Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2001/2002
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Dominika
 Mierzejewska
 

I Konkurs Solfeżowy czytania nut a vista
Gdynia, 14.11.2001r.
 

Lidia
Turska
 

II miejsce
 

Duet fortepianowy:
 Marta
 Jaszewska,
 Zuzanna
 Lisiecka
 

VI Gdyński Przegląd Dialogów Fortepianowych,
Gdynia, 30.11.2001r.
 

Barbara
Kuc
 
Wyróżnienie

Aleksandra
 Furmańska
 

Konkurs Wiedzy
o życiu i twórczości I.J.Paderewskiego
Kartuzy, 20.11.2001r.
 

Lidia
Turska
 

II nagroda
 

Michał
Ciesielski
- saksofon
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001r.
 


Krzysztof
Krawiec

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


IV miejsce
 

Maciej
Milewski
- skrzypce
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


II miejsce
 

Hanna
Berenthal
- fortepian
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001r.
 

Gabriela
Rajchert
 

IV miejsce
 

Agnieszka
Jarosz
- fortepian
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej
Tczew, 23-14.11.2001r.
 

Barbara
Kuc
 


III miejsce
 


Ewa
Jarosz
- skrzypce
 

III Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
Sopot, 18.01.2002r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

Wyróżnienie

Joanna
 Aksnowicz
- skrzypce
 

III Konkurs Skrzypcowy Polski Północnej
Sopot, 18.01.2002r.
 


Joanna
Tylewska

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 


IV miejsce
 

Mikołaj
Sikała
- fortepian
 

II Konkurs Pianistyczny
"Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 9.01.2002r.
 

Alicja
Michowska
 

Wyróżnienie  
II st.
 

Kamil
Tempski
- fortepian
 

II Konkurs Pianistyczny
"Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 9.01.2002r.
 

Anna
Tucka
 

Wyróżnienie  
II st.
 

Karolina
Wójcik
- fortepian
 

II Konkurs Pianistyczny
"Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 9.01.2002r.
 

Alicja
Michowska
 

Wyróżnienie  
I st.
 

Małgorzata
 Hoppe
- fortepian
 

II Konkurs Pianistyczny
"Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 9.01.2002r.
 

Barbara
Kuc
 


III nagroda
 


Zuzanna
 Lisiecka
- fortepian
 

II Konkurs Pianistyczny
"Muzyka Klasyczna w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 9.01.2002r.
 

Barbara
Kuc
 

Wyróżnienie  
II st.
 

Krzysztof
Milewski
- skrzypce
 
III Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej
Gdynia, 25-26.03.2002r.


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


III miejsce
 


Elżbieta
 Pankowska
 

VI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.03.2002r.
 

Maria
Matuszek
 
I miejsce

Joanna
 Aksnowicz
 

VI Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 13.03.2002r.
 

Maria
Matuszek
 
I miejsce

Agnieszka
 Jarosz
- fortepian
 
XVI Międzynarodowy
Konkurs Pianistyczny
Gorzów Wielkopolski, 13-16.03.2002r.

Barbara
Kuc
 


III miejsce
 


Trio w składzie:
 Aleksandra
 Denga,
Joanna
 Aksnowicz,
 Agata
 Grygorowicz
 

VI Gdyński Konkurs Kameralistyki Smyczkowej
Gdynia, 15.03.2002r.
 

Joanna
Tylewska
 

Wyróżnienie
 

Tomasz
 Wawrzyniak
- gitara
 
VIII Konfrontacje Gitarzystów
Puck, 12-13.04.2002r.

Ryszard
Popowski
 

Wyróżnienie
 

Aleksandra
 Furmańska
 

VI Okręgowy Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2002r.
 

Lidia
Turska
 

II miejsce
 

Jacek
Rachwał
 

VI Okręgowy Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 9.03.2002r.
 

Lidia
Turska
 

I miejsce
 

Duet fortepianowy:
 Aleksandra
 Bobrowska,
 Aleksandra
 Firmańska
 
XVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2002r.


Zofia
Jasyk-Kural

Alicja
Michowska
 


I nagroda
 

Trio w składzie:
 Aleksandra
 Denga,
Joanna
 Aksnowicz,
 Agata
 Grygorowicz
 

XVI Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 22.03.2002r.
 

Joanna
Tylewska
 

II nagroda
 

Zofia
Wróbel
- wiolonczela
 

V Konkurs Wiolonczelowo-kontrabasowy
Malbork, 22.04.2002r.
 


Agnieszka
Kaszuba

Karolina
Lewandowska
- akompaniator
 


III miejsce
 

Michał
Bąk
- kontrabas
 

V Konkurs Wiolonczelowo-kontrabasowy
Malbork, 22.04.2002r.
 


Leszek
Kaufman

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 


I miejsce
 

Duet gitarowy:
 Aleksandra
 Sikora,
Marcela
 Tempska
 
Sopockie Kameralia Gitarowe
Sopot, 17.05.2002r.

Barbara
Biernacka
 


Wyróżnienie
 


Joanna
 Aksnowicz
- skrzypce
 

VI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 16.04.2002r.
 


Joanna
Tylewska

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 


III miejsce
 

Maciej
Milewski
- skrzypce
 

VI Oruński Konkurs Skrzypcowy
Gdańsk, 16.04.2002r.
 


Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


II miejsce
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

Ogólnopolski Konkurs im. Janiny Garści Stalowa Wola, 20-25.05.2002r.
 

Barbara
Kuc
 

V miejsce
 


Krzysztof
 Milewski
- perkusja
 


Międzywojewódzkie Przesłuchanie uczniów klas perkusji
szkół muzycznych I st.
Toruń, 20.05.2002r.
 


Arkadiusz
Skotnicki

Marian
Benedyka
- akompaniator
 


I miejsce
 

Chór SM I st.
 

V Kartuski Spotkania Chórów
Kartuzy, 17.05.2002r.
 

Bożena
Zdunek
 

III miejsce
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20