Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2010/2011
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Maksymilian Kubiak X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Maria Matuszek I miejsce
ex equo
Tomasz Pietrowski X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Maria Matuszek II miejsce
Oliwia Andrejko X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Lidia Turska III miejsce
Julia Myszor X Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"
dla klas III i V
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdynia, 10.11.2010r.
Lidia Turska wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
I miejsce
Katarzyna Zieleń
- klarnet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Krzysztof Krawiec

Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
- akompaniament
II miejsce
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
III miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Marzena
Łubkowska-Jocz
- akompaniament
III miejsce
Pola Jopkiewicz
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniament
III miejsce
Piotr Ulicki
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2010r.
Karolina Lewandowska wyróżnienie
II stopnia
Malwina Pakuła
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
"Dziecięce Imaginacje"
Gdańsk, 8.12.2010r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
I miejsce
oraz nagroda
za najlepsze
wykonanie
utworu
obowiązkowego
Tomasz Pietrowski
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
"Dziecięce Imaginacje"
Gdańsk, 8.12.2010r.
Katarzyna Szweda II miejsce
Maria Czerwińska
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
"Dziecięce Imaginacje"
Gdańsk, 8.12.2010r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Klara Zienkiewicz,
Kornelia Radziszewska,
Weronika Rybakowska
Konkurs Zespołowy
"Open Chopin"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Bydgoszcz, 10.12.2010r.
Karolina Juwa I miejsce
Kornelia Radziszewska Konkurs na Wiersz
o Fryderyku Chopinie
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Bydgoszcz, 10.12.2010r.
Karolina Juwa III miejsce
Julia Myszor
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 20.12.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
II miejsce
Julia Myszor
- flet
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Instrumentów
Dętych Drewnianych
Szkół Muzycznych I stopnia
Szczecin, 12-13.01.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
(dyplom za wyróżniający akompaniament)
Kwalifikacja
do etapu ogólnopolskiego
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Instrumentów
Smyczkowych
Szkół Muzycznych I stopnia
Inowrocław, 12-13.01.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
(dyplom za wyróżniający akompaniament)
Kwalifikacja
do etapu ogólnopolskiego
Piotr Jóźwiak
- perkusja
I Ogólnopolskie Forum Perkusyjne
Szkół Muzycznych I st.
Wrocław, 15-16.01.2011r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniament
I miejsce
Szczepan Buśko
- skrzypce
XII Sopocki Konkurs Skrzypcowy
Sopot, 10-11.02.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Malwina Pakuła,
Gabriel Kiciński
XV Przegląd Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 4.03.2011r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
Grand Prix
Duet fortepianowy:
Tomasz Pietrowski,
Piotr Żwirowski
XV Przegląd Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 4.03.2011r.
Katarzyna Szweda I miejsce
Duet fortepianowy:
Martyna Wolniak,
Zuzanna Osińska
XV Przegląd Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 4.03.2011r.
Marzena
Łubkowska-Jocz
wyróżnienie
Tomasz Pietrowski XV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 16.03.2011r.
Anna Krause I miejsce
Piotr Żwirowski XV Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 16.03.2011r.
Anna Krause wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 23.03.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
I miejsce
Katarzyna Zieleń
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 23.03.2011r.
Krzysztof Krawiec

Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
- akompaniament
wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XVII Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 23.03.2011r.
Paweł Piński wyróżnienie
Piotr Litwiński
- akordeon
XII Grudziądzki Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 8-9.04.2011r.
Paweł Piński III nagroda
Malwina Pakuła
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Muzyka ilustracyjna i programowa
w świecie dziecka
Szczecin, 9-10.04.2011r.
Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
III nagroda
Łucja Gudaniec
- gitara
VIII Spotkanie Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Katarzyna Kural wyróżnienie
Wacław Ruszkiewicz
- gitara
VIII Spotkanie Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 9-10.04.2011r.
Barbara Biernacka wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
X Ogólnopolski Wiosenny
Festiwal Fletowy
Sochaczew, 11-13.03.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
XIII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 12.04.2011r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniament
I miejsce
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XIII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 12.04.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniamant
(wyróżnienie jury)
II miejsce
oraz nagroda
specjalna
za najlepsze wykonanie utworu kompozytora polskiego
Pola Jopkiewicz
- flet
X Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Gdynia, 13.04.2011r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Marta Kodlewicz
- flet
X Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Gdynia, 13.04.2011r.
Anita
Luzak-Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Barbara Wójcik
- flet
X Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Gdynia, 13.04.2011r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Aleksandra Kulesza XII Konkurs Plastyczny
"Moje inspiracje muzyczne"
Nałęczów, 04.2011r.
Karolina Juwa I nagroda
w II gr.wiekowej
w kategorii
"Obraz"
Szczepan Buśko
- skrzypce
I Międzynarodowy
Konkurs Skrzypcowy
"Vivaldi 333"
Wieliczka, 13-16.04.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
II wyróżnienie
w I grupie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
VI Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 20.04.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniament
II nagroda
Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
VI Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 20.04.2011r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniament
II nagroda
Kacper Żygowski IV Konkurs Solfeżowy
Szkół Muzycznych I st.
Wejherowo, 20.04.2011r.
Lidia Turska III miejsce
Tomasz Pietrowski XVII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 28.04.2011r.
Anna Krause II miejsce
Piotr Żwirowski XVII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 28.04.2011r.
Anna Krause III miejsce
Maksymilian Kubiak XVII Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla klas III OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 28.04.2011r.
Anna Krause wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
im. Z.Wojciechowskiej
Bydgoszcz, 6 - 8.05.2011r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniament
wyróżnienie
Duet smyczkowy:
Adrian Roesler
- skrzypce,
Stanislas Roesler
- wiolonczela
IV Ogólnopolski Konkurs
Duetów Smyczkowych
Kętrzyn, 14.05.2011r.
Piotr Stożyński

Tadeusz Samerek
wyróżnienie
Duet gitarowy:
Paula Kizik,
Łucja Gudaniec
X Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 13.05.2011r.
Katarzyna Kural III nagroda
Łucja Gudaniec
- gitara
III Konkurs Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 20.05.2011r.
Katarzyna Kural III miejsce
Natalia Żyrek
- gitara
III Konkurs Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 20.05.2011r.
Monika Dżuła-
Radkiewicz
wyróżnienie
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
V Międzyszkolny Konkurs
"Klasyka w rozrywce
- rozrywka w klasyce"
Chojnice, 26.05.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
I miejsce
Kornelia Radziszewska
- skrzypce
V Ogólnopolski
Konkurs Skrzypcowy
"Mistrz Literatury Dziecięcej
Oskar Rieding"
Warszawa, 9 - 12.06.2011r.
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniament
II miejsce
w III gr.
 
 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20