa II)
Adam Żwirowski
- kontrabas
VII Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność

Gdynia, 25.01.2016r.
Leszek
Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
Zofia Piskorska
- kontrabas
VII Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność

Gdynia, 25.01.2016r.
Maria
Baczyńska

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Kinga Krefft
- kontrabas
VII Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność

Gdynia, 25.01.2016r.
Leszek
Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych
I i II st.
Wejherowo, 22.01.2016r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
Zespół kameralny:
Anna Pastwa
- saksofon
Adam Pastwa
- trąbka
Marcin Pastwa
- tuba
Regionalne Przesłuchania
Centrum Edukacji Artystycznej
Uczniów Szkół Muzycznych
I i II st.
Kwidzyn, 25.01.2016r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Grzegorz Karłowicz
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
V Gdański
Konkurs Skrzypcowy
im. Anity Romanowskiej
Gdańsk, 5.02.2016r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Anna Rucińska
- skrzypce
V Gdański
Konkurs Skrzypcowy
im. Anity Romanowskiej
Gdańsk, 5.02.2016r.
Beata Glaza-Sutt

Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
- akompaniator
II miejsce
Dorota Czerwińska
- skrzypce
V Gdański
Konkurs Skrzypcowy
im. Anity Romanowskiej
Gdańsk, 5.02.2016r.
Piotr Stożyński

Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
- akompaniator
wyróżnienie
Anna Rucińska
- skrzypce
II Ogólnopolski Konkurs
Miniatury Skrzypcowej
Warszawa, 11.03.2016r.
Beata Glaza-Sutt

Nadzieja
Chomicka-Dziedzic
- akompaniator
II miejsce
Duet gitarowy:
Michał Tarnowski
Łukasz Wilk
XIII Sopockie
Kameralia Gitarowe
Sopot, 11.03.2016r.
Katarzyna Kural wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
V Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 15.03.2016r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
II nagroda
Adam Pastwa
- trąbka
Miłosz Koślak
- fortepian
V Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 15.03.2016r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Barbara Podciborska
wyróżnienie
Tymon Karpiński XX Mały Konkurs Solfeżowy
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 16.03.2016r.
Małgorzata Malgeri II miejsce
Michał Szewczyk Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 17.03.2016r.
Lidia Turska I miejsce
Aleksandra Scharner Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 17.03.2016r.
Lidia Turska II miejsce
Łukasz Wilk Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 17.03.2016r.
Karolina Juwa II miejsce
Iga Czubak Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 17.03.2016r.
Lidia Turska wyróżnienie
Kinga Krefft Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 17.03.2016r.
Karolina Juwa wyróżnienie
Marianna Piasecka Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 17.03.2016r.
Karolina Juwa wyróżnienie
Paweł Jedynak
- flet
XV Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 5.04.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II nagroda
Marianna
Tyszkiewicz
- flet
XV Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 5.04.2016r.
Monika Krawiec

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
III nagroda
Adam Pastwa
- trąbka
XV Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 5.04.2016r.
Sylwia Romaniecka-
Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
(wyróżnienie)
II nagroda
Marcin Pastwa
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Słupca, 6-8.04.2016r.
Paweł Piński III miejsce
Leszek Jezierski
- fortepian
XI Włocławskie Spotkania
Klas Fortepianu
im. T. Chmielewskiego
Włocławek, 8.04.2016r.
Barbara Podciborska wyróżnienie
Aleksandra Scharner Regionalny Konkurs Słuchowy
Toruń, 12.04.2016r.
Lidia Turska I miejsce
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
III Turniej Kameralny
w Trzech Odsłonach
Bydgoszcz, 9-13.04.2016r.
Agnieszka Kotuk-
Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
II miejsce
Aleksandra Scharner IV Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. K. Ejsmonta
Kwidzyn, 13.04.2016r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Iga Czubak IV Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. K. Ejsmonta
Kwidzyn, 13.04.2016r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Michał Szewczyk IV Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Muzyce
im. K. Ejsmonta
Kwidzyn, 13.04.2016r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Paweł Jedynak
- flet
XV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 13.04.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Agata Warżawa
- flet
XV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 13.04.2016r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Maja Dargiewicz
- flet
XV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 13.04.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Tymon Kędziora
- flet
XV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 13.04.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Hanna Drozd-Niekurzak
- flet
XV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 13.04.2016r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Adam Pastwa
- trąbka
XVI Konkurs Młodej
Blachy Szansa na sukces
Gdynia, 14.04.2016r.
Sylwia Romaniecka-
Zamora

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
I miejsce
Roch Wojtyniak
- trąbka
XVI Konkurs Młodej
Blachy Szansa na sukces
Gdynia, 14.04.2016r.
Grzegorz Karłowicz

Anna Rocławska-
Musiałczyk
- akompaniator
III miejsce
Michał Szewczyk
- fortepian
II Ogólnopolskie
Spotkania Pianistyczne
Iława, 14.04.2016r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II miejsce
Jakub Jagiełło
- róg
XVI Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 14.04.2016r.
Brygida
Muchowiecka

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
wyróżnienie
Tymon Karpiński XXII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy dla klas 3
Bydgoszcz, 21.04.2016r.
Małgorzata
Malgeri
I miejsce
Maria Jocz
- fortepian
III Konkurs Pianistyczny
dla Dzieci i Młodzieży
Nakło, 23.04.2016r.
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
Aleksandra
Scharner
Regionalny Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów klasy IV
cyklu czteroletniego
i VI cyklu sześcioletniego
szkół muzycznych I stopnia
Olsztyn, 26.04.2016r.
Lidia Turska I miejsce
Tatewik Arsenyan
- wiolonczela
XI Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk,26.04.2016r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Milena Witkowska
- wiolonczela
XI Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk,26.04.2016r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XXX Jubileuszowe
Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 29.04.2016r.
Agnieszka Kotuk-
Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
I miejsce
Zespół kameralny:
Anna Pastwa
- saksofon
Adam Pastwa
- trąbka
Marcin Pastwa
- tuba
XXX Jubileuszowe
Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 29.04.2016r.
Sylwia
Romaniecka-Zamora

Grzegorz Karłowicz
I miejsce
Duet fortepianowy:
Irena Maj
Jan Kwiatkowski
XXX Jubileuszowe
Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 29.04.2016r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
II miejsce
Tatewik Arsenyan
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Z.Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 5-8.05.2016r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Marcin Pastwa
- akordeon
II Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Suwałki, 6-7.05.2016r.
Paweł Piński II miejsce
Milena Witkowska
- wiolonczela
XVIII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 9.05.2016r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Tatewik Arsenyan
- wiolonczela
XVIII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 9.05.2016r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Paweł Szpakiewicz
- wiolonczela
XVIII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 9.05.2016r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska-
Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Zofia Piskorska
- kontrabas
XVIII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 9.05.2016r.
Maria Baczyńska

Ewa Próchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Kinga Krefft
- kontrabas
XVIII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 9.05.2016r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Anna Gryboś
- flet
V Makroregionalny Konkurs Fletowy
Gdańsk, 13.05.2016r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Tymon Kędziora
- flet
V Makroregionalny Konkurs Fletowy
Gdańsk, 13.05.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Paweł Jedynak
- flet
V Makroregionalny Konkurs Fletowy
Gdańsk, 13.05.2016r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
Grand Prix

I miejsce
Chór szkolny XII Pomorskie Spotkania
Chórów Szkół Muzycznych
Gdańsk, 14.05.2016r.
Michał Kozorys

Ewa Próchniak
- akompaniator
Brązowy
Medal
Paweł Szpakiewicz
- wiolonczela
VI Ogólnopolskie Spotkania
Młodych Wiolonczelistów
Ełk, 13-15.05.2016r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Oliwia Klinkosz XVII Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 17.05.2016r.
Karolina Juwa I nagroda
w kategorii
plastyka
Agata Bocheńska XVII Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 17.05.2016r.
Karolina Juwa II nagroda
w kategorii
literatura
Adam Pastwa
- trąbka
Miłosz Koślak
- fortepian
X Jubileuszowy Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 19.05.2016r.
Sylwia Romaniecka
-Zamora

Barbara Podciborska
I miejsce
Marcin Pastwa
- akordeon
V Festiwal Akordeonowy
Harmonia Espressiva
im. prof. Jerzego Jurka
Sochaczew, 20.05.2016r.
Paweł Piński laureat
Michał Szewczyk
- fortepian
II Ogólnopolski
Festiwal Pianistyczny
Alla Polacca
Warszawa, 21-22.05.2016r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Amelia Marcinek,
Julian Horyd
Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg, 14.06.2016r.
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
- Jocz
I miejsce
Duet:
Anna Rucińska
- skrzypce
Nel Melon
- fortepian
Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg, 14.06.2016r.
Beata Glaza – Sutt

Marzena Łubkowska
- Jocz
II miejsce
Trio:
Wiktoria Jaśko
- flet
Marta Bocheńska
- klarnet
Barbara Dziewit
- fortepian
Elbląskie
Spotkania Kameralne
Elbląg, 14.06.2016r.
Monika Krawiec

Marzena Łubkowska
- Jocz
III miejsce

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20