Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2009/2010
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Małgorzata Kowalina IX Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muz. I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2009r.
Małgorzata
Malgeri
III miejsce
Radosław Kotłowski IX Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muz. I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2009r.
Lidia Turska II miejsce
Łucja Tyl IX Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muz. I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 4.11.2009r.
Lidia Turska III miejsce
Adam Świstulski
- perkusja
VII Międzywojewódzki
Konkurs Perkusyjny
im. Bernarda Lewańskiego
dla uczniów szkół muz. I st.
Toruń, 14.11.2009r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Piotr Jóźwiak
- perkusja
VII Międzywojewódzki
Konkurs Perkusyjny
im. Bernarda Lewańskiego
dla uczniów szkół muz. I st.
Toruń, 14.11.2009r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Julia Myszor
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
I nagroda
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Adam Świstulski
- perkusja
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Łucja Gudaniec
- gitara
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 26-27.11.2009r.
Katarzyna Kural Nagroda Centrum Kultury i Sztuki w Tczewie
Julia Myszor
- flet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 8.12.2009r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Katarzyna Zieleń
- klarnet
Powiślański Konkurs
na Instrumenty Dęte
im. prof. Marka Schillera
Kwidzyn, 8.12.2009r.
Krzysztof Krawiec

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
- akompaniator
wyróżnienie
Gabriel Kiciński
- fortepian
VIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych.
Kompozycje Andrzeja
Cwojdzińskiego

Gdańsk, 15.01.2010r.
Małgorzata Skitek-Staniszewska III nagroda
w I grupie
Renata Kubiak
- fortepian
VIII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
"Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych.
Kompozycje Andrzeja
Cwojdzińskiego"
Gdańsk, 15.01.2010r.
Zofia Jasyk-Kural wyróżnienie
w II grupie
Trio fortepianowe:
Barbara Drozd
- skrzypce,
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela,
Wojciech Wojda
- fortepian
Makroregionalne
Przesłuchania CEA
Zespołów Kameralnych
Szczecinek, 9.03.2010r.
Przygotowanie zespołu
Joanna Tylewska
Awans do
ogólnopolskich
przesłuchań CEA
Julia Myszor
- flet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
Lębork, 24.03.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
II miejsce
Piotr Litwiński
- akordeon
XVI Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 24.03.2010r.
Paweł Piński
(wyróżnienie jury)
wyróżnienie
Kwartet fortepianowy:
Zofia Jujka
- skrzypce,
Barbara Drozd
– skrzypce,
Kamil Leśniak
– skrzypce,
Stanisław Skakowski
- fortepian
XII Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 25.03.2010r.
Przygotowanie zespołu
Bernadeta Wujtewicz
wyróżnienie
Trio fortepianowe:
Barbara Drozd
- skrzypce,
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela,
Wojciech Wojda
- fortepian
XXIV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 26.03.2010r.
Przygotowanie zespołu
Joanna Tylewska
II nagroda
Duet fortepianowy:
Weronika Ast,
Aleksandra Kulesza
XXIV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 26.03.2010r.
Anna Tucka II nagroda
Trio fletowe:
Danuta Stawiarz,
Agata Jowanowska,
Aneta Prosół
XXIV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 26.03.2010r.
Mirosława Zapalska wyróżnienie
Piotr Jóźwiak
- perkusja
V Ogólnopolski Konkurs
Perkusyjny Uczniów
Szkół Muzycznych I i II stopnia
Szczecin, 27 – 31.03.2010r.
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Trio fletowe:
Danuta Stawiarz,
Agata Jowanowska,
Aneta Prosół
Makroregionalne Przesłuchanie
Zespołów Kameralnych
Instrumentów Dętych
szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 9.04.2010r.
Mirosława Zapalska Awans do
ogólnopolskich
przesłuchań CEA
Julia Myszor
- flet
IX Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo 21.04.10r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Pola Jopkiewicz
- flet
IX Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo 21.04.10r.
Mirosława Zapalska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Marta Kodlewicz
- flet
IX Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo 21.04.10r.
Anita
Luzak–Czechowska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Myszor
- flet
V Konkurs
Szkół Muzycznych I stopnia
Instrumenty Dęte
Chełmno 2010

Chełmno, 23-24.04.2010r.
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Stanisław Najbar
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Muzyka krajów nadbałtyckich
Wejherowo, 28.04.2010r.
Alicja Michowska wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
V Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
III miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
V Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
V Forum Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 28.04.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Duet gitarowy:
Rafał Giruć,
Karol Giruć
IX Sopockie
Kameralia Gitarowe

Sopot, 7.05.2010r.
Barbara Biernacka wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Ogólnopolskie
Konfrontacje Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 8.05.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
II miejsce
Łucja Tyl X Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy Klas 5 i 6
Gdańsk, 8.05.2010r.
Lidia Turska wyróżnienie
Mateusz Jocz
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
I miejsce
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Michalina Sokołowska
- wiolonczela
XII Konkurs
Wiolonczelowo - Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2010r.
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Chór SM I st. IX Kartuskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych I st.
Regionu Pomorskiego
Michał Kozorys

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Malwina Pakuła
- fortepian
IV Międzynarodowy
Konkurs im. Janiny Garści
Stalowa Wola 17-22.05.2010r.
Małgorzata
Skitek-Staniszewska
III nagroda
Łucja Gudaniec
- gitara
II Konkurs
Młodego Gitarzysty
Kartuzy, 21.05.2010r.
Katarzyna Kural wyróżnienie
Trio fletowe:
Danuta Stawiarz
Agata Jowanowska
Aneta Prosół
IV Międzyszkolny Konkurs
Klasyka w rozrywce,
rozrywka w klasyce

Chojnice, 27.05.2010r.
Mirosława Zapalska III miejsce
 
 

 


Copyright 2005-2012 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20