Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2007/2008

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Adam Strzelecki VII Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas 5 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2007
Lidia Turska I miejsce
Radosław Kotłowski VII Konkurs Solfeżowy
Czytanie a vista
dla klas 5 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2007
Maria Matuszek II miejsce
Weronika Lisiecka
- fortepian
VI Konkurs Pianistyczny
im. T.Szeligowskiego
Poznań, 17.11.2007
Barbara Kuc II nagroda
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XII Przegląd
Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 30.11.2007
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III miejsce
Barbara Zięba
- skrzypce
XXXIII Ogólnopolski
Konkurs Bachowski
im. St.Hajzera
Zielona Góra, 30.11-2.12.2007
Piotr Stożyński

Anna Grabowska
-Zgiet
wyróżnienie
Maciej Baczyński
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych

Gdańsk, 10.01.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
II nagroda
Jadwiga Juwa
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych

Gdańsk, 10.01.2008
Alicja Michowska III nagroda
Albertyna Sagan
- fortepian
VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych

Gdańsk, 10.01.2008
Barbara Podciborska wyróżnienie
Filip Polniak
- kontrabas
IV Gdyńskie
Spotkania Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 25.02.2008
Leszek Kaufman

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
I miejsce
Bartosz Opaciński
- kontrabas
IV Gdyńskie
Spotkania Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 25.02.2008
Leszek Kaufman

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
II miejsce
Zofia Patalon
- akordeon
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
Kwintet akordeonowy:
Grzegorz Miller,
Przemysław Toczek,
Adam Strzelecki,
Aleksandra Nacz,
Władysław Król
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
Zespół kameralny:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Hanna Noetzel
- klarnet,
Grzegorz Miller
- akordeon
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
Kwartet:
Anna Butkiewicz
- skrzypce,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Alicja Ryńska
- fortepian
XXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.03.2008
Joanna Tylewska III nagroda
ex aequo
Zespół kameralny:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Hanna Noetzel
- klarnet,
Grzegorz Miller
- akordeon
XXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.03.2008
Paweł Piński wyróżnienie
ex aequo
Radosław Kotłowski XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008
Maria Matuszek I miejsce
ex aequo
Monika Weltz XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008
Małgorzata Malgeri I miejsce
ex aequo
Łucja Tyl XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008
Maria Matuszek II miejsce
ex aequo
Kwartet:
Anna Butkiewicz
- skrzypce,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela,
Alicja Ryńska
- fortepian
X Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 14.03.2008
Joanna Tylewska wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
II Przegląd
Młodych Talentów - Sopot '2008
Sopot, 15-16.03.2008
Katarzyna Szweda Laureatka
Julia Skakowska
- fortepian
II Przegląd
Młodych Talentów - Sopot '2008
Sopot, 15-16.03.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
Laureatka
Hanna Noetzel
- klarnet
Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
- Lębork 2008
Lębork, 17.03.2008
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
- akompaniator
wyróżnienie
Julia Skakowska
- fortepian
XV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny - Konin'2008
Konin, 3-5 kwietnia 2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
III nagroda
Agnieszka Warecka
- fortepian
XV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny - Konin'2008
Konin, 3-5 kwietnia 2008
Katarzyna Szweda wyróżnienie
II stopnia
Julia Myszor
- flet
VII Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2008
Monika Krawiec

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
III miejsce
Hanna Noetzel
- klarnet
III Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 16 – 19.04.2008
Krzysztof Krawiec

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
I Konkurs Pianistyczny
Augustów '2008
Augustów, 26.04.2008
Katarzyna Szweda II miejsce
Bartosz Kaczmarski
- wiolonczela
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
Mateusz Kaczmarski
- wiolonczela
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Tadeusz Samerek

Ewa Próchniak
- akompaniator
II miejsce
oraz nagroda
za wykonanie
utworu
kompozytora
polskiego
Zuzanna Jędrzejewska
- wiolonczela
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Agnieszka Kaszuba

Ewa Próchniak
- akompaniator
III miejsce
Filip Polniak
- kontrabas
X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008
Leszek Kaufman

Anna Grabowska
-Zgiet
- akompaniator
III miejsce
Anna Butkiewicz IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008
Lidia Turska II miejsce
Agnieszla Warecka IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008
Lidia Turska wyróżnienie
Chór SM I st. VIII Kartuskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych I stopnia
regionu pomorskiego
Kartuzy, 14.05.2008
Michał Kozorys

Ewa Próchniak
- akompaniator
wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Julia Skakowska,
Maciej Baczyński
XI Międzyregionalny
Festiwal Fortepianowy
"Gramy na cztery ręce"
Choszczno, 14-16.05.2008
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie
Martyna Boryna
- gitara
VII Spotkanie Metodyczne
Gitarzystów
Gdańsk, 31.05-1.06.2008
Katarzyna Kural wyróżnienie
Anna Kwiatkowska
- gitara
VII Spotkanie Metodyczne
Gitarzystów
Gdańsk, 31.05-1.06.2008
Ryszard Popowski wyróżnienie