Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2002/2003
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Mikołaj
Sikała
 

II Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 13.11.2002r.
 

Małgorzata
Malgeri
 

I miejsce
 

Sylwia Zakrzewska
 

II Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 13.11.2002r.
 

Teresa
Kolman
 

I miejsce
 

Maciej
Milewski
- skrzypce
 
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 22-23.11.2002r.


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


nagroda
 

Duet fortepianowy: Karolina
Wójcik,
Mikołaj
Sikała
 

VII Gdyński Przeglšd
Duetów Fortepianowych
Gdynia, 29.11.2002r.
 

Alicja
Michowska
 

II miejsce
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 
VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
Płock, 1-6.12.2002r.

Barbara
Kuc
 

III nagroda
 

Mikołaj
Sikała
- fortepian
 

III Konkurs Pianistyczny
"Muzyka romantyczna
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 13.12.2002r.
 

Alicja
Michowska
 

IV miejsce
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

III Konkurs Pianistyczny
"Muzyka romantyczna
w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 13.12.2002r.
 

Barbara
Kuc
 

I miejsce
 

Ewa
Jarosz
- skrzypce
 
IV Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej
Sopot, 21-22.01.2003r.


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


Wyróżnienie
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

Regionalne Przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.
Gdańsk, 4.03.2003r.
 

Barbara
Kuc
 

Dyplom
laureata
 

Trio w składzie: Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Kamila
KoŸmiańska
 
V Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 7.03.2003r.

Joanna
Tylewska
 

II miejsce
 

Mikołaj
Sikała
 

VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003r.
 

Małgorzata
Malgeri
 

I miejsce
 

Maciej
Osiecki
 

VII Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 12.03.2003r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Magdalena Zielińska
 

I Konkurs Solfeżowy klas III i IV Wejherowo, 25.03.2003r.
 

Lidia
Turska
 

Wyróżnienie
 

Maciej
Osiecki
 

IX Międzyregionalny Konkurs Solfeżowy
Bydgoszcz, 10.04.2003r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Katarzyna Zielińska
 

IX Międzyregionalny Konkurs Solfeżowy
Bydgoszcz, 10.04.2003r.
 

Maria
Matuszek
 

II miejsce
 

Ewa
Jarosz
- skrzypce
 

VII Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 9.04.2003r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


I miejsce
 

Trio w składzie: Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz, Kamila KoŸmiańska
 

XVII Spotkana Kameralne
Starogard Gdański, 11.04.2003r.
 

Joanna
Tylewska
 

Wyróżnienie
 

Monika
Mizera
- flet
 

II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003r.
 


Monika
Krawiec

Katarzyna
 Lewandowska
- akompaniator
 


Wyróżnienie
 

Izabela Juckiewicz
- flet
 

II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003r.
 


Mirosława
Zapalska

Katarzyna
 Lewandowska
- akompaniator
 


Nagroda
 

Agnieszka
Bajor
- flet
 

II Konkurs Młodego Flecisty
Wejherowo, 30.04.2003r.
 


Anita
Luzak-Czechowska

Katarzyna
 Lewandowska
- akompaniator
 


Wyróżnienie
 

Zofia
Wróbel
- wiolonczela
 

Konfrontacje
Wiolonczelowe,
Bydgoszcz, 10.05.2003r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Katarzyna
 Lewandowska
- akompaniator
 


III miejsce
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

VII Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. I.J.Paderewskiego
Kartuzy, 16-17.05.2003r.
 

Barbara
Kuc
 


Wyróżnienie
 


 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20