Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2007/2008
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Adam
Strzelecki
 

VII Konkurs Solfeżowy
„Czytanie a vista”
dla klas 5 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2006r.
 

Llidia
Turska
 

I miejsce
 

Radosław
Kotłowski
 

VII Konkurs Solfeżowy
„Czytanie a vista”
dla klas 5 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdynia, 7.11.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
 

Weronika
Lisiecka
- fortepian
 

VI Konkurs Pianistyczny
 im. T.Szeligowskiego
Poznań, 17.11.2007r.
 
Barbara
Kuc

II nagroda
 

Julia
Skakowska,
Maciej
Baczyński
 

XII Przegląd
Duetów Fortepianowych
"Dialogi Fortepianowe"
dla uczniów szkół muzycznych I st.
Gdynia, 30.11.2007r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

III miejsce
 

Barbara
Zięba
- skrzypce
 

XXXIII Ogólnopolski
Konkurs Bachowski
im. St.Hajzera
Zielona Góra, 30.11-2.12.2007r.
 

Piotr
Stożyński

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
 

wyróżnienie
 

Albertyna
Sagan
- fortepian
 

VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych”
Gdańsk, 10.01.2008r.
 

Barbara
Podciborska
 

wyróżnienie
 

Jadwiga
Juwa
- fortepian
 

VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych”
Gdańsk, 10.01.2008r.
 

Alicja
Michowska
 

III nagroda
 

Maciej
Baczyński
- fortepian
 

VII Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Muzyka Baroku w wykonaniu
najmłodszych”
Gdańsk, 10.01.2008r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

II nagroda
 

Filip
Polniak
- kontrabas
 

IV Gdyńskie
Spotkania Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 25.02.2008r.
 

Leszek
Kaufman

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
 

I miejsce
 

Bartosz
Opaciński
- kontrabas
 

IV Gdyńskie
Spotkania Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 25.02.2008r.
 

Leszek
Kaufman

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
 

II miejsce
 

Zofia
Patalon
- akordeon
 
XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008r.

Paweł Piński
 

wyróżnienie
 

Kwintet akordeonowy:
Grzegorz
Miller,
Przemysław
Toczek,
Adam
Strzelecki,
Aleksandra
Nacz,
Władysław
Król
 

XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008r.
 

Paweł Piński
 

wyróżnienie
 

Zespół
kameralny:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Hanna Noetzel
- klarnet,
Grzegorz Miller
- akordeon
 

XIV Kaszubskie
Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 5.03.2008r.
 

Paweł Piński
 

wyróżnienie
 

Kwartet:
Anna
Butkiewicz
- skrzypce,
Weronika
Błażek
- skrzypce,
Mateusz
Kaczmarski
- wiolonczela,
Alicja Ryńska
- fortepian
 

XXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.03.2008r.
 

Joanna
Tylewska
 

III nagroda
ex aequo
 

Zespół kameralny:
Barbara Zięba
- skrzypce,
Hanna Noetzel
- klarnet,
Grzegorz Miller
- akordeon
 

XXII Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 7.03.2008r.
 

Paweł Piński
 

wyróżnienie
ex aequo
 

Radosław
Kotłowski
 

XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
ex aequo
 

Monika
Welz
 

XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008r.
 

Małgorzata
Malgeri
 

I miejsce
ex aequo
 

Łucja
Tyl
 

XII Mały Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas 3
szkół muzycznych I stopnia
z regionu pomorskiego
Gdańsk, 12.03.2008r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
ex aequo
 

Kwartet:
Anna
Butkiewicz
- skrzypce,
Weronika
Błażek
- skrzypce,
Mateusz
Kaczmarski
- wiolonczela,
Alicja Ryńska
- fortepian
 

X Gdyński Konkurs Dziecięcej
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 14.03.2008r.
 

Joanna
Tylewska
 

wyróżnienie
 

Julia
Skakowska
- fortepian
 

II Przegląd
Młodych Talentów - Sopot '2008
Sopot, 15-16.03.2008r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

laureatka
 

Agnieszka
Warecka
- fortepian
 

II Przegląd
Młodych Talentów - Sopot '2008
Sopot, 15-16.03.2008r.
 

Katarzyna
Szweda
 

laureatka
 

Hanna
Noetzel
- klarnet
 

Pomorskie Przesłuchania
Klas Instrumentów Dętych
- Lębork 2008
Lębork, 17.03.2008r.
 


Krzysztof
Krawiec

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Julia
Skakowska
- fortepian
 

XV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny - Konin'2008

Konin, 3-5 kwietnia 2008r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

III nagroda
 

Agnieszka
Warecka
- fortepian
 

XV Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny - Konin'2008

Konin, 3-5 kwietnia 2008r.
 

Katarzyna
Szweda
 

wyróżnienie
II stopnia
 

Julia
Myszor
- flet
 

VII Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty
Wejherowo, 16.04.2008r.
 

Monika Krawiec

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
 

III miejsce
 

Hanna
Noetzel
- klarnet
 

III Zachodniopomorski
Festiwal Klarnetowy
Szczecin, 16 – 19.04. 2008r.
 

Krzysztof
Krawiec

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
- akompaniator
 

wyróżnienie
 

Agnieszka
Warecka
- fortepian
 

I Konkurs Pianistyczny
Augustów '2008
Augustów, 26.04.2008r.
 

Katarzyna
Szweda
 

II miejsce
 

Bartosz
Kaczmarski
- wiolonczela
 

X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008r.
 

Tadeusz
Samerek

Ewa
Próchniak
- akompaniator
 

II miejsce
 

Mateusz
Kaczmarski
- wiolonczela
 

X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008r.
 

Tadeusz
Samerek

Ewa
Próchniak
- akompaniator
 

II miejsce
oraz
nagroda
za wykonanie
utworu kompozytora polskiego
 

Zuzanna
Jędrzejewska
- wiolonczela
 

X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008r.
 

Agnieszka
Kaszuba

Ewa
Próchniak
- akompaniator
 

III miejsce
 

Filip
Polniak
- kontrabas
 

X Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 5.05.2008r.
 
Leszek
Kaufman

Anna
Grabowska-Zgiet
- akompaniator
 

III miejsce
 

Chór SM I st.
 

VIII Kartuskie
Spotkania Chórów
Szkół Muzycznych I stopnia
regionu pomorskiego
Kartuzy, 14.05.2008r.
 

Michał
Kozorys

aEwa
Próchniak
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Anna
Butkiewicz
 

IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008r.
 

Lidia
Turska
 

II miejsce
 

Adam
Strzelecki
 

IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008r.
 

Lidia
Turska
 

wyróżnienie
 

Agnieszka
Warecka
 

IX Konkurs Solfeżowy
Uczniów kl. V i VI
Szkół Muzycznych I st.
Gdańsk, 10.05.2008r.
 

Lidia
Turska
 

wyróżnienie
 

Duet
fortepianowy:
Julia
Skakowska,
Maciej
Baczyński
 

XI Międzyregionalny
Festiwal Fortepianowy
"Gramy na cztery ręce"
Choszczno, 14-16.05.2008r.
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

wyróżnienie
 

Martyna
Boryna
- gitara
 

VII Spotkanie Metodyczne
Gitarzystów
Gdańsk, 31.05-1.06.2008r.
 

Katarzyna
Kural
 

wyróżnienie
 

Anna
Kwiatkowska
- gitara
 

VII Spotkanie Metodyczne
Gitarzystów
Gdańsk, 31.05-1.06.2008r.
 

Ryszard
Popowski
 

wyróżnienie
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20