Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2009/2010

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Małgorzata Kowalina IX Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muz. I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2009r.
Małgorzata
Malgeri
III miejsce
Radosław Kotłowski IX Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muz. I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2009r.
Lidia Turska II miejsce
Łucja Tyl IX Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muz. I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2009r.
Lidia Turska III miejsce
Adam Świstulski
- perkusja
VII Międzywojewódzki
Konkurs Perkusyjny
im. Bernarda Lewańskiego
dla uczniów szkół muz. I st.
Toruń, 14.11.2009r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Piotr Jóźwiak
- perkusja
VII Międzywojewódzki
Konkurs Perkusyjny
im. Bernarda Lewańskiego
dla uczniów szkół muz. I st.
Toruń, 14.11.2009r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Julia Myszor
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
I nagroda
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Adam Świstulski
- perkusja
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
(wyróżnienie)
Łucja Gudaniec
- gitara
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Katarzyna Kural Nagroda Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
Julia Myszor
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 8.12.2009r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
Katarzyna Zieleń
- klarnet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 8.12.2009r.
Krzysztof Krawiec

Małgorzata
Skitek
-Staniszewska
- akompaniator
wyróżnienie
Gabriel Kiciński
- fortepian
VIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych.
Kompozycje Andrzeja
Cwojdzińskiego

Gdańsk, 15.01.2010r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III nagroda
w I grupie
Renata Kubiak
- fortepian
VIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
"Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych.
Kompozycje Andrzeja
Cwojdzińskiego"
Gdańsk, 15.01.2010r.
Zofia Jasyk-Kural wyróżnienie
w II grupie
Trio fortepianowe:
Barbara Drozd
- skrzypce,
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela,
Wojciech Wojda
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
Szczecinek, 9.03.2010r.
Przygotowanie zespołu
Joanna Tylewska
Awans do
ogólnopol-
skich
przesłuchań CEA
Julia Myszor
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 24.03.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie)
II miejsce
Piotr Litwiński
- akordeon
XVI Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 24.03.2010r.
Paweł Piński
(wyróżnienie)
wyróżnienie
Kwartet fortepianowy:
Zofia Jujka
- skrzypce,
Barbara Drozd
– skrzypce,
Kamil Leśniak
– skrzypce,
Stanisław Skakowski
- fortepian
XII Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 25.03.2010r.
Przygotowanie zespołu
Bernadeta Wujtewicz
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Barbara Drozd
- skrzypce,
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela,
Wojciech Wojda
- fortepian
XXIV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 26.03.2010r.
Przygotowanie zespołu
Joanna Tylewska
II nagroda
Duet fortepianowy:
Weronika Ast,
Aleksandra Kulesza
XXIV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 26.03.2010r.
Anna Tucka II nagroda
Trio fletowe:
Danuta Stawiarz,
Agata Jowanowska,
Aneta Prosół
XXIV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 26.03.2010r.
Mirosława Zapalska wyróżnienie
Piotr Jóźwiak
- perkusja
V Ogólnopolski Konkurs
Perkusyjny Uczniów
Szkół Muzycznych I i II stopnia
Szczecin, 27 – 31.03.2010r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Trio fletowe:
Danuta Stawiarz,
Agata Jowanowska,
Aneta Prosół
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
Instrumentów Dętych
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9.04.2010r.
Mirosława Zapalska Awans do
ogólnopol-
skich
przesłuchań CEA
Julia Myszor
- flet
IX Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo 21.04.10r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Pola Jopkiewicz
- flet
IX Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo 21.04.10r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Marta Kodlewicz
- flet
IX Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo 21.04.10r.
Anita
Luzak–Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
V Konkurs
Szkół Muzycznych I stopnia
Instrumenty Dęte
Chełmno 2010

Chełmno, 23-24.04.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Stanisław Najbar
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Muzyka krajów nadbałtyckich
Wejherowo, 28.04.2010r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
V Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
III miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
V Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
V Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Duet gitarowy:
Rafał Giruć,
Karol Giruć
IX Sopockie
Kameralia Gitarowe
Sopot, 7.05.2010r.
Barbara Biernacka wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 8.05.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
II miejsce
Łucja Tyl X Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy Klas 5 i 6
Gdańsk, 8.05.2010r.
Lidia Turska wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie)
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Michalina Sokołowska
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Chór SM I st. IX Kartuskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych I st.
Regionu Pomorskiego
Michał Kozorys

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
IV Międzynarodowy
Konkurs im. Janiny Garści
Stalowa Wola 17-22.05.2010r.
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III nagroda
Łucja Gudaniec
- gitara
II Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 21.05.2010r.
Katarzyna Kural wyróżnienie
Trio fletowe:
Danuta Stawiarz
Agata Jowanowska
Aneta Prosół
IV Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce,
rozrywka w klasyce

Chojnice, 27.05.2010r.
Mirosława Zapalska III miejsce