Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2011/2012
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Piotr Litwiński
- akordeon
II Zjazd Akordeonistów - Tczew 2011
Tczew, 22-24.09.2011r.
Paweł Piński Nagroda Burmistrza Miasta i Gminy Gniew
Aniela Brzezińska XI Konkurs Solfeżowy
Czytania a vista
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 9.11.2011r.
Elżbieta
Grabowska
II miejsce
Julia Myszor
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 2.12.2011r.
Monika Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Marta Tyl
- perkusja
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Perkusji
Szkół Muzycznych I i II stopnia
Olsztyn, 5-9.12.2011r.
Szczepan
Polewski

Marian Benedyka
- akompaniator
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowska
Makroregionalne Przesłuchania
Kameralnych Zespołów
Instrumentów Dętych
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdynia, 9.01.2012r.
Przygotowanie zespołu:
Mirosława
Zapalska
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Malwina Pakuła
- fortepian
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych.
Feliks Rybicki - znany i nieznany

Gdańsk, 13.01.2012r.
Małgorzata Skitek-Staniszewska II miejsce
ex aequo
w I grupie wykonawczej
Ryszard Jezierski
- fortepian
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych.
Feliks Rybicki - znany i nieznany

Gdańsk, 13.01.2012r.
Barbara Podciborska I miejsce
ex aequo
w II grupie wykonawczej
Tomasz Pietrowski
- fortepian
IX Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny Muzyka współczesna w wykonaniu najmłodszych.
Feliks Rybicki - znany i nieznany

Gdańsk, 13.01.2012r.
Katarzyna
Szweda
III miejsce
w II grupie wykonawczej
Trio wiolonczelowe:
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
Mateusz Jocz
Makroregionalne Przesłuchania
Zespołów Kameralnych
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk, 13-14.01.2012r.
Agnieszka
Kaszuba
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Anna Rucińska
- skrzypce
XIII Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 19.01.2012r.
Bernardeta Braun

Marian Benedyka
- akompaniator
IV nagroda
Grzegorz Brzozowski
- kontrabas
V Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 26.01.2012r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Mateusz Czerwiński
- kontrabas
V Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 26.01.2012r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Klara
Zienkiewicz
Konkurs monograficzny
z Audycji Muzycznych
Życie i twórczość
Nicolo Paganiniego
w 230 rocznicę urodzin

Olsztyn, 21.02.2012r.
Karolina Juwa III nagroda
Marta Tyl
- perkusja
Ryszard Jezierski - fortepian
I Regionalny Konkurs
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 6.03.2012r.
Szczepan Polewski

Barbara Podciborska
II nagroda
Kamil Leśniak
Clara Leśniak
Tomasz Pietrowski
I Regionalny Konkurs
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 6.03.2012r.
Bernardeta Braun

Katarzyna Szweda
III nagroda
Agata Jowanowska
Danuta Stawiarz
Ryszard Jezierski
I Regionalny Konkurs
dla uczniów szkół muzycznych
I stopnia
Kameralnie z fortepianem
Gdańsk, 6.03.2012r.
Przygotowanie zespołu
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
Aleksandra Scharner
- skrzypce
I Ogólnopolski Konkurs
Bajeczna Miniatura
Elbląg, 8-10.03.2012r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Aniela Brzezińska XVI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2012r.
Elżbieta
Grabowska
I miejsce
Dawid Kamiński XVI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2012r.
Małgorzata Malgeri wyróżnienie
Szczepan Buśko
- skrzypce
I Gdański Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 15.03.2012r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
(wyróżnienie)
III miejsce
Clara Leśniak
- skrzypce
I Gdański Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 15.03.2012r.
Irena Czinczołł-Włudyka

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Wacław Ruszkiewicz
- gitara
II Ogólnopolskie Spotkania Gitarowe
Elbląg, 15-18.03.2012r.
Monika Dżuła - Radkiewicz wyróżnienie
Trio wiolonczelowe:
Mateusz Jocz
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
XVI Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 22.03.2012r.
Agnieszka Kaszuba II miejsce
ex aequo
Trio:
Kamil Leśniak
- skrzypce
Clara Leśniak
- skrzypce
Tomasz Pietrowski
- fortepian
XVI Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 22.03.2012r.
Bernardeta Braun

Katarzyna Szweda
II miejsce
ex aequo
Ryszard Jezierski Makroregionalny Konkurs
Mistrz Zasad Muzyki
Grudziądz, 22.03.2012r.
Lidia Turska wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XVIII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 28.03.2012r.
Paweł Piński I nagroda
Trio:
Kamil Leśniak
- skrzypce
Clara Leśniak
- skrzypce
Tomasz Pietrowski
- fortepian
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Bernardeta Braun

Katarzyna Szweda
II miejsce
Trio wiolonczelowe:
Mateusz Jocz
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Agnieszka Kaszuba I miejsce
Marta Tyl
- ksylofon
Ryszard Jezierski
- fortepian
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Szczepan Polewski

Barbara Podciborska
II miejsce
Duet fortepianowy:
Stanisław Najbar
Igor Kędziora
XXVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2012r.
Alicja Michowska

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
VI Konkurs Pianistyczny
Słupskie spotkania
z muzyką ukraińską

Słupsk, 30.03.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Miłosz Koślak
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Barbara Podciborska I miejsce
Michał Szewczyk
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II miejsce
Dawid Kamiński
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Barbara Podciborska III miejsce
Stanisław Najbar
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Alicja
Michowska
I miejsce
Maja Zielińska
- fortepian
VII Konkurs Pianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 2.04.2012r.
Alicja
Michowska
III miejsce
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowska
Ogólnopolskie Przesłuchania
Uczniów Szkół Muzycznych I i II st.
Warszawa, 17-18.03.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
dyrektora CEA
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VII Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 18.04.2012r.
Agnieszka
Kaszuba

Marzena
Łubkowska - Jocz
- akompaniator
II miejsce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
VII Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 18.04.2012r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowska
Wiosenne Konfrontacje
Zespołów Kameralnych
Inowrocław, 19.04.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
II miejsce
Agata Jowanowska
- flet
Julia Myszor
- flet
Ryszard Jezierski
- fortepian
Wiosenne Konfrontacje
Zespołów Kameralnych
Inowrocław, 19.04.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
III miejsce
Julia Myszor
- flet
VI Ogólnopolski Konkurs
Szkół Muzycznych I stopnia
Instrumenty Dęte - Chełmno 2012
Chełmno, 20-21.04.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
-akompaniator
II miejsce
Aniela Brzezińska XVIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2012r.
Elżbieta
Grabowska
I miejsce
Dawid Kamiński XVIII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2012r.
Małgorzata
Malgeri
I miejsce
Miłosz Kowalewski
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Grzegorz Karłowicz

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Wit Wojtkiewicz
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
III miejsce
Michał Mentelowski
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
III miejsce
Sebastian Jónsson
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
IV miejsce
Artur Żebrowski
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Przewoźna
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Sylwia Romaniecka

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
wyróżnienie
Jędrzej Szefka
- trąbka
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Grzegorz Karłowicz

Agnieszka
Świerczek-Jakowska
- akompaniator
wyróżnienie
Marcin Kyć
- puzon
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Marek Sikora

Marek Sikora
- akompaniator
wyróżnienie
Jakub Jagiełło
- róg
XII Konkurs Młodej Blachy
Szansa na sukces
Gdynia, 23.04.2012r.
Brygida Muchowiecka

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Maja Nosarzewska
- flet
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Zofia Kraśkiewicz
- flet
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maja Bajerska
- flet
XI Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 25.04.2012r.
Anita
Luzak-Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
III Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Augustów, 25-29.04.2012r.
Małgorzata
Skitek-Staniszewska
wyróżnienie
Trio wiolonczelowe:
Mateusz Jocz
Zuzanna Sikała
Michalina Łukomska
IV Ogólnopolskie
Spotkania Młodych
Wiolonczelistów
Ełk, 12.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
IV Ogólnopolskie
Spotkania Młodych
Wiolonczelistów
Ełk, 12.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
I miejsce
Stanislas Roesler
- wiolonczela
IV Ogólnopolskie
Spotkania Młodych
Wiolonczelistów
Ełk, 12.05.2012r.
Tadeusz Samerek

Hanna Roesler
- akompaniator
III miejsce
Maja Nosarzewska
- flet
I Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 17.05.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
I miejsce
w I gr.
Julia Myszor
- flet
I Makroregionalny
Konkurs Fletowy
Gdańsk, 17.05.2012r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
I miejsce
w III gr.
Stanislas Roesler
- wiolonczela
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Mateusz Czerwiński
- kontrabas
XVI Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 18.05.2012r.
Leszek Kaufman

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
V Międzynarodowy
Konkurs im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 21-26.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
V Międzynarodowy
Konkurs im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 21-26.05.2012r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Duet:
Marta Tyl
- ksylofon
Ryszard Jezierski
- fortepian
VI Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 24.05.2012r.
Szczepan
Polewski

Barbara
Podciborska
III miejsce
Trio fletowe:
Oliwia Andrejko
Danuta Stawiarz
Agata Piotrowsk
VI Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce

Chojnice, 24.05.2012r.
Przygotowanie
zespołu:
Mirosława
Zapalska
wyróżnienie
Jan Wasilewski
- gitara
IV Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 25.05.2012r.
Katarzyna
Szałkowska
III miejsce
Chór SM I st. X Kartuskie Spotkania
Chórów Szkół Muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Kartuzy, 30.05.2012r.
Michał Kozorys
(nagroda
dla najlepszego
dyrygenta)

Ewa Próchniak
- akompaniator
I nagroda
 
 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. 58 341 92 13       tel/fax 58 346 04 20