Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2002/2003

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Mikołaj Sikała II Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 13.11.2002
Małgorzata Malgeri I miejsce
Sylwia Zakrzewska II Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 13.11.2002
Teresa Kolman I miejsce
Maciej Milewski
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22-23.11.2002
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
Nagroda
Duet fortepianowy:
Karolina Wójcik,
Mikołaj Sikała
VII Gdyński Przegląd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 29.11.2002
Alicja Michowska II miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Płock, 1-6.12.2002
Barbara Kuc III nagroda
Małgorzata Hoppe
- fortepian
III Konkurs Pianistyczny
Muzyka romantyczna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 13.12.2002
Barbara Kuc I miejsce
Mikołaj Sikała
- fortepian
III Konkurs Pianistyczny
Muzyka romantyczna
w wykonaniu najmłodszych

Gdańsk, 13.12.2002
Alicja Michowska IV miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
IV Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej
Sopot, 21-22.01.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Małgorzata Hoppe
- fortepian
Regionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 4.03.2003
Barbara Kuc Dyplom laureata
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Kamila Koźmiańska
V Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 7.03.2003
Joanna Tylewska II miejsce
Mikołaj Sikała VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003
Małgorzata Malgeri I miejsce
Maciej Osiecki VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003
Maria Matuszek I miejsce
Magdalena Zielińska VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003
Lidia Turska wyróżnienie
Maciej Osiecki IX Międzyregionalny Konkurs Solfeżowy
Bydgoszcz, 10.04.2003
Maria Matuszek I miejsce
Katarzyna Zielińska IX Międzyregionalny Konkurs Solfeżowy
Bydgoszcz, 10.04.2003
Maria Matuszek II miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
VII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 9.04.2003
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Kamila Koźmiańska
XVII Spotkana Kameralne
Starogard Gdański, 11.04.2003
Joanna Tylewska wyróżnienie
Izabela Juckiewicz
- flet
II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003
Mirosława Zapalska

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
Nagroda
Monika Mizera
- flet
II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003
Monika Krawiec

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Bajor
- flet
II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003
Anita Luzak
-Czechowska

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Zofia Wróbel
- wiolonczela
Konfrontacje
Wiolonczelowe,
Bydgoszcz, 10.05.2003
Agnieszka Kaszuba

Katarzyna Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Kartuzy, 16-17.05.2003
Barbara Kuc wyróżnienie