Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2008/2009
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Kamil
Leśniak
 

VII Konkurs Solfeżowy
„Czytanie a vista”
dla klas III i V szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 5.11.2008r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
 

Maciej
Baczyński
- fortepian
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej

Tczew, 28.11.2008r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

I nagroda
 

Hanna
Noetzel
- klarnet
 

III Przegląd
Młodych Talentów
Gdynia, 6.03.2009r.
 

Krzysztof
Krawiec

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
- akompaniator
 

III nagroda
 

Maciej
Baczyński
- fortepian
 

III Przegląd
Młodych Talentów
Gdynia, 6.03.2009r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

laureat
 

Hanna
Noetzel
- klarnet
 

Pomorskie Przesłuchanie
Klas Instrumentów Dętych
Drewnianych i Blaszanych
Lębork, 25 marca 2009r.
 

Krzysztof
Krawiec

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
- akompaniator
 

III nagroda
(ex aequo)
 

Duet
wiolonczelowy:
 Bartosz
Kaczmarsk  
Mateusz
Kaczmarski
 

XI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki
 Smyczkowej
Gdynia, 26.03.2009r.
 

Tadeusz
Samerek
 

wyróżnienie
 

Trio fletowe:
Agata
Jowanowska
Danuta
Stawiarz
Aneta Prosół
 

XXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 31.03.2009r.
 

Mirosława
Zapalska
 

II nagroda
 

Duet
wiolonczelowy:
 Bartosz
Kaczmarsk  
Mateusz
Kaczmarski
 

XXIII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 31.03.2009r.
 

Tadeusz
Samerek
 

II nagroda
 

Zofia
Patalon
- akordeon
 

XV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 01.04.2009r.
 

Paweł Piński
 

III miejsce
 

Julia Myszor
- flet
 

VIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 8.04.2009r.
 

Monika
Krawiec


Anna
Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
 

I miejsce
 

Zofia
Kraśkiewicz
- flet
 

VIII Międzyszkolny
Konkurs Młodego Flecisty
Gdynia, 8.04.2009r.
 

Monika
Krawiec

Anna
Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
 

II miejsce
 

Krzysztof
Gałka
-
fortepian
 

Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
 Szkół Muzycznych I stopnia

Gdańsk, 20-21.04.2009r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

Awans
do etapu
ogólnopolskiego
 

Stanisław
Skakowski
- fortepian
 

Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Fortepianu
 Szkół Muzycznych I stopnia

Gdańsk, 20-21.04.2009r.
 

Zofia
Jasyk-Kural
 

Awans
do etapu
ogólnopolskiego
 

Maciej
Baczyński
- fortepian
 

I Zachodniopomorski
Konkurs Pianistyczny
Szczecin, 23.04 2009r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

III nagroda
 

Kornelia
Radziszewska
- skrzypce
 

Makroregionalne Przesłuchania
Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki
Szkół Muzycznych I stopnia
Gdynia, 23.04.2009r.
 

Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
(wyróżnienie jury)
 

Awans
do etapu
ogólnopolskiego
 

Julia
Myszor
 

XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009r.
 

Małgorzata
Malgeri
 

I miejsce
 

Jacek
Blach-Siewierski
 

XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Adam
Jankowski
 

XV Makroregionalny
Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM i PSM I st.
Bydgoszcz, 23.04.2009r.
 

Maria
Matuszek
 

wyróżnienie
 

Trio:
Hanna
Noetzel
- klarnet
Barbara
Zięba
- skrzypce
Grzegorz
Miller
- akordeon
 

IV Ogólnopolski Festiwal
Akordeonowych Zespołów
Kameralnych
Stalowa Wola, 24-25.04.2009r.
 

Paweł
Piński
 

I nagroda
 

Aneta
Prosół
 

II Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy
"Grażyna Bacewicz
- jej życie i muzyka"
Gdańsk, 27.04.2009r.
 

Karolina
Juwa
 

I nagroda
 

Adam
Zając
 

II Ogólnopolski
Konkurs Wiedzy
"Grażyna Bacewicz
- jej życie i muzyka"
Gdańsk, 27.04.2009r.
 

Karolina
Juwa
 

II nagroda
 

Zuzanna
Sikała
- wiolonczela
 

Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Anna
Grabowska
-Zgiet
- akompaniator

 

III nagroda
 

Mateusz
Jocz
 

Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
 


IV nagroda
 

Mateusz
Kaczmarski
- wiolonczela
 

Forum
Młodych Wiolonczelistów
Gdańsk, 29.04.2009r.
 


Tadeusz
Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Zuzanna
Sikała
- wiolonczela
 

Ogólnopolskie Konfrontacje
Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 8-9.05.2009r.
 

Agnieszka
Kaszuba

Tomasz Jocz
- akompaniator
 

III miejsce
 

Zuzanna
Sikała
- wiolonczela
 

XI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 11.05.2009r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Anna
Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
 

II miejsce
 

Agnieszka
Świstulska
 

Konkurs literacki
dla uczniów szkół artystycznych "Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki"
Gdańsk, 20.05.2009r.
 

-
 

III nagroda
 

Iga
Pudelska
 

Konkurs literacki
dla uczniów szkół artystycznych "Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki"
Gdańsk, 20.05.2009r.
 

-
 

wyróżnienie
 

 

 


Copyright 2005-2012 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20