Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2006/2007

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Agnieszka Warecka VI Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"klasy III i V
cyklu sześcioletniego
Gdynia, 8.11.2006
Lidia Turska I miejsce
Mateusz Grunwald VI Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista"klasy III i V
cyklu sześcioletniego
Gdynia, 8.11.2006
Maria Matuszek II miejsce
ex aequo
Patrycja Smolińska
- flet
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006
Monika Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
ex aequo
Weronika Lisiecka
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006
Barbara Kuc wyróżnienie
Barbara Zięba
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Weronika Lisiecka
- fortepian
VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Piotrków Trybunalski,
22-25.11.2006
Barbara Kuc wyróżnienie
I stopnia
Duet fortepianowy:
Maciej Baczyński,
Julia Skakowska
XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 1.12.2006
Marzena Łubkowska-Jocz

Małgorzata Skitek-Staniszewska
I miejsce
Duet fortepianowy:
Jadwiga Juwa,
Aleksander Bach
XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 1.12.2006
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska-Jocz
II miejsce
ex aequo
Duet fortepianowy:
Zofia Bielak
Stanisław Skakowski
XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
Dialogi Fortepianowe
Gdynia, 1.12.2006
Karolina Lewandowska II miejsce
ex aequo
Wojciech Wojda XI Mały Konkurs Solfeżowy klas 3
szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego
Gdańsk, 14.03.2007
Maria Matuszek II miejsce
ex aequo
Anna Kwiatkowska
- gitara
XIII Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 16.03.2007
Ryszard Popowski I miejsce
Kwartet smyczkowy:
Weronika Patalon,
Anna Butkiewicz,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Emilia Skiba
- wiolonczela
IX Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 20.03.2007
Joanna Tylewska wyróżnienie
Agnieszka Świstulska Konkurs literacki
Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki

Sztuka źródłem moich wzruszeń
Gdańsk, 20.03.2007
- I nagroda
w
I kategorii
wiekowej
Duet fortepianowy:
Maciej Baczyński,
Julia Skakowska
XXI Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2007
Marzena Łubkowska
-Jocz

Małgorzata Skitek
-Staniszewska
I nagroda
ex aequo
Duet fortepianowy:
Jadwiga Juwa
Aleksander Bach
XXI Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2007
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
-Jocz
II nagroda
Grzegorz Miller
- akordeon
IV Międzyregionalny Konkurs Akordeonowy
Miastko, 30.03.20007
Paweł Piński III miejsce
Grzegorz Miller
- akordeon
X Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 13-14.04.2007
Paweł Piński wyróżnienie
Weronika Lisiecka
- fortepian
II Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Pianistów
im.R.Schumanna
Suwałki, 24-27.04.2007
Barbara Kuc wyróżnienie
Agnieszka Warecka
- fortepian
II Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Pianistów
im.R.Schumanna
Suwałki, 24-27.04.2007
Katarzyna Szweda wyróżnienie
Justyna Kołakowska
- fortepian
II KonkursPianistyczny
Muzyka Krajów Nadbałtyckich
Wejherowo, 27.04.20007
Alicja Michowska I miejsce
oraz
Nagroda
zaNokturnPiotra
Czajkowskiego
Julia Skakowska
- fortepian
I Ogólnopolski Konkurs
Młodych Pianistów
im.Teodora Leszetyckiego
w Łańcucie
Małgorzata Skitek
-Staniszewska
wyróżnienie