Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2006/2007
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Agnieszka
Warecka
 

VI Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista" klasy III i V
cyklu sześcioletniego
Gdynia, 8.11.2006r.
 

Llidia
Turska
 

I miejsce
 

Mateusz
Grunwald
 

VI Konkurs Solfeżowy
"Czytania a vista" klasy III i V
cyklu sześcioletniego
Gdynia, 8.11.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
ex aequo
 

Patrycja
Smolińska
- flet
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006r.
 

Monika
Krawiec

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
 

III miejsce
 

Weronika
Lisiecka
- fortepian
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006r.
 

Barbara Kuc
 

wyróżnienie
 

Barbara
Zięba
- skrzypce
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 17-18.11.2006r.
 

Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

wyróżnienie
 

Weronika
Lisiecka
- fortepian
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Piotrków Trybunalski,
22-25.11.2006r.
 

Barbara Kuc
 

wyróżnienie
I stopnia
 

Duet
fortepianowy:
Maciej
Baczyński,
Julia
Skakowska
 

XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
„Dialogi Fortepianowe”
Gdynia, 1.12.2006r.
 

Marzena
Łubkowska-Jocz

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

I miejsce
 

Duet
fortepianowy:
Jadwiga
Juwa,
Aleksander
Bach
 

XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
„Dialogi Fortepianowe”
Gdynia, 1.12.2006r.
 

Alicja
Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
 

II miejsce
ex aequo
 

Duet
fortepianowy:
Zofia
Bielak
Stanisław Skakowski
 

XI Gdyński Przegląd Duetów Fortepianowych
„Dialogi Fortepianowe”
Gdynia, 1.12.2006r.
 

Karolina
Lewandowska
 

II miejsce
ex aequo
 

Mateusz
Grunwald
 

XI Mały Konkurs Solfeżowy klas 3
 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdańsk, 14.03.2007r.
 

Maria
 Matuszek
 

II miejsce
ex aequo
 

Wojciech
 Wojda
 

XI Mały Konkurs Solfeżowy klas 3
 szkół muzycznych I st.
regionu pomorskiego,
Gdańsk, 14.03.2007r.
 

Maria
 Matuszek
 

II miejsce
ex aequo
 

Anna
Kwiatkowska
- gitara
 

XIII Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 16.03.2007r.
 

Ryszard
Popowski
 

I miejsce
 

Kwartet smyczkowy:
Weronika Patalon,
Anna Butkiewicz,
Weronika Błażek
- skrzypce,
Emilia Skiba
- wiolonczela
 

IX Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 20.03.2007r.
 

Joanna
Tylewska
 

wyróżnienie
 

Agnieszka Świstulska
 

Konkurs literacki
„Sztuka słowa w służbie
różnych dziedzin sztuki”
„Sztuka źródłem moich wzruszeń”
Gdańsk, 20.03.2007r.
 
-
I nagroda
w
I kategorii wiekowej
 

Duet fortepianowy:
Maciej
Baczyński,
Julia
Skakowska
 

XXI Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2007r.
 

Marzena
Łubkowska-Jocz

Małgorzata Skitek-Staniszewska
 

I nagroda
ex aequo
 

Duet fortepianowy:
Jadwiga
Juwa
Aleksander
Bach
 

XXI Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2007r.
 

Alicja
Michowska

Marzena
Łubkowska-Jocz
 

II nagroda
 

Grzegorz
Miller
- akordeon
 

IV Międzyregionalny Konkurs Akordeonowy
Miastko, 30.03.20007r.
 

Paweł
Piński
 

III miejsce
 

Nikodem
Smoliński
- akordeon
 

X Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 13-14.04.2007r.
 

Paweł
Piński
 

wyróżnienie
 

Grzegorz
Miller
- akordeon
 

X Grudziądzki
Konkurs Akordeonowy
Grudziądz, 13-14.04.2007r.
 

Paweł
Piński
 

wyróżnienie
 

Weronika
Lisiecka
- fortepian
 

II Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Pianistów
im.R.Schumanna
Suwałki, 24-27.04.2007r.
 
Barbara Kuc
wyróżnienie
 

Agnieszka
Warecka
- fortepian
 

II Międzynarodowy Konkurs
dla Młodych Pianistów
im.R.Schumanna
Suwałki, 24-27.04.2007r.
 

Katarzyna
Szweda
 

wyróżnienie
 

Justyna
Kołakowska
- fortepian
 

II Konkurs Pianistyczny
„Muzyka Krajów Nadbałtyckich”
Wejherowo, 27.04.20007r.
 

Alicja
Michowska
 

I miejsce
oraz
Nagroda
za „Nokturn”
Piotra
Czajkowskiego
 

Julia
Skakowska
- fortepian
 

I Ogólnopolski Konkurs
Młodych Pianistów
im.Teodora Leszetyckiego
w Łańcucie
 

Małgorzata
Skitek-Staniszewska
 

wyróżnienie
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20