Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2012/2013
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Piotr Litwiński
- akordeon
Międzynarodowy
Konkurs Akordeonowy
Tczew, 11-13.10.2012r.
Paweł Piński laureat
Aleksandra
Scharner
XII Konkurs Solfeżowy
„Czytania a vista”
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2012r.
Anna Krause III miejsce
Adrian Roesler
- skrzypce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
V Ogólnopolski Konkurs
Duetów Smyczkowych
Kętrzyn, 17.11.2012r.
Piotr Stożyński

Tadeusz Samerek
wyróżnienie
Ryszard Jezierski
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23.11.2012r.
Barbara
Podciborska
II nagroda
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23.11.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III nagroda
Piotr Litwiński
- akordeon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23.11.2012r.
Paweł Piński III nagroda
Aleksandra Scharner
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23.11.2012r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Miłosz Kowalewski
- trąbka
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23.11.2012r.
Grzegorz Karłowicz

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Miłosz Koślak
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23.11.2012r.
Barbara Podciborska wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła
Michał Szewczyk
XVII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 30.11.2012r.
Małgorzata Skitek
- Staniszewska
I nagroda
Duet fortepianowy:
Nel Melon
Maja Zielińska
XVII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 30.11.2012r.
Marzena Łubkowska
- Jocz

Alicja Michowska
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Tomasz Pietrowski
Piotr Żwirowski
XVII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 30.11.2012r.
Katarzyna Szweda I nagroda
Jan Janiszewski
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk, 5.12.2012r.
Agnieszka
Świerczek
- Jakowska
I miejsce
i nagroda
za najlepsze
wykonanie utworów
M.Drobnera
Maja Kopacz
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Dziecięce Imaginacje
Gdańsk, 5.12.2012r.
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
Trio perkusyjne:
Marta Tyl
Kinga Kończal
Piotr Kasiłowski
Makroregionalne Przesłuchania
Zespołów Perkusyjnych
szkół muzycznych I i II st.
Bydgoszcz, 29.11.2012r.
Szczepan Polewski Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Anna
Ciecholewska
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas
Skrzypiec i Altówki
szkół muzycznych I st.
Szczecinek, 6-8.12.2012r.
Joanna Tylewska

Ewa Próchniak
- akompaniator
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Clara Leśniak
- skrzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas
Skrzypiec i Altówki
szkół muzycznych I st.
Szczecinek, 6-8.12.2012r.
Irena Czinczołł
- Włudyka

Karolina Lewandowska
- akompaniator
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Piotr Litwiński
- akordeon
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Akordeonu
szkół muzycznych I st.
Słupsk, 12.12.2012r.
Paweł Piński Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas
Wiolonczeli i Kontrabasu
szkół muzycznych I st.
Inowrocław, 13.12.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Malwina Pakuła
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych I st.
Toruń, 12-14.12.2012r.
Małgorzata Skitek
- Staniszewska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Tomasz Pietrowski
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych I st.
Toruń, 12-14.12.2012r.
Katarzyna Szweda Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Piotr Żwirowski
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych I st.
Toruń, 12-14.12.2012r.
Katarzyna Szweda Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Malwina Pakuła
- fortepian
XII Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Zgorzelec, 11-13.01.2013r.
Małgorzata Skitek
- Staniszewska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Stanisław Najbar,
Igor Kędziora
XII Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Zgorzelec, 11-13.01.2013r.
Alicja Michowska

Małgorzata Skitek
- Staniszewska
II miejsce
Tomasz Pietrowski
- fortepian
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych I st.
Warszawa, 11-13.01.2013r.
Katarzyna Szweda wyróżnienie
II stopnia
Piotr Żwirowski
- fortepian
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
szkół muzycznych I st.
Warszawa, 11-13.01.2013r.
Katarzyna Szweda wyróżnienie
II stopnia
Piotr Litwiński
- akordeon
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Klas Akordeonu
i Zespołów Akordeonowych
Warszawa, 12-13.01.2013r.
Paweł Piński III miejsce
Klara Zienkiewicz Ponadwojewódzki
Konkurs Monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość
Piotra Czajkowskiego
w 120 rocznicę
śmierci kompozytora

Olsztyn, 16.01.2013r.
Karolina Juwa I miejsce
Szczepan Buśko
- skrzypce
II Gdański Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 21.01.2013r.
Piotr Stożyński

Alicja Wieczorek
- akompaniator
III miejsce
Dorota Czerwińska
- skrzypce
XIV Sopocki
Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 24-25.01.2013r.
Piotr Stożyński

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
II miejsce
Szczepan Buśko
- skrzypce,
Stanislas Roesler
- wiolonczela,
Malwina Pakuła
- fortepian
II Regionalny Konkurs
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 12.03.2013r.
Małgorzata Skitek
– Staniszewska

Piotr Stożyński
I nagroda
Kinga Kończal
- wibrafon
Miłosz Koślak
- fortepian
II Regionalny Konkurs
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 12.03.2013r.
Barbara Podciborska

Szczepan Polewski
III nagroda
Dorota Czerwińska
- skrzypce
Maria Czerwińska
- fortepian
II Regionalny Konkurs
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 12.03.2013r.
Alicja Michowska

Piotr Stożyński
wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XIII Międzynarodowy
Konkurs Muzyczny
im. J. Zarębskiego
Łomianki, 12.03.2013r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I nagroda
Aleksandra Scharner XVII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów wszystkich typów
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 13.03.2013r.
Anna Krause I miejsce
Miłosz Koślak XVII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów wszystkich typów
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 13.03.2013r.
Małgorzata Malgeri wyróżnienie
Tomasz Pietrowski
Ryszard Jezierski
Pamela Pakuła
Makroregionalny Drużynowy
Konkurs z Kształcenia Słuchu
i Zasad Muzyki
Malbork, 14.03.2013r.
Lidia Turska I miejsce
Maja Zielińska
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 21.03.2013r.
Alicja Michowska I miejsce
Dawid Kamiński
- fortepian
VIII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 21.03.2013r.
Barbara Podciborska III miejsce
Trio perkusyjne:
Marta Tyl
Kinga Kończal
Piotr Kasiłowski
XXVII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2013r.
Szczepan Polewski I miejsce
Anna Rucińska
- skrzypce,
Ryszard Jezierski
- fortepian
XXVII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2013r.
Bernardeta Braun

Barbara Podciborska
II miejsce
Szczepan Buśko
- skrzypce,
Stanislas Roesler
- wiolonczela,
Malwina Pakuła
- fortepian
XXVII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2013r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska

Piotr Stożyński
III miejsce
Kinga Kończal
- wibrafon,
Miłosz Koślak
- fortepian
XXVII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2013r.
Barbara Podciborska

Szczepan Polewski
wyróżnienie
Malwina Pakuła
- fortepian
IX Ogólnopolskie Forum
Młodych Instrumentalistów
im. Karola i Antoniego Szafranków
Rybnik, 6-8.04.2013r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XIII Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 12-13.04.2013r.
Paweł Piński wyróżnienie
Aleksandra Scharner XIX Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 15.04.2013r.
Anna Krause I miejsce
Ryszard Jezierski V Konkurs Solfeżowy
Szkół Muzycznych I st.
Wejherowo, 16.04.2013r.
Lidia Turska III miejsce
Pamela Pakuła V Konkurs Solfeżowy
Szkół Muzycznych I st.
Wejherowo, 16.04.2013r.
Lidia Turska wyróżnienie
Ryszard Jezierski Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Juliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 18.04.2013r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
I miejsce
Gabriel Kiciński Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Juliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 18.04.2013r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
II miejsce
Luiza Stadnik Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Juliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 18.04.2013r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
III miejsce
Tomasz Pietrowski Międzyszkolny
Konkurs Teoretyczny
im. Juliusza Ejsmonta
Kwidzyn, 18.04.2013r.
Lidia Turska

Karolina Juwa
wyróżnienie
Wacław Ruszkiewicz
- gitara
IX Spotkania
Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 19-20.04.2013r.
Monika Dżuła
- Radkiewicz
wyróżnienie
Stanislas Roesler
- wiolonczela
VIII Forum Wiolonczelistów
Gdańsk, 24.04.2013r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VIII Forum Wiolonczelistów
Gdańsk, 24.04.2013r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
II miejsce
Reilly Phoebe
- flet
XII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 26.04.2013r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Marianna Tyszkiewicz
- flet
XII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 26.04.2013r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Małgorzata Mazurkiewicz
- flet
XII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 26.04.2013r.
Anita Luzak
- Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Kaja Stopieńska
- flet
XII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 26.04.2013r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III nagroda
Klara Kacpura
- flet
XII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 26.04.2013r.
Monika Krawiec

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
wyróżnienie
Pola Hadaś
- flet
XII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 26.04.2013r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Tomasz Pietrowski
- fortepian
VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Mistrz klawiatury”
Warszawa, 26-27.04.2013r.
Katarzyna Szweda III miejsce
Adrian Roesler
- skrzypce
4 Concours FLAME 2013
Jeunes Violonistes
Paryż, 8.05.2013r.
Piotr Stożyński

Hanna Roesler
- akompaniator
III nagroda
Stanislas Roesler
- wiolonczela
4 Concours FLAME 2013
Jeunes Violoncellistes
Paryż, 8.05.2013r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
III nagroda
Duet fortepianowy:
Tomasz Pietrowski
Piotr Żwirowski
III Międzynarodowy
Konkurs Duetów Fortepianowych
Ełk, 10-11.05.2013r.
Katarzyna Szweda I miejsce
Duet fortepianowy:
Stanisław Najbar,
Igor Kędziora
III Międzynarodowy
Konkurs Duetów Fortepianowych
Ełk, 10-11.05.2013r.
Alicja Michowska

Małgorzata Skitek
- Staniszewska
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XVII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 13.05.2013r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
XVII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 13.05.2013r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maja Nosarzewska
- flet
II Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 14.05.2013r.
Monika Krawiec

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
wyróżnienie
Duet gitarowy:
Tymoteusz Andres
Filip Grygowski
XI Sopockie
Kameralia Gitarowe
Sopot, 17.05.2013r.
Katarzyna Kural III miejsce
Klara Zienkiewicz Ogólnopolski Konkurs Teoretyczny
z wiadomości o życiu
i twórczości polskich
kompozytorów muzyki filmowej
Iława, 21.05.2013r.
Karolina Juwa wyróżnienie
Szczepan Buśko
- skrzypce
XV Oruński
Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 22.05.2013r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Anna Leśniewska
- skrzypce
II Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 17-19.06.2013r.
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Nadzieja Chomicka
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
wyróżnienie
Anna Rucińska
- skrzypce
II Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 17-19.06.2013r.
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Natalia Żyrek XIV Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 20.06.2013r.
  III miejsce
Maja Florczak XIV Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 20.06.2013r.
  wyróżnienie
Balbina Makurat XIV Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 20.06.2013r.
  wyróżnienie
Kaja Stopieńska XIV Konkurs
Moje inspiracje muzyczne
Nałęczów, 20.06.2013r.
  wyróżnienie


 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. 58 341 92 13       tel/fax 58 346 04 20