Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2003/2004
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Małgorzata
 Hoppe
- fortepian
 

V Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Piotrków Trybunalski, 5-8.11.2003r.
 

Barbara
Kuc
 

wyróżnienie 
I stopnia
 

Kaja
Wierucka
- perkusja
 

Międzywojewódzki Przegląd
Klas Perkusji
Toruń, 17.11.203r.
 


Arkadiusz
Skotnicki

Marian
Benedyka - akompaniator
 


wyróżnienie
 

Ewelina Paykowska
 

III Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 12.11.2003r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Joanna Aksnowicz
 

III Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 12.11.2003r.
 

Teresa
Kolman
 

III miejsc
 

Duet
w składzie: Ewelina
Paykowska, Karolina
Wójcik
 

VIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 28.11.2003r.
 

Barbara
Kuc

Alicja
Michowska
 

wyróżnienie
 

Duet
w składzie: Kamila Koźmiańska, Aleksandra Patalon
 

VIII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 28.11.2003r.
 


Alicja
Michowska

Marzena Łubkowska-Jocz
 


II miejsce
 

Ewa
Jarosz
- skrzypce
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


II nagroda
 

Maciej
Milewski
- skrzypce
 
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003r.


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


II nagroda
 

Duet fortepianowy
w składzie: Kamila
Koźmiańska,
Aleksandra
Patalon
 
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 21-22.11.2003r.


Alicja
Michowska

Marzena Łubkowska-Jocz
 


wyróżnienie
 

Ewa
Kulesza
- fortepian
 

IV Konkurs Pianistyczny
"Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 15-16.01.2004r.
 

Anna
Chęćka
- Gotkowicz
 

wyróżnienie
 

Ewelina Peykowska
- fortepian
 

IV Konkurs Pianistyczny
"Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 15-16.01.2004r.
 
Barbara
Kuc
wyróżnienie

Marek
Cierpioł
- fortepian
 

IV Konkurs Pianistyczny
"Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 15-16.01.2004r.
 

Barbara Podciborska
 

I miejsce
 

Mikołaj
Sikała
- fortepian
 

IV Konkurs Pianistyczny
"Muzyka współczesna
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 15-16.01.2004r.
 

Alicja
Michowska
 

II miejsce
 

Sara Zięba
- skrzypce
 

V Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
dla uczniów klas IV, V, VI
Gdynia, 12-13.02.2004r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Emil
Turek
 

Regionalny Konkurs Solfeżowy
dla uczniów klas V i VI,
Gdańsk, 13.03.2004r.
 

Lidia
Turska
 

wyróżnienie
 

Ewelina
Peykowska
 
VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004r.

Maria
Matuszek
 

I nagroda
 

Ewa
Kulesza
 

VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004r.
 

Maria
Matuszek
 

I nagroda
 

Zofia
Stożyńska
 

VIII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 17.03.2004r.
 

Maria
Matuszek
 

wyróżnienie
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

XVII Międzynarodowy Konkurs
Pianistyczny im. J.S.Bacha
Gorzów Wielkopolski
23-28.03.2004r.
 

Barbara
Kuc
 

wyróżnienie
 

Kwartet
w składzie:
Joanna
Aksnowicz
- skrzypce,
Kacper
Furmaniak
- skrzypce,
Jan
Butkiewicz
- skrzypce, Sylwia
Połomska
- fortepian
 

VI Gdyński Konkurs
Dziecięcej Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 19.03.2004r.
 

Janna
Tylewska
 

I miejsce
 

Przemysław
Turek
- akordeon
 

XII Kaszubskie Spotkania Akordeonowe
Kościerzyna, 31.03.2004r.
 

Paweł
Piński
 

II miejsce
 

Duet
fortepianowy
w składzie:
Kamila
Koźmiańska,
Aleksandra
Patalon
 

XVIII Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 2.04.2004r.
 


Alicja
Michowska

Marzena Łubkowska-Jocz
 


I miejsce
 

Maciej
 Zwierucho
- kontrabas
 

I Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 6.04.2004r.
 


Leszek
Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
 


I miejsce
 

Maciej
Cięciwa
- kontrabas
 

I Gdyńskie Spotkania Kontrabasowe
Gdynia, 6.04.2004r.
 


Leszek
Kaufman

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 

II miejsce

Maciej
Milewski
- skrzypce
 

III Pomorski Konkurs Skrzypcowy
Kwidzyn, 19.04.2004r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


I miejsce
 

Ewa
Jarosz
- skrzypce
 

III Pomorski Konkurs Skrzypcowy
Kwidzyn, 19.04.2004r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


I miejsce
 

Ewa
Jarosz
- skrzypce
 
VIII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 21.04.2004r.


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


III miejsce
 

Chór SM I st.
 

VI Kartuskie Spotkania Chórów szkół muzycznych I stopnia
Kartuzy, 23.04.2004r.
 

Waldemar
Górski
 

II nagroda
 

Karolina
Wójcik
- fortepian
 

I Międzynarodowy Konkurs
im. Janiny Garści
Stalowa Wola, 17-22.05.2004r.
 

Alicja
Michowska
 

wyróżnienie 
I stopnia
 

Zofia
Wróbel
- wiolonczela
 

VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 


III nagroda
 

Emilia
Skiba
- wiolonczela
 

VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

Maciej
Zawirucho
- kontrabas
 

VI Konkurs
Wiolonczelowo-Kontrabasowy
Malbork, 10.05.2004r.
 


Leszek
Kaufman

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
 


II nagroda
 

Duet gitarowy: Dawid
Pelowski,
Adam
Kwaśniak
 
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 14.05.2004r.

Barbara
Biernacka
 

wyróżnienie
 

Duet gitarowy:
Martyna
Boryna,
Anna
Szarecka
 

Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 14.05.2004r.
 

Katarzyna
Kural
 

wyróżnienie
 

Zofia
Wróbel
- wiolonczela
 


Konfrontacje Wiolonczelowe
Bydgoszcz, 29.05.2004r.

 


Agnieszka
Kaszuba

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 


wyróżnienie
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20