Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2003/2004

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Małgorzata Hoppe
- fortepian
V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003
Barbara Kuc wyróżnienie
I stopnia
Kaja Warecka
- perkusja
Międzywojewódzki Przegląd
Klas Perkusji
Toruń, 17.11.2003
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Ewelina Paykowska III Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 12.11.2003
Maria Matuszek I miejsce
Joanna Aksnowicz III Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 12.11.2003
Teresa Kolman III miejsce
Duet w składzie:
Ewelina Paykowska,
Karolina Wójcik
VIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 28.11.2003
Barbara Kuc

Alicja Michowska
wyróżnienie
Duet w składzie:
Kamila Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
VIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 28.11.2003
Alicja Michowska II miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II nagroda
Maciej Milewski
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II nagroda
Duet w składzie:
Kamila Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
-Jocz
wyróżnienie
Marek Cierpioł
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 15-16.01.2004
Barbara Podciborska I miejsce
Mikołaj Sikała
- fortepian
IV Konkurs Pianistyczny
Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 15-16.01.2004
Alicja Michowska II miejsce
Sara Zięba
- skrzypce
V Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
dla uczniów klas IV, V, VI
Gdynia, 12-13.02.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Ewelina Peykowska Regionalny Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas V i VI,
Gdańsk, 13.03.2004
Maria Matuszek I nagroda
Ewa Kulesza VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004
Maria Matuszek I nagroda
Zofia Stożyńska VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004
Maria Matuszek wyróżnienie
Małgorzata Hoppe
- fortepian
XVII Międzynarodowy Konkurs
Pianistyczny im. J.S.Bacha
Gorzów Wielkopolski, 23-28.03.2004
Barbara Kuc wyróżnienie
Kwartet w składzie:
Joanna Aksnowicz
- skrzypce,
Kacper Furmaniak
- skrzypce,
Jan Butkiewicz
- skrzypce,
Sylwia Połomska
- fortepian
VI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 19.03.2004
Joanna Tylewska I miejsce
Przemysław Turek
- akordeon
XII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 31.03.2004
Paweł Piński II miejsce
Duet fortepianowy w składzie:
Kamila Koźmiańska,
Aleksandra Patalon
XVIII Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 2.04.2004
Alicja Michowska

Marzena Łubkowska
-Jocz
I miejsce
Maciej Zwierucho
- kontrabas
I Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 6.04.2004
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Maciej Cięciwa
- kontrabas
I Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 6.04.2004
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maciej Milewski
- skrzypce
III Pomorski Konkurs Skrzypcowy
Kwidzyn, 19.04.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
VIII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 21.04.2004
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Chór SM I st. VI Kartuskie Spotkania Chórów szkół muzycznych I stopnia
Kartuzy, 23.04.2004
Waldemar Górski
- dyrygent
II nagroda
Karolina Wójcik
- fortepian
I Międzynarodowy Konkurs
im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 17-22.05.2004
Alicja Michowska wyróżnienie
I stopnia
Maciej Zawirucho
- kontrabas
VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II nagroda
Zofia Wróbel
- wiolonczela
VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III nagroda
Duet gitarowy:
Dawid Pelowski,
Adam Kwaśniak
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 14.05.2004
Barbara Biernacka wyróżnienie
Duet gitarowy:
Martyna Boryna,
Anna Szarecka
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 14.05.2004
Katarzyna Kural wyróżnienie
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Konfrontacje Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 29.05.2004
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie