Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

 
ROK SZKOLNY 2013/2014
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mateusz Jocz Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o życiu i twórczości
Witolda Lutosławskiego
Spoko muzyka mistrza Lutosławskiego
Szczecin, 3.10.2013r.
Karolina Juwa I miejsce
Szczepan Buśko Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o życiu i twórczości
Witolda Lutosławskiego
Spoko muzyka mistrza Lutosławskiego
Szczecin, 3.10.2013r.
Karolina Juwa III miejsce
Zuzanna Osińska Ogólnopolski Konkurs Wiedzy
o życiu i twórczości
Witolda Lutosławskiego
Spoko muzyka mistrza Lutosławskiego
Szczecin, 3.10.2013r.
Karolina Juwa III miejsce
Aniela Brzezińska XIII Konkurs Solfeżowy
Czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 13.11.2013r.
Lidia Turska I miejsce
Dorota Czerwińska XIII Konkurs Solfeżowy
Czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 13.11.2013r.
Anna Krause II miejsce
Darren Malgeri XIII Konkurs Solfeżowy
Czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 13.11.2013r.
Anna Krause wyróżnienie
Mateusz Jocz Ponadwojewódzki
Konkurs Monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość Edwarda Griega
w 170 rocznicę
urodzin kompozytora

Olsztyn, 28.11.2013r.
Karolina Juwa III miejsce
Trio Samba lele
w składzie:
Kaja Stopieńska
- flet
Kinga Kończal
- wibrafon
Miłosz Koślak
- fortepian
Przesłuchania Makroregionalne
Zespołów Kameralnych SM I st.
Gdańsk, 29.11.2013r.
Szczepan Polewski

Barbara Podciborska

Monika Krawiec
kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Trio fortepianowe:
Clara Leśniak
- skrzypce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Tomasz Pietrowski
- fortepian
Przesłuchania Makroregionalne
Zespołów Kameralnych SM I st.
Gdańsk, 29.11.2013r.
Agnieszka Kaszuba

Katarzyna Szweda
kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
XVIII Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 29.11.2013r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
I miejsce
Jan Maj
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Dziecięce imaginacje
Gdańsk, 4.12.2013r.
Nadzieja Chomicka I miejsce
Wiktor Mróz
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Dziecięce imaginacje
Gdańsk, 4.12.2013r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
III miejsce
Adam Pastwa
- trąbka
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 6.12.2013r.
Sylwia
Romaniecka

Anna Rocławska
- akompaniator
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
Makroregionalne Przesłuchania
Duetów Fortepianowych SM I st.
Toruń, 10.12.2013r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Jan Janiszewski
- fortepian
X Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk, 10.01.2014r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
I miejsce
ex aequo
w I gr.
wiekowej
Malwina Pakuła
- fortepian
X Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk, 10.01.2014r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
I miejsce
ex aequo
w II gr.
wiekowej
Miłosz Koślak
- fortepian
X Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka w wykonaniu najmłodszych.
Od baroku po współczesność

Gdańsk, 10.01.2014r.
Barbara
Podciborska
III miejsce
ex aequo
w II gr.
wiekowej
Anna Rucińska
- skrzypce
III Gdański
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 14.01.2014r.
Beata Glaza-Sutt

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Szczepan Buśko
- skrzypce
III Gdański
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 14.01.2014r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
XV Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 20.02.2014r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
II miejsce
Zofia Piskorska
- kontrabas
VI Spotkania Kontrabasowe
Technika i muzykalność
Gdynia, 24.02.2014r.
Maria Baczyńska

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
Kinga Krefft
- kontrabas
VI Spotkania Kontrabasowe
Technika i muzykalność
Gdynia, 24.02.2014r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Duet fortepianowy:
Wiktor Mróz
Jan Maj
Festiwal Muzyki Filmowej
Tczew, 27.02.2014r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska

Nadzieja Chomicka
II miejsce
Trio fortepianowe:
Clara Leśniak
- skrzypce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Tomasz Pietrowski
- fortepian
III Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 11.03.2014r.
Agnieszka Kaszuba

Katarzyna Szweda
I miejsce
ex aequo
Trio fortepianowe:
Szczepan Buśko - skrzypce
Stanislas Roesler - wiolonczela
Malwina Pakuła - fortepian
III Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 11.03.2014r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska

Piotr Stożyński
I miejsce
ex aequo
Trio Samba lele
w składzie:
Kaja Stopieńska
- flet
Kinga Kończal
- wibrafon
Miłosz Koślak
- fortepian
III Ogólnopolski Konkurs
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 11.03.2014r.
Szczepan Polewski

Barbara Podciborska

Monika Krawiec
wyróżnienie
Dorota Czerwińska XVIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2014
Anna Krause II miejsce
Gabriel Kiciński Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 20.03.2014r.
Lidia Turska I miejsce
Tomasz Pietrowski Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 20.03.2014r.
Lidia Turska I miejsce
Luiza Stadnik Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 20.03.2014r.
Lidia Turska wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Szczepan Buśko - skrzypce
Stanislas Roesler - wiolonczela
Malwina Pakuła - fortepian
XVI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 21.03.2014r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska

Piotr Stożyński
Grand Prix
Trio fortepianowe:
Clara Leśniak
- skrzypce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Tomasz Pietrowski
- fortepian
XVI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 21.03.2014r.
Agnieszka Kaszuba

Katarzyna Szweda
I miejsce
Witold Roszmann
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 26.03.2014r.
Krzysztof Krawiec

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
wyróżnienie
Marcin Pastwa
- akordeon
XX Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 26.03.2014r.
Paweł Piński II nagroda
Piotr Litwiński
- akordeon
XX Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 26.03.2014r.
Paweł Piński III nagroda
Malwina Pakuła
- fortepian
IV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka ilustracyjna
i programowa w świecie dziecka

Szczecin, 5–6.04.2014r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
II miejsce
Mateusz Jocz Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 9.04.2014r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Piotr Żwirowski Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 9.04.2014r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Tomasz Pietrowski Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Korneliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 9.04.2014r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
III miejsce
Piotr Litwiński
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Słupca, 9-11.04.2014r.
Paweł Piński III miejsce
Marcin Pastwa
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Słupca, 9-11.04.2014r.
Paweł Piński wyróżnienie
Maja Zielińska
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Spotkania z muzyką ukraińską
Słupsk, 11.04.2014r.
Alicja Michowska wyróżnienie
I st.
Duet fortepianowy:
Wiktor Mróz
Jan Maj
XXVIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.04.2014r.
Agnieszka Świerczek–
Jakowska

Nadzieja Chomicka
I miejsce
Duet:
Adam Pastwa
- trąbka
Piotr Żwirowski
- fortepian
XXVIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.04.2014r.
Sylwia
Romaniecka

Katarzyna Szweda
I miejsce
Trio fortepianowe:
Clara Leśniak
- skrzypce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Tomasz Pietrowski
- fortepian
XXVIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.04.2014r.
Agnieszka Kaszuba

Katarzyna Szweda
II miejsce
Małgorzata
Mazurkiewicz
- flet
XIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2014r.
Anita Luzak–
Czechowska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Paweł Jedynak
- flet
XIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2014r.
Anita Luzak–
Czechowska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
IV miejsce
Barbara Wójcik
- flet
XIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2014r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Wiktoria Jaśko
- flet
XIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2014r.
Monika Krawiec

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Anna Leśniewska
- skrzypce
V Włocławskie
Spotkania Skrzypcowe
Miniatura polska
Włocławek, 15-16.04.2014r.
Agnieszka Kotuk–
Pozorska

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
IV miejsce
Tomasz Pietrowski
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Mistrz klawiatury
Warszawa, 25-26.04.2014r.
Katarzyna Szweda wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Szczepan Buśko - skrzypce
Stanislas Roesler - wiolonczela
Malwina Pakuła - fortepian
Turniej Kameralny
w trzech odsłonach
Bydgoszcz, 25-28.04.2014r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska

Piotr Stożyński
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
IX Forum
Młodego Wiolonczelisty
Gdańsk, 30.04.2014r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XIV Konkurs
Wiolonczelowo – Kontrabasowy
Malbork, 12.05.2014r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
XIV Konkurs
Wiolonczelowo – Kontrabasowy
Malbork, 12.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
II miejsce
i nagroda
specjalna
za najlepsze
wykonanie
utworu
kompozytora
polskiego
Piotr Litwiński
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Wieliczka, 15-17.05.2014r.
Paweł Piński II miejsce
Marcin Pastwa
- akordeon
Ogólnopolski
Konkurs Akordeonowy
Wieliczka, 15-17.05.2014r.
Paweł Piński wyróżnienie
Marianna
Tyszkiewicz
- flet
III Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 16.05.2014r.
Monika Krawiec

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
I nagroda
Barbara Wójcik
- flet
III Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 16.05.2014r.
Monika Krawiec

Alicja Wieczorek
- akompaniator
I nagroda
Weronika Hajbowicz
- flet
III Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 16.05.2014r.
Mirosława Zapalska

Zuzanna Lisiecka
- akompaniator
III nagroda
Małgorzata
Mazurkiewicz
- flet
III Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 16.05.2014r.
Anita Luzak-
Czechowska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Stanislas Roesler
- wiolonczela
VI Ogólnopolski
Konkurs Wiolonczelowy
Młody Polski Wiolonczelista
Bochnia, 17-18.05.2014r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
wyróżnienie
Dorota Czerwińska XX Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM I st. i PSM I st.
Bydgoszcz, 21.05.2014r.
Anna Krause II miejsce
Anna Rucińska
- skrzypce
Nel Melon
- fortepian
Konkurs Klasyka w rozrywce
– rozrywka w klasyce

Chojnice, 22.05.2014r.
Marzena
Łubkowska - Jocz

Beata
Glaza-Sutt
II miejsce
Jan Janiszewski
- fortepian
II Ogólnopolskie
Spotkania Pianistyczne
Iława, 22.05.2014r.
Agnieszka
Świerczek-Jakowska
II miejsce
Michał Tarnowski
- gitara
VI Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 23.05.2014r.
Katarzyna Kural III nagroda
Dorota Czerwińska
- skrzypce
XVI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 28.05.2014r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
I miejsce
Anna Rucińska
- skrzypce
XVI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 28.05.2014r.
Beata Glaza-Sutt

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
II miejsce
Chór szkolny XI Kartuskie Spotkania
Chórów Szkół Muzycznych
Kartuzy, 28.05.2014r.
Michał Kozorys

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce


 


Copyright by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. 58 341 92 13       tel/fax 58 346 04 20