Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2004/2005
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Mikołaj
Sikała
 
IV Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 17.11.2004.

Lidia
Turska
 

I miejsce
 

Kaja
Warecka
 

IV Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 17.11.2004.
 

Małgorzata
Malgeri
 

I miejsce
 

Michał
Paschke
- perkusja
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004r.
 


Szczepan
Polewski

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


III nagroda
 

Ewa
Jarosz
- skrzypce
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Karolina
Wójcik
- fortepian
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 19-20.11.2004r.
 

Alicja
Michowska
 

II nagroda
 

Duet
w składzie: Mateusz Rybakowski,
 Bartłomiej Uchański
 

IX Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 3.12.2004r.
 

Zofia
Jasyk-Kural
 

III miejsce
 

Duet
w składzie:
Ewa Kulesza,
 Ewelina Paykowska
 

IX Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
"Dialogi fortepianowe"
Gdynia, 3.12.2004r.
 
Anna
Chęćka-Gotkowicz

Barabara
Kuc

III miejsce
 

Karolina Lisiecka
- fortepian
 

V Konkurs Pianistyczny
"Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 14.01.2005r.
 

Barbara
Kuc
 

III miejsce
 

Kaja
Warecka
- fortepian
 

V Konkurs Pianistyczny
"Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 14.01.2005r.
 

Katarzyna
Szweda
 

I miejsce
 

Karolina
Wójcik
- fortepian
 

V Konkurs Pianistyczny
"Tańce barokowe i romantyczne
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 14.01.2005r.
 

Alicja
Michowska
 

III miejsce
 

Monika Kwiatkowska
- kontrabas
 

II Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 17.02.2005r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
 


I miejsce
 

Maciej
Cięciwa
- kontrabas
 

II Gdyńskie Spotkania
Kontrabasowe
"Technika i muzykalność"
Gdynia, 17.02.2005r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Artur
Potrubacz
- gitara
 

VI Spotkania Metodyczne Gitarzystów
Gdańsk, 19-20.02.2005r.
 

Ryszard
Popowski
 

wyróżnienie
 

Kaja
Warecka
 

IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005r.
 

Małgorzata
Malgeri
 

I miejsce
 

Hanna
Jujka
 

IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
 

Anna
Butkiewicz
 

IX Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2005r.
 

Maria
Matuszek
 

wyróżnienie
 

Kwartet
w składzie:
Joanna
Aksnowicz,
Kacper
Furmaniak,
Jan
Butkiewicz,
 Emilia
Skiba
 

XIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.03.2005r.
 

Joanna
Tylewska
 

wyróżnienie
 

Duet
fortepianowy: Janina
Ejsmont,
Sylwia
Połomska
 
XIX Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 11.03.2005r.

Gabriela
Rajchert

Barbara
Podciborska
 


wyróżnienie
 

Mateusz
Przybylski
 

II Konkurs solfeżowy
dla uczniów kl.III – IV
cyklu 4-letniego
szkół muzycznych I st.
Wejherowo, 16.03.2005
 

Teresa
Kolman
 

II nagroda
 

Przemysław
 Toczek
- akordeon
 

II Makroregionalny Konkurs
Akordeonowy
szkół muzycznych I st.
Miastko, 15.04.2005r.
 

Paweł
Piński
 

wyróżnienie
 

Zofia
Wróbel
- wiolonczela
 

VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005r.
 

Agnieszka
Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 


I miejsce
oraz Nagroda Specjalna prof.Krzysztofa Sperskiego
za najlepsze wykonanie
utworu polskiego kompozytora
 

Monika Kwiatkowska
- kontrabas
 

VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 


I miejsce
 

Maciej
Cięciwa
- kontrabas
 

VII Konkurs wiolonczelowo-
kontrabasowy,
Malbork, 27.04.2005r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Barbara
Zięba
-  skrzypce
 

V Konkurs Muzyczny
im. J Zarębskiego
Łomianki, 7-12.06.2005r.
 


Piotr
Stożyński

akompaniatorzy: Marian
Benedyka,
Małgorzata
Stożyńska
 


wyróżnienie
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20