Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Tryb eksternistyczny
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
K O N T A K T

Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz

ROK SZKOLNY 2001/2002

UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK
Małgorzta Hoppe
- fortepian
Festiwal Muzyki Słowiańskiej,
Tczew, 24-25.11.2000
Barbara Kuc II miejsce
oraz nagroda Prezydenta Miasta Tczewa
Krzysztof Milewski
- perkusja
Festiwal Muzyki Słowiańskiej,
Tczew, 24-25.11.2000
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Barbara Kuc I miejsce
Małgorzta Hoppe
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Barbara Kuc II miejsce
Alicja Kural
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Barbara Kuc wyróżnienie
Emil Turek
- fortepian
Konkurs pianistyczny
Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych
Gdańsk, 29.11.2000
Marzena Łubkowska
-Jocz
wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- fortepian
VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. prof. L.Stafańskiego,
Płock, 8-10.01.2001
Barbara Kuc II miejsce
Joanna Aksnowicz
- skrzypce
II Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej, Sopot, 18-19.01.2001
Joanna Tylewska

Karolina Lewandowska
- akompaniator
wyróżnienie
Maciej Milewski
- skrzypce
II Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej, Sopot, 18-19.01.2001
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
wyróżnienie
Agnieszka Jarosz
- fortepian
Regionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 21.02.2001
Barbara Kuc Dyplom laureata
Anna Babnis
- fortepian
Regionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 21.02.2001
Małgorzata Stożyńska Dyplom laureata
Krzysztof Milewski
- perkusja
Regionalny Festiwal Perkusyjny,
Olsztyn, 16-17.03.2001
Arkadiusz Skotnicki

Marian Benedyka
- akompaniator
Dyplom laureata
Anna Babnis
- fortepian
Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 21.02.2001
Małgorzata Stożyńska III miejsce
Trio w składzie:
Maciej Milewski
Aleksandra Denga
Robert Tomczak
III Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej,
Gdynia, marzec'2001
Joanna Tylewska,

Piotr Stożyński
III miejsce
Sylwia Zakrzewska V Mały Konkurs Solfeżowy,
Gdańsk, 14.03.2001
Maria Matuszek I miejsce
Emil Turek V Mały Konkurs Solfeżowy,
Gdańsk, 14.03.2001
Lidia Turska I miejsce
Duet gitarowy:
Jacek Rachwał,
Tomasz Wawrzyniak
XV Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2001
Ryszard Popowski I miejsce
oraz
nagroda Starosty Starogardu Gdańskiego
Marta Jaszewska
- fortepian
XV Starogardzkie
Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2001
Barbara Kuc wyróżnienie
Urszula Wróbel
- obój
Pomorskie Przesłuchania klas instrumentów dętych szkół muzycznych I st.,
Lębork, 23.04.2001
Jerzy Czapor

Marian Benedyka
- akompaniator
III miejsce
Emil Turek VII Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia,
Bydgoszcz, 18.04.2001
Lidia Turska I miejsce
Sylwia Zakrzewska VII Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia,
Bydgoszcz, 18.04.2001
Maria Matuszek I miejsce
Michał Bąk
- kontrabas
IV Konkurs dla uczniów
klas wiolonczeli
szkół muzycznych I stopnia,
Malbork, 7.05.2001
Leszek Kaufman

Karolina Lewandowska
- akompaniator
II miejsce
Maciej Milewski
- skrzypce
V Oruński Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 24.04.2001
Piotr Stożyński

Marian Benedyka
- akompaniator
I miejsce