Szkoła Muzyczna I st. im. Grażyny Bacewicz


ROK SZKOLNY 2000/2001
 
UCZEŃ KONKURS NAUCZYCIEL WYNIK

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej,
Tczew, 24-25.11.2000r.
 

Barbara
Kuc
 

II miejsce
oraz
 nagroda
 Prezydenta
 Miasta Tczewa
 

Krzysztof
Milewski
- perkusja
 

Festiwal Muzyki Słowiańskiej,
Tczew, 24-25.11.2000r.
 

Arkadiusz
Skotnicki

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

III miejsce
 

Agnieszka
 Jarosz
- fortepian
 

Konkurs pianistyczny
"Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 29.11.2000r.
 

Barbara
Kuc
 

I miejsce
 

Małgorzata
Hoppe
- fortepian
 

Konkurs pianistyczny
"Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych"
Gdańsk, 29.11.2000r.
 

Barbara
Kuc
 

II miejsce
 

Alicja
Kural
- fortepian
 

Konkurs pianistyczny "Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych",
Gdańsk, 29.11.2000r.
 

Barbara
Kuc
 

Wyróżnienie
 

Emil
Turek
- fortepian
 

Konkurs pianistyczny "Muzyka Baroku w wykonaniu najmłodszych",
Gdańsk, 29.11.2000r.
 

Marzena
Łubkowska-Jocz
 

Wyróżnienie
 

Agnieszka
 Jarosz
- fortepian
 

VI Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny
im. prof. L.Stafańskiego,
Płock, 8-10.01.2001r.
 

Barbara
Kuc
 

II miejsce
 

Joanna
 Aksnowicz
- skrzypce
 

II Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej,
Sopot, 18-19.01.2001r.
 

Joanna
Tylewska

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 

Wyróżnienie
 

Maciej
Milewski
- skrzypce
 

II Konkurs Skrzypcowy
Polski Północnej,
Sopot, 18-19.01.2001r.
 

Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

Wyróżnienie
 

Agnieszka
 Jarosz
- fortepian
 

Regionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 21.02.2001r.
 

Barbara
Kuc
 

Dyplom
 laureata
 

Anna
Babnis
- fortepian
 

Regionalne przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 21.02.2001r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

Dyplom
 laureata
 

Krzysztof
 Milewski
- perkusja
 

Regionalny Festiwal Perkusyjny,
Olsztyn, 16-17.03.2001r.
 

Arkadiusz
Skotnicki

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

Dyplom
 laureata
 

Anna
Babnis
- fortepian
 

Ogólnopolskie przesłuchanie
uczniów klas fortepianu
szkół muzycznych I st.,
Warszawa, 8-10.03.2001r.
 

Małgorzata
Stożyńska
 

III miejsce
 

Trio w składzie:
Maciej Milewski
Aleksandra Denga
Robert Tomczak
 

III Gdyński Konkurs
Kameralistyki Smyczkowej,
Gdynia, marzec'2001
 

Joanna
Tylewska,

Piotr
Stożyński
 

III miejsce
 

Sylwia
 Zakrzewska
 

V Mały Konkurs Solfeżowy,
Gdańsk, 14.03.2001r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Emil
Turek
 

V Mały Konkurs Solfeżowy
Gdańsk, 14.03.2001r.
 

Lidia
Turska
 

I miejsce
 

Duet gitarowy:
 Jacek
Rachwał,
 Tomasz
 Wawrzyniak
 

XV Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2001r.
 

Ryszard
Popowski
 

I miejsce,
 nagroda
 Starosty Starogardu
 Gdańskiego
 

Marta
Jaszewska
- fortepian
 

XV Starogardzkie Spotkania Kameralne
Starogard Gdański, 30.03.2001r.
 

Barbara
Kuc
 

Wyróżnienie
 

Urszula
Wróbel
- obój
 


Pomorskie Przesłuchania klas instrumentów dętych szkół muzycznych I st.,
Lębork, 23.04.2001r.

 

Jerzy
Czapor

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

III miejsce
 

Emil
Turek
 

VII Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia,
Bydgoszcz, 18.04.2001r.
 

Lidia
Turska
 

I miejsce
 

Sylwia
 Zakrzewska
 

VII Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych I stopnia,
Bydgoszcz, 18.04.2001r.
 

Maria
Matuszek
 

I miejsce
 

Michał
Bšk
- kontrabas
 

IV Konkurs dla uczniów
klas wiolonczeli
szkół muzycznych I stopnia,
Malbork, 7.05.2001r.
 

Leszek
Kaufman

Karolina
 Lewandowska
- akompaniator
 

II miejsce
 

Maciej
Milewski
- skrzypce
 

V Oruński Konkurs Skrzypcowy
dla uczniów szkół muzycznych I st.,
Gdańsk, 24.04.2001r.
 

Piotr
Stożyński

Marian
Benedyka
- akompaniator
 

I miejsce
 

 

 


Copyright 2005-2014 by Zespół Szkół Muzycznych w Gdańsku-Wrzeszczu, ul Dmowskiego 16b
tel. (0-48) 58 341 92 13       tel/fax (0-48) 58 346 04 20