Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2008/2009

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Kamil Leśniak VII Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas III i V szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 5.11.2008
Maria Matuszek II miejsce
Maciej Baczyński
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 28.11.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I nagroda
Hanna Noetzel
- klarnet
III Przegląd
Młodych Talentów
Gdynia, 6.03.2009
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
-akompaniator
III nagroda
Maciej Baczyński
- fortepian
III Przegląd
Młodych Talentów
Gdynia, 6.03.2009
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
Laureat
Hanna Noetzel
- klarnet
Pomorskie Przesłuchanie
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 25 marca 2009
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
-akompaniator
III nagroda
(ex aequo)
Duet wiolonczelowy:
Bartosz Kaczmarsk
Mateusz Kaczmarski
XI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki
Smyczkowej
Gdynia, 26.03.2009
Tadeusz Samerek wyróżnienie
Trio fletowe:
Agata
Jowanowska
Danuta
Stawiarz
Aneta Prosół
XXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 31.03.2009
Mirosława Zapalska II nagroda
Duet wiolonczelowy:
Bartosz Kaczmarsk
Mateusz Kaczmarski
XXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 31.03.2009
Tadeusz Samerek II nagroda
Zofia Patalon
- akordeon
XV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 01.04.2009
Paweł Piński III miejsce
Julia Myszor
- flet
VIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 8.04.2009
Monika Krawiec

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
I miejsce
Zofia Kraśkiewicz
- flet
VIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 8.04.2009
Monika Krawiec

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
II miejsce
Krzysztof Gałka
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk, 20-21.04.2009
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
Awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Stanisław Skakowski
- fortepian
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdańsk, 20-21.04.2009
Zofia Jasyk-Kural Awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Maciej Baczyński
- fortepian
I Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny
Szczecin, 23.04.2009
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III nagroda
Kornelia Radziszewska
- sktzypce
Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdynia, 23.04.2009
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
(wyróżnienie)
Awans
do etapu
ogólnopol-
skiego
Julia Myszor XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009
Małgorzata Malgeri I miejsce
Jacek Blach-Siewierski XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009
Maria Matuszek I miejsce
Adam Jankowski XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009
Maria Matuszek wyróżnienie
Trio:
Hanna Noetzel
- klarnet
Barbara Zięba
- skrzypce
Grzegorz Miller
- akordeon
IV Ogólnopolski Festiwal
Akordeonowych Zespołów Kameralnych
Stalowa Wola, 24-25.04.2009
Paweł Piński I nagroda
Aneta Prosół II Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy
"Grażyna Bacewicz - jej życie i muzyka"
Gdańsk, 27.04.2009
Karolina Juwa I nagroda
Adam Zając II Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy
"Grażyna Bacewicz - jej życie i muzyka"
Gdańsk, 27.04.2009
Karolina Juwa II nagroda
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009
Agnieszka Kaszuba

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
III nagroda
Mateusz Jocz
- wiolonczela
Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
IV nagroda
Mateusz Kaczmarek
- wiolonczela
Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Zuzanna Sikała
- wiolonczela
Ogólnopolskie Konfrontacje
Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 8-9.05.2009
Agnieszka Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
III miejsce
Agnieszka Świstulska Konkurs literacki
dla uczniów szkół artystycznych
"Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki"
Gdańsk, 20.05.2009
- III nagroda
Iga Pudelska Konkurs literacki
dla uczniów szkół artystycznych
"Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki"
Gdańsk, 20.05.2009
- wyróżnienie