Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2011/2012

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Piotr Litwiński
- akordeon
II Zjazd Akordeonistów
Tczew 2011
Tczew, 22-24.09.2011r.
Paweł Piński Nagroda
Burmistrza
Miasta
i Gminy
Gniew
Aniela Brzezińska XI Konkurs Solfeżowy
Czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 9.11.2011r.
Elżbieta
Grabowska
II miejsce
Julia Myszor
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 2.12.2011r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Marta Tyl
- perkusja
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I i II stopnia
Olsztyn, 5-9.12.2011r.
Szczepan
Polewski

Marian Benedyka
- akompaniator
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowska
Makroregionalne Przesłuchania
Kameralnych Zespołów
Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdynia, 9.01.2012r.
Przygotowanie zespołu:
Mirosława
Zapalska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Malwina Pakuła
- fortepian
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych.
Feliks Rybicki - znany i nieznany

Gdańsk, 13.01.2012r.
Małgorzata Skitek-Staniszewska II miejsce
ex aequo
w I grupie wykonawczej
Ryszard Jezierski
- fortepian
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych.
Feliks Rybicki - znany i nieznany

Gdańsk, 13.01.2012r.
Barbara Podciborska I miejsce
ex aequo
w II grupie
wykonawczej
Tomasz Pietrowski
- fortepian
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych.
Feliks Rybicki - znany i nieznany

Gdańsk, 13.01.2012r.
Katarzyna
Szweda
III miejsce
w II grupie
wykonawczej
Trio wiolonczelowe:
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
Mateusz Jocz
Makroregionalne Przesłuchania
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk, 13-14.01.2012r.
Agnieszka
Kaszuba
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Anna Rucińska
- skrzypce
XIII Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 19.01.2012r.
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator
IV nagroda
Grzegorz Brzozowski
- kontrabas
V Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 26.01.2012r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Mateusz Czerwiński
- kontrabas
V Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 26.01.2012r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Klara
Zienkiewicz
Konkurs monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość
Nicolo Paganiniego
w 230 rocznicę urodzin

Olsztyn, 21.02.2012r.
Karolina Juwa III nagroda
Marta Tyl
- perkusja
Ryszard Jezierski
- fortepian
I Regionalny Konkurs
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 6.03.2012r.
Szczepan Polewski

Barbara Podciborska
II nagroda
Kamil Leśniak
Clara Leśniak
Tomasz Pietrowski
I Regionalny Konkurs
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 6.03.2012r.
Bernardeta Braun

Katarzyna Szweda
III nagroda
Agata Jowanowska
Danuta Stawiarz
Ryszard Jezierski
I Regionalny Konkurs
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 6.03.2012r.
Przygotowanie zespołu
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
Aleksandra Scharner
- skrzypce
I Ogólnopolski Konkurs
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 8-10.03.2012r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Aniela Brzezińska XVI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2012r.
Elżbieta
Grabowska
I miejsce
Dawid Kamiński XVI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2012r.
Małgorzata Malgeri wyróżnienie
Szczepan Buśko
- skrzypce
I Gdański Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 15.03.2012r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Clara Leśniak
- skrzypce
I Gdański Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 15.03.2012r.
Irena Czinczołł-Włudyka

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Wacław Ruszkiewicz
- gitara
II Ogólnopolskie
Spotkania Gitarowe
Elbląg, 15-18.03.2012r.
Monika Dżuła-
Radkiewicz
wyróżnienie
Trio wiolonczelowe:
Mateusz Jocz
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
XVI Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 22.03.2012r.
Agnieszka Kaszuba II miejsce
ex aequo
Trio:
Kamil Leśniak
- skrzypce
Clara Leśniak
- skrzypce
Tomasz Pietrowski
- fortepian
XVI Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 22.03.2012r.
Bernardeta Braun

Katarzyna Szweda
II miejsce
ex aequo
Ryszard Jezierski Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 22.03.2012r.
Lidia Turska wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XVIII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 28.03.2012r.
Paweł Piński I nagroda
Trio:
Kamil Leśniak
- skrzypce
Clara Leśniak
- skrzypce
Tomasz Pietrowski
- fortepian
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Bernardeta Braun

Katarzyna Szweda
II miejsce
Trio wiolonczelowe:
Mateusz Jocz
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Agnieszka Kaszuba I miejsce
Marta Tyl
- ksylofon
Ryszard Jezierski
- fortepian
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Szczepan Polewski

Barbara Podciborska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Stanisław Najbar
Igor Kędziora
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Alicja Michowska

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
VI Konkurs Pianistyczny
Słupskie spotkania
z muzyką ukraińską

Słupsk, 30.03.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Miłosz Koślak
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Barbara Podciborska I miejsce
Michał Szewczyk
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II miejsce
Dawid Kamiński
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Barbara Podciborska III miejsce
Stanisław Najbar
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Alicja
Michowska
I miejsce
Maja Zielińska
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Alicja
Michowska
III miejsce
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowska
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.
Warszawa, 17-18.03.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
dyrektora CEA
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VII Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 18.04.2012r.
Agnieszka
Kaszuba

Marzena
Łubkowska - Jocz
- akompaniator
II miejsce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
VII Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 18.04.2012r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowska
Wiosenne Konfrontacje
Zespołów Kameralnych
Inowrocław, 19.04.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
II miejsce
Agata Jowanowska
- flet
Julia Myszor
- flet
Ryszard Jezierski
- fortepian
Wiosenne Konfrontacje
Zespołów Kameralnych
Inowrocław, 19.04.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
III miejsce
Julia Myszor
- flet
VI Ogólnopolski Konkurs
Szkół Muzycznych I stopnia
Instrumenty Dęte - Chełmno 2012
Chełmno, 20-21.04.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
-akompaniator
II miejsce
Aniela Brzezińska XVIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2012r.
Elżbieta
Grabowska
I miejsce
Dawid Kamiński XVIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2012r.
Małgorzata
Malgeri
I miejsce
Miłosz Kowalewski
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Grzegorz Karłowicz

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Wit Wojtkiewicz
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
III miejsce
Michał Mentelowski
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
III miejsce
Sebastian Jónsson
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
IV miejsce
Artur Żebrowski
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Przewoźna
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jędrzej Szefka
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Grzegorz Karłowicz

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
wyróżnienie
Marcin Kyć
- puzon
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Marek Sikora

Marek Sikora
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub Jagiełło
- róg
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Brygida Muchowiecka

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Maja Nosarzewska
- flet
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Zofia Kraśkiewicz
- flet
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maja Bajerska
- flet
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2012r.
Anita
Luzak-Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
III Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Augustów, 25-29.04.2012r.
Małgorzata
Skitek-Staniszewska
wyróżnienie
Trio wiolonczelowe:
Mateusz Jocz
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
IV Ogólnopolskie
Spotkania Młodych
Wiolonczelistów
Ełk, 12.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
IV Ogólnopolskie
Spotkania Młodych
Wiolonczelistów
Ełk, 12.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
IV Ogólnopolskie
Spotkania Młodych
Wiolonczelistów
Ełk, 12.05.2012r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
III miejsce
Maja Nosarzewska
- flet
I Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 17.05.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
w I gr.
Julia Myszor
- flet
I Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 17.05.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
w III gr.
Stanislas Roesler
- wiolonczela
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Mateusz Czerwiński
- kontrabas
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
V Międzynarodowy
Konkurs im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 21-26.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
V Międzynarodowy
Konkurs im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 21-26.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Duet:
Marta Tyl
- ksylofon
Ryszard Jezierski
- fortepian
VI Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 24.05.2012r.
Szczepan
Polewski

Barbara
Podciborska
III miejsce
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowsk
VI Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 24.05.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
Jan Wasilewski
- gitara
IV Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 25.05.2012r.
Katarzyna
Szałkowska
III miejsce
Chór SM I st. X Kartuskie Spotkania
Chórów Szkół Muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Kartuzy, 30.05.2012r.
Michał Kozorys
(nagroda
dla najlepszego
dyrygenta)

Ewa Próchniak
- akompaniator
I nagroda