Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2010/2011

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maksymilian Kubiak X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Maria Matuszek I miejsce
ex equo
Tomasz Pietrowski X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Maria Matuszek II miejsce
Oliwia Andrejko X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Lidia Turska III miejsce
Julia Myszor X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Lidia Turska wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
I miejsce
Katarzyna Zieleń
- klarnet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Krzysztof Krawiec

Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
- akompaniament
II miejsce
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Marzena
Łubkowska-Jocz
- akompaniament
III miejsce
Pola Jopkiewicz
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniament
III miejsce
Piotr Ulicki
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Karolina
Lewandowska
wyróżnienie
II stopnia
Malwina Pakuła
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
"Dziecięce Imaginacje"
Gdańsk, 8.12.2010r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
I miejsce
oraz nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Tomasz Pietrowski
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
"Dziecięce Imaginacje"
Gdańsk, 8.12.2010r.
Katarzyna Szweda II miejsce
Maria Czerwińska
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
"Dziecięce Imaginacje"
Gdańsk, 8.12.2010r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Klara Zienkiewicz,
Kornelia Radziszewska,
Weronika Rybakowska
Konkurs Zespołowy
"Open Chopin"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Bydgoszcz, 10.12.2010r.
Karolina Juwa I miejsce
Kornelia Radziszewska Konkurs na Wiersz
o Fryderyku Chopinie
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Bydgoszcz, 10.12.2010r.
Karolina Juwa III miejsce
Julia Myszor
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 20.12.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
II miejsce
Julia Myszor
- flet
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Instrumentów
Dętych Drewnianych
Szkół Muzycznych I stopnia
Szczecin, 12-13.01.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
(dyplom za wyróżniający akompaniament)
Kwalifikacja
do etapu
ogólnopolskiego
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Instrumentów
Smyczkowych
Szkół Muzycznych I stopnia
Inowrocław, 12-13.01.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
(dyplom za wyróżniający akompaniament)
Kwalifikacja
do etapu ogólnopolskiego
Piotr Jóźwiak
- perkusja
I Ogólnopolskie Forum Perkusyjne
Szkół Muzycznych I st.
Wrocław, 15-16.01.2011r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniament
I miejsce
Szczepan Buśko
- skrzypce
XII Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 10-11.02.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła,
Gabriel Kiciński
XV Przegląd Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 4.03.2011r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
Grand Prix
Duet fortepianowy:
Tomasz Pietrowski,
Piotr Żwirowski
XV Przegląd Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 4.03.2011r.
Katarzyna Szweda I miejsce
Duet fortepianowy:
Martyna Wolniak,
Zuzanna Osińska
XV Przegląd Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 4.03.2011r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Tomasz Pietrowski XV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 16.03.2011r.
Anna Krause I miejsce
Piotr Żwirowski XV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 16.03.2011r.
Anna Krause wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 23.03.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
I miejsce
Katarzyna Zieleń
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 23.03.2011r.
Krzysztof Krawiec

Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
- akompaniament
wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XVII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 23.03.2011r.
Paweł Piński wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 8-9.04.2011r.
Paweł Piński III nagroda
Malwina Pakuła
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Muzyka ilustracyjna i programowa
w świecie dziecka
Szczecin, 9-10.04.2011r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
III nagroda
Łucja Gudaniec
- gitara
VIII Spotkanie Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Katarzyna Kural wyróżnienie
Wacław Ruszkiewicz
- gitara
VIII Spotkanie Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Barbara Biernacka wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
X Ogólnopolski Wiosenny
Festiwal Fletowy
Sochaczew, 11-13.03.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
XIII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 12.04.2011r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniament
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XIII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 12.04.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniamant
(wyróżnienie)
II miejsce
oraz nagroda
specjalna
za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego
Pola Jopkiewicz
- flet
X Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Gdynia, 13.04.2011r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Marta Kodlewicz
- flet
X Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Gdynia, 13.04.2011r.
Anita
Luzak-Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Barbara Wójcik
- flet
X Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Gdynia, 13.04.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Aleksandra Kulesza XII Konkurs Plastyczny
"Moje inspiracje muzyczne"
Nałęczów, 04.2011r.
Karolina Juwa I nagroda
w II grupie
w kategorii
"Obraz"
Szczepan Buśko
- skrzypce
I Międzynarodowy
Konkurs Skrzypcowy
"Vivaldi 333"
Wieliczka, 13-16.04.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
II wyróżnienie
w I grupie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VI Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 20.04.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniament
II nagroda
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
VI Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 20.04.2011r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniament
II nagroda
Kacper Żygowski IV Konkurs Solfeżowy
Szkół Muzycznych I st.
Wejherowo, 20.04.2011r.
Lidia Turska III miejsce
Tomasz Pietrowski XVII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 28.04.2011r.
Anna Krause II miejsce
Piotr Żwirowski XVII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 28.04.2011r.
Anna Krause III miejsce
Maksymilian Kubiak XVII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 28.04.2011r.
Anna Krause wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Z.Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 6 - 8.05.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Duet smyczkowy:
Adrian Roesler
- skrzypce,
Stanislas Roesler
- wiolonczela
IV Ogólnopolski Konkurs
Duetów Smyczkowych
Kętrzyn, 14.05.2011r.
Piotr Stożyński

Tadeusz Samerek
wyróżnienie
Duet gitarowy:
Paula Kizik,
Łucja Gudaniec
X Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 13.05.2011r.
Katarzyna Kural III nagroda
Łucja Gudaniec
- gitara
III Konkurs Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 20.05.2011r.
Katarzyna Kural III miejsce
Natalia Żyrek
- gitara
III Konkurs Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 20.05.2011r.
Monika Dżuła-
Radkiewicz
wyróżnienie
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
V Międzyszkolny Konkurs
"Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce"
Chojnice, 26.05.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
I miejsce
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
V Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
"Mistrz Literatury Dziecięcej
Oskar Rieding"
Warszawa, 9 - 12.06.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
II miejsce
w III gr.