Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2004/2005

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mikołaj Sikała IV Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 17.11.2004
Lidia Turska I miejsce
Kaja Warecka IV Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 17.11.2004
Małgorzata Malgeri I miejsce
Karolina Wójcik
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004
Alicja Michowska II nagroda
Michał Paschke
- perkusja
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004
Szczepan Polewski

Marian Benedyka
- akompaniator
III nagroda
Ewa Jarosz
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Duet w składzie:
Mateusz Rybakowski,
Bartłomiej Uchański
IX Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi fortepianowe
Gdynia, 3.12.2004
Zofia
Jasyk-Kural
III miejsce
Duet w składzie:
Ewa Kulesza,
Ewelina Paykowska
IX Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Dialogi fortepianowe
Gdynia, 3.12.2004
Anna Chęćka
-Gotkowicz

Barabara Kuc
III miejsce
Kaja Warecka
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 14.01.2005
Katarzyna Szweda I mejsce
Karolina Lisiecka
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 14.01.2005
Barabara Kuc III miejsce
Karolina Wójcik
- fortepian
V Konkurs Pianistyczny
Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 14.01.2005
Alicja Michowska III miejsce
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
II Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność
Gdynia, 17.02.2005
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Maciej Cięciwa
- kontrabas
II Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
Technika i muzykalność
Gdynia, 17.02.2005
Leszek Kaufman
Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Artur Potrubacz
- gitara
VI Spotkania Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 19-20.02.2005
Ryszard Popowski wyróżnienie
Kaja Warecka IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005
Małgorzata Malgeri I miejsce
Hanna Jujka IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005
Maria Matuszek II miejsce
Anna Butkiewicz IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005
Maria Matuszek wyróżnienie
Kwartet w składzie:
Joanna Aksnowicz,
Kacper Furmaniak,
Jan Butkiewicz,
Emilia Skiba
XIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.03.2005
Joanna Tylewska wyróżnienie
Duet fortepianowy:
Janina Ejsmont,
Sylwia Połomska
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.03.2005
Gabriela Rajchert wyróżnienie
Mateusz Przybylski II Konkurs solfeżowy
dla uczniów kl.III – IV
cyklu 4-letniego
szkół muzycznych I st.
Wejherowo, 16.03.2005
Teresa Kolman II nagroda
Przemysław Toczek
- akordeon
II Makroregionalny Konkurs
Akordeonowy
szkół muzycznych I st.
Miastko, 15.04.2005
Paweł Piński wyróżnienie
Zofia Wróbel
- wiolonczela
VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akomapniator
I miejsce
oraz Nagroda Specjalna prof. Krzysztofa Sperskiego
za najlepsze wykonanie
utworu polskiego kompozytora
Monika Kwiatkowska
- kontrabas
VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akomapniator
I miejsce
Maciej Cięciwa
- kontrabas
VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akomapniator
wyróżnienie
Barbara Zięba
- skrzypce
V Konkurs Muzyczny
im. J Zarębskiego
Łomianki, 7-12.06.2005
Piotr Stożyński

akompaniatorzy:
Marian Benedyka,
Małgorzata Stożyńska
wyróżnienie