Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2005/2006
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Adam
Strzelecki
 

V Konkurs Solfeżowy – czytania a'vista
Gdynia, 9.11.2005r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Anna
Dończyk,
Maria
Szablowska,
Anna
Dzedzej
 

Konkurs wiedzy o życiu i twórczości
Henryka Wieniawskiego
Gdańsk, 16.11.2005r.
 

Lidia
Turska
 

I miejsce
 

Barbara
Zięba
- skrzypce
 
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2005r.

Piotr
Stożyński
 
Marian
Benedyka
- akompaniator
 

III miejsce
 

Artur
Potrubacz
- gitara
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 18-19.11.2005r.
 

Ryszard
Popowski
 

wyróżnienie
 

Tytus
Czepukojć
- perkusja
 

V Międzywojewódzki
Konkurs Perkusyjny
Toruń, 21.11.2005r.
 

Arkadiusz
Skotnicki

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

III miejsce
 


Agnieszka
Warecka
– fortepian

 

VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Muzyka w wykonaniu najmłodszych
– kompozycje Tadeusza Kasserna”
Gdańsk, 13.01.2006r.
 

Katarzyna
Szweda
 

II nagroda
 

Maciej
Baczyński
– fortepian
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Muzyka w wykonaniu najmłodszych
– kompozycje Tadeusza Kasserna”
Gdańsk, 13.01.2006r.
 

Marzena
Łubkowska-Jocz
 

wyróżnienie
 

Weronika
Lisiecka
– fortepian
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Pianistyczny
„Muzyka w wykonaniu najmłodszych
– kompozycje Tadeusza Kasserna”
Gdańsk, 13.01.2006r.
 

Barbara Kuc
 

I nagroda
 

Maciej
Cięciwa
– kontrabas
 

III Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
„Technika i muzykalność”
Gdynia, 27.02.2006r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 

III miejsce
 

Jan
Omietański
-  kontrabas
 

III Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
„Technika i muzykalność”.
Gdynia, 27.02.2006r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 

wyróżnienie
 

Aleksander
Bach
 

X Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 15.03.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Adam
Strzelecki
 

X Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 15.03.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
 

Szymon
Kowara
 

X Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 15.03.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

III miejsce
 

Maciej
Sikała
 

VII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas V i VI
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 18.03.2006r.
 

Lidia
Turska
 

wyróżnienie
 

Sara
Zięba
 

VII Makroregionalny Konkurs Solfeżowy dla uczniów klas V i VI
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 18.03.2006r.
 

Lidia
Turska
 

II miejsce
 

Przemysław
 Toczek
- akordeon
 

XIV Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 22.03.2006r.
 

Paweł
Piński
 

II miejsce
 

Kwartet smyczkowy:
Zofia
Stożyńska
– skrzypce, Weronika
Patalon
– skrzypce,

Anna
Butkiewicz
– skrzypce,
Emilia Skiba
-  wiolonczela
 

VIII Gdyński Konkurs Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 23.03.2006r.
 

Joanna
Tylewska
 

wyróżnienie
 

Julia
Skakowska
- fortepian
 

I Konkurs Pianistyczny
„Muzyka Krajów Nadbałtyckich”
Wejherowo, 27.03.2006r.
 

Małgorzata
Skitek-
Staniszewska
 

II nagroda
oraz
wyróżnienie
 za „najlepsze
 wykonanie
walca"
 

Maciej
Baczyński
- fortepian
 

I Konkurs Pianistyczny
„Muzyka Krajów Nadbałtyckich”
Wejherowo, 27.03.2006r.
 

Marzena
Łubkowska-Jocz
 

wyróżnienie
 

Chór SM I st.
 

VII Kartuskie Spotkania
Chórów Szkół Muzycznych I st.
 regionu pomorskiego
Kartuzy, 5.04.2006r.
 

Michał
Kozorys
- dyrygent
 

II wyróżnienie
 

Duet
w składzie:
Zuzanna
Kondratowska
- flet

Janina
Ejsymont
- fortepian
 

XX Starogardzkie
Spotkania Kameralne,
Starogard Gdański, 7.04.2006r.
 

Mirosława
 Zapalska
(flet)

Gabriela
Rajchert
(fortepian)
 

wyróżnienie
 

Kwartet
 smyczkowy:
Zofia
Stożyńska
– skrzypce, Weronika
 Patalon
– skrzypce,
Anna
Butkiewicz
– skrzypce,
Emilia
Skiba
- wiolonczela
 

XX Starogardzkie
Spotkania Kameralne,
Starogard Gdański, 7.04.2006r.
 

przygotowanie zespołu:
Joanna
Tylewska
 

III miejsce
 

Przemysław
Toczek
-akordeon
 

Makroregionalny
Konkurs Akordeonowy
dla uczniów
szkół muzycznych  I st.,
Miastko, 22.04.2006r.
 

Paweł
Piński
 

III miejsce
 

Patrycja
Smolińska
– flet
 

V Międzyszkolny Konkurs
Młodego Flecisty,
Wejherowo, 26.04.2006r.
 

Monika
Krawiec

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 

III miejsce
 

Sara
Zięba
– skrzypce
 

IV Pomorski
Konkurs Skrzypcowy
im. T.Wrońskiego,
Kwidzyn, 27.04.2006r.
 

Piotr
Stożyński

 Marian
Benedyka
- akompaniator
 

II miejsce
 

Ewa
Jarosz
– skrzypce
 

IV Pomorski
Konkurs Skrzypcowy
im. T.Wrońskiego,
Kwidzyn, 27.04.2006r.
 

Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

III miejsce
 

Adam
Strzelecki
 

XII Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM I st. i PSM Ist.
Bydgoszcz, 27.04.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Szymon
Kowara
 

XII Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM I st. i PSM Ist.
Bydgoszcz, 27.04.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Alexander
Bach
 

XII Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas III
OSM I st. i PSM Ist.
Bydgoszcz, 27.04.2006r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
 

Maciej
Cięciwa
– kontrabas
 

VIII Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy,
 Malbork. 8.05.2006r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 

II miejsce
 

Sara
Zięba
-  skrzypce
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Muzyczny
 im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 21-28.05.2006r.
 

Piotr
Stożyński
 
Marian
Benedyka
- akompaniator
 

II miejsce
 

Barbara
Zięba
– skrzypce
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Muzyczny
 im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 21-28.05.2006r.
 

Piotr
Stożyński
 
Marian
Benedyka
- akompaniator
 

II miejsce
 

Ewa
Jarosz
– skrzypce
 

VI Ogólnopolski
Konkurs Muzyczny
 im. Juliusza Zarębskiego
Łomianki, 21-28.05.2006r.
 

Piotr
Stożyński
 
Marian
Benedyka
- akompaniator
 

III miejsce
 

 

 


Copyright 2005-2012 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20