Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2001/2002

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Dominika Mierzejewska I Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 14.11.2001
Lidia Turska II miejsce
Duet fortepianowy:
Marta Jaszewska,
Zuzanna Lisiecka
VI Gdyński Przegląd Dialogów Fortepianowych,
Gdynia, 30.11.2001
Barbara Kuc wyróżnienie
Aleksandra Furmańska Konkurs Wiedzy
o życiu i twórczości I.J.Paderewskiego
Kartuzy, 20.11.2001
Lidia Turska II nagroda
Maciej Milewski
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Barbara Kuc III miejsce
Michał Ciesielski
- saksofon
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Krzysztof Krawiec

Marian Benedyka
- akompaniator
IV miejsce
Hanna Berenthal
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Gabriela Rajchert IV miejsce
Ewa Jarosz
- skrzypce
Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Joanna Aksnowicz
- skrzypce
III Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
Sopot, 18.01.2002
Joanna Tylewska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
IV miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Barbara Kuc III nagroda
Karolina Wójcik
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Alicja Michowska wyróżnienie
I stopnia
Mikołaj Sikała
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Alicja Michowska wyróżnienie
II stopnia
Kamil Tempski
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Anna Tucka wyróżnienie
II stopnia
Zuzanna Lisiecka
- fortepian
II Konkurs Pianistyczny
Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 9.01.2002
Barbara Kuc wyróżnienie
II stopnia
Elżbieta Pankowska VI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.03.2002
Maria Matuszek I miejsce
Joanna Aklsnowicz VI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.03.2002
Maria Matuszek I miejsce
Agnieszka Jarosz XVI Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Gorzów Wielkopolski, 13-16.03.2002
Barbara Kuc III miejsce
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Agata Grygorowicz
VI Gdyński Konkurs Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 15.03.2002
Joanna Tylewska wyróżnienie
Krzysztof Milewski
- skrzypce
III Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej
Gdynia, 25-26.03.2002
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Tomasz Wawrzyniak
- gitara
VIII Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 12-13.04.2002
Ryszard Popowski wyróżnienie
Jacek Rachwał VI Okręgowy Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2002
Lidia Turska I miejsce
Aleksandra Furmańska VI Okręgowy Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2002
Lidia Turska II miejsce
Duet fortepianowy:
Aleksandra Bobrowska,
Aleksandra Firmańska
XVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2002
Zofia
Jasyk-Kural

Alicja Michowska
I nagroda
Trio w składzie:
Aleksandra Denga,
Joanna Aksnowicz,
Agata Grygorowicz
XVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2002
Joanna Tylewska II nagroda
Michał Bąk
- kontrabas
V Konkurs Wiolonczelowo-kontrabasowy
Malbork, 22.04.2002
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
I miejsce
Zofia Wróbel
- wiolonczela
V Konkurs Wiolonczelowo-kontrabasowy
Malbork, 22.04.2002
Agnieszka Kaszuba

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Duet gitarowy:
Aleksandra
Sikora,
Marcela Tempska
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 17.05.2002
Barbara Biernacka wyróżnienie
Maciej Milewski
- skrzypce
VI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 16.04.2002
Piotr Sożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
II miejsce
Joanna Aksnowicz
- skrzypce
VI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 16.04.2002
Joanna Tylewska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
III miejsce
Małgorzata Hoppe
- fortepian
Ogólnopolski Konkurs
im. Janiny
Garści Stalowa Wola, 20-25.05.2002
Barbara Kuc V miejsce
Krzysztof Milewski
- perkusja
Międzywojewódzkie Przesłuchanie uczniów klas perkusji
szkół muzycznych I st.
Toruń, 20.05.2002
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce
Chór SM I st. V Kartuski Spotkania Chórów
Kartuzy, 17.05.2002
Bożena Zdunek
- dyrygent
III miejsce