Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

 
ROK SZKOLNY 2014/2015
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Orkiestra Dęta Przegląd Pieśni Patriotycznej
Gdańsk, 25.10.2014r.
Sylwia
Romaniecka

Grzegorz
Karłowicz
III miejsce
Marcin Pastwa XIV Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
Gdynia, 5.11.2014r.
Kinga
Jakubowska
III miejsce
Aleksandra
Scharner
XIV Konkurs Solfeżowy
czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
Gdynia, 5.11.2014r.
Lidia Turska II miejsce
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
XII Ogólnopolski Konkurs
Kameralistyki Fortepianowej
Toruń, 20-22.11.2014r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Aniela Brzezińska XI Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
uczniów klas V i VI
szkół muzycznych I stopnia
Gdynia, 5.11.2014r.
Lidia Turska III miejsce
Duet fortepianowy:
Leszek Jezierski
Joachim Juchniewicz
XIX Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 28.11.2014r.
Barbara
Podciborska

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Wiktor Mróz
Jan Maj
XIX Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 28.11.2014r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska

Nadzieja Chomicka
I miejsce
Michał Tarnowski
- gitara
Festiwal Muzyki Polskiej
Współczesna Muzyka Gitarowa
Tczew, 28.11.2014r.
Katarzyna
Kural
wyróżnienie
Marta Kodlewicz
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 28.11.2014r.
Anita Luzak–
Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Pola Jopkiewicz
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 28.11.2014r.
Mirosława
Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Stanislas Roesler
- wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Szkół Muzycznych I st.
Klas Wiolonczeli i Kontrabasu
Gdańsk, 1.12.2014r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Stanislas Roesler
- wiolonczela
XII Młodzieżowy Międzynarodowy
Konkurs Wiolonczelowy
im. Kazimierza Wiłkomirskiego
Poznań, 7.12.2014
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
wyróżnienie
Joachim Juchniewicz
- fortepian
VI Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk, 10.12.2014r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
II nagroda
Karol Buśko
- fortepian
VI Konkurs Pianistyczny
Muzyki Polskiej
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk, 10.12.2014r.
Alicja
Michowska
Nagroda
za najlepsze
wykonanie utworu
obowiązkowego
Adam Pastwa
- trąbka
Makroregionalne
Przesłuchania Uczniów
Klas Instrumentów
Dętych Blaszanych
Szkół Muzycznych I stopnia
Kwidzyn, 11.12.2014r.
Sylwia
Romaniecka

Anna Rocławska
- akompaniator
(wyróżnienie)
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Anna Rucińska
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki
Szkół Muzycznych I stopnia
Szczecinek, 17-18.12.2014r.
Beata Glaza-Sutt

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Adrian Roesler
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki
Szkół Muzycznych I stopnia
Szczecinek, 17-18.12.2014r.
Piotr
Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Anna Rucińska
- skrzypce
IV Gdański Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 15.01.2015r.
Beata
Glaza-Sutt

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
I miejsce
Dorota Czerwińska
- skrzypce
IV Gdański Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 15.01.2015r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
III miejsce
Adrian Roesler
- skrzypce
IV Gdański Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 15.01.2015r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
III miejsce
Adam Pastwa
- trąbka
Ogólnopolskie
Przesłuchania Uczniów
Klas Instrumentów
Dętych Blaszanych
Szkół Muzycznych I stopnia
Łódź, 13-17.01.2015r.
Sylwia
Romaniecka

Anna Rocławska
- akompaniator
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
XVI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot,26.02.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
II miejsce
Maria Zhorniak
- skrzypce
XVI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot,26.02.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
III miejsce
Hanna Dżugan
- skrzypce
XVI Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot,26.02.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
wyróżnienie
Malwina Pakuła
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Od Bacha do Szymanowskiego
Warszawa, 7.03.2015r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
III nagroda
Duet:
Jan Jezierski
- ksylofon
Dawid Kamiński
- fortepian
IV Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 10.03.2015r.
Szczepan
Polewski

Barbara
Podciborska
II nagroda
Duet:
Anna Rucińska
- skrzypce
Nel Melon
- fortepian
IV Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 10.03.2015r.
Beata
Glaza-Sutt

Marzena
Łubkowska-Jocz
II nagroda
Trio:
Pola Hadaś
- flet
Weronika Hajbowicz
- flet
Maja Zielińska
- fortepian
IV Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 10.03.2015r.
Mirosława
Zapalska
III nagroda
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
IV Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 10.03.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska
III nagroda
Marcin Pastwa XIX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 11.03.2015r.
Kinga
Jakubowska
I miejsce
Aleksandra Scharner
Miłosz Koślak
Pola Jopkiewicz
II Ogólnopolski Drużynowy
Konkurs z Kształcenia Słuchu
Nadarzyn, 14.03.2015r.
Lidia Turska II miejsce
Dawid Kamiński
Aniela Brzezińska
Michał Kaczmarski
II Ogólnopolski Drużynowy
Konkurs z Kształcenia Słuchu
Nadarzyn, 14.03.2015r.
Lidia Turska III miejsce
Duet gitarowy:
Łukasz Wilk
Michał Tarnowski
XIII Sopockie
Kameralia Gitarowe
Sopot, 20.03.2015r.
Katarzyna Kural III miejsce
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
XVII Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 20.03.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina
Lewandowska
III miejsce
Zuzanna Śliwska Konkurs Monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość J.S.Bacha
w 330 rocznicę urodzin

Olsztyn, 20.03.2015r.
Karolina Juwa I miejsce
Pola Jopkiewicz Konkurs Monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość J.S.Bacha
w 330 rocznicę urodzin

Olsztyn, 20.03.2015r.
Karolina Juwa II miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Toruń, 21-23.03.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Anna Rucińska
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Toruń, 21-23.03.2015r.
Beata
Glaza-Sutt

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Marcin Pastwa
- akordeon
XXI Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 23.03.2015r.
Paweł Piński I miejsce
Pola Jopkiewicz
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 25.03.2015r.
Mirosława
Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Adam Pastwa
- trąbka
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 25.03.2015r.
Sylwia Romaniecka

Anna Rocławska
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Marcin Kyć
- puzon
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 25.03.2015r.
Marek Sikora

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Trio fletowe:
Pola Jopkiewicz
Zofia Andrzejczyk
Julia Cholewińska
XXIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gd., 26.03.2015r.
Mirosława
Zapalska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
XXIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gd., 26.03.2015r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Kwintet dęty:
Adam Pastwa
Anna Pastwa
Marcin Pastwa
Marcin Kyć
Daria Powroźnik
XXIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gd., 26.03.2015r.
Grzegorz
Karłowicz

Sylwia
Romaniecka
I miejsce
Anna Rucińska
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna miniatura
Elbląg, 26.03.2015r.
Beata
Glaza-Sutt

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
IV miejsce
Hanna Dżugan
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Elbląg, 26.03.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
III Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Elbląg, 26.03.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
IV miejsce
Miłosz Koślak
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Słupskie spotkania
z muzyką ukraińską

Słupsk, 27.03.2015r.
Barbara
Podciborska
I miejsce
Jan Maj
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Słupskie spotkania
z muzyką ukraińską

Słupsk, 27.03.2015r.
Nadzieja
Chomicka
IV miejsce
Natasha Anolik
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Słupskie spotkania
z muzyką ukraińską

Słupsk, 27.03.2015r.
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
Wiktor Mróz
- fortepian
IX Konkurs Pianistyczny
Słupskie spotkania
z muzyką ukraińską

Słupsk, 27.03.2015r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
wyróżnienie
Anna Gryboś
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Małgorzata
Mazurkiewicz
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Anita Luzak-
Czechowska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Paweł Jedynak
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Tymon Kędziora
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Marta Kodlewicz
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Anita Luzak-
Czechowska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Pola Jopkiewicz
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Mirosława Zapalska

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Wiktoria Jaśko
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Paulina Trzeciak
- flet
XIV Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 10.04.2015r.
Monika Krawiec

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Trio:
Anna Leśniewska
- skrzypce
Milena Witkowska
- wiolonczela
Natasha Anolik
- fortepian
III Turniej Kameralny
w Trzech Odsłonach
Bydgoszcz, 14.04.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
III miejsce
Duet:
Anna Rucińska
- skrzypce
Nel Melon
- fortepian
III Turniej Kameralny
w Trzech Odsłonach
Bydgoszcz, 14.04.2015r.
Beata
Glaza-Sutt
Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Marcin Pastwa Konkurs Solfeżowy
dla klas III
Bydgoszcz, 14.04.2015r.
Kinga Jakubowska III miejsce
Pola Jopkiewicz III Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. K. Ejsmonta
Kwidzyn, 22.04.2015r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Michał Kaczmarski III Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. K. Ejsmonta
Kwidzyn, 22.04.2015r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Maja Bajerska III Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. K. Ejsmonta
Kwidzyn, 22.04.2015r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
dla Młodych Pianistów
im. Janiny Kraśko
Suwałki, 24-25.04.2015r.
Małgorzata Skitek-
Staniszewska
I miejsce
oraz nagroda
specjalna
Marcin Pastwa
- akordeon
XIV Grudziądzki Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 24-25.04.2015r.
Paweł Piński II miejsce
Aniela Brzezińska Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów klas 6 i IV
Olsztyn, 28.04.2015r.
Lidia Turska I miejsce
Pola Jopkiewicz Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów klas 6 i IV
Olsztyn, 28.04.2015r.
Lidia Turska III miejsce
Aleksandra Scharner Ponadwojewódzki Konkurs
z Kształcenia Słuchu
dla uczniów klas 6 i IV
Olsztyn, 28.04.2015r.
Lidia Turska III miejsce
Paweł Szpakiewicz
- wiolonczela
X Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2015r.
Tadeusz Samerek

Magdalena Darska
-Szpakiewicz
- akompaniator
wyróżnienie
Marta Bocheńska XIV Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 9.05.2015r.
Karolina Juwa I nagroda
w kategorii
plastyka
Alicja Wawryn XIV Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 9.05.2015r.
Karolina Juwa wyróżnienie
w kategorii
plastyka
Joanna Magier XIV Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 9.05.2015r.
Karolina Juwa wyróżnienie
w kategorii
plastyka
Aleksandra Scharner XIV Międzynarodowy Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 9.05.2015r.
Karolina Juwa I nagroda
w kategorii
literatura
Zofia Piskorska
- kontrabas
XVII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 11 05.2015r.
Maria Baczyńska

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Wiktoria Jaśko
- flet
IV Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 15 05.2015r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III nagroda
Marta Kodlewicz
- flet
IV Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 15 05.2015r.
Anita Luzak
-Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Tymon Karpiński
- gitara
VII Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 15.05.2015r.
Monika Dżuła
-Radkiewicz
III miejsce
Michał Tarnowski
- gitara
VII Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 15.05.2015r.
Katarzyna Kural III miejsce
Łukasz Wilk
- gitara
VII Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 15.05.2015r.
Katarzyna Kural wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
V Międzynarodowy Konkurs
Duetów Fortepianowych
Ełk, 16.05.2015r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I miejsce
Marcin Pastwa
- akordeon
IX Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 21.05.2015r.
Paweł Piński wyróżnienie
Kwintet dęty:
Adam Pastwa
Anna Pastwa
Marcin Pastwa
Marcin Kyć
Daria Powroźnik
IX Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 21.05.2015r.
Grzegorz
Karłowicz

Sylwia
Romaniecka
III miejsce
Trio fletowe:
Pola Jopkiewicz
Zofia Andrzejczyk
Julia Cholewińska
IX Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 21.05.2015r.
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
Dorota Czerwińska
- skrzypce
XVII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 28.05.2015r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
VII Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Mistrz literatury
dziecięcej O.Rieding

Warszawa, 15-19.06.2015r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
III miejsce

 

 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. 58 341 92 13       tel/fax 58 346 04 20