Logo ZSM
Menu
   STRONA GŁÓWNA
Szkoła Muzyczna I st. im. G.Bacewicz
Szkoła Muzyczna II st. im. F.Chopina
Rekrutacja do ZSM
Historia szkoły
Absolwenci
Nauczyciele
Sukcesy uczniów
Informacje dla uczniów ZSM
Informacje dla nauczycieli ZSM
Samorząd uczniowski
Rada rodziców
Koło absolwenta
Tryb eksternistyczny
Stowarzyszenie przyjaciół ZSM
Konkursy, seminaria, warsztaty
Koncerty szkolne
Kalendarium muzyczne
Stare foto
Szkolne plany nauczania
Chwila wspomnień
K O N T A K T

VIII GDAŃSKI KONKURS SKRZYPCOWY
im. Anity Romanowskiej
dla uczniów szkół muzycznych I stopnia
Gdańsk, 5 lutego 2019 roku

W Y N I K I

I GRUPA, klasa 4
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
I Anna
Jędrzejewska
Agnieszka
Kotuk-Pozorska

Ewa Próchniak
- akompaniator
ZSM/SM I st.
im. G.Bacewicz
w Gdańsku-Wrzeszczu
II Wiktoria
Martuszewska
Katarzyna
Doliwa-Dobrowolska

Łukasz Kania
- akompaniator
SM I i II st.
im. Z.Noskowskiego
w Gdyni
III
ex aequo
Lena
Wójcikowska
Jolanta
Mikołajczyk

Krystyna Stojek
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w Gdańsku
III
ex aequo
Olga
Żornaczuk
Beata
Glaza-Sutt

Aleksandra Furmańska
- akompaniator
SM I i II st.
im. Z.Noskowskiego
w Gdyni
wyróżnienie Zofia
Czerwińska
Adam
Bruderek

Magdalena Snarska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie Paul
Stingel
Kamila
Malik

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Niepubliczna SM I st.
"Maestro"
w Lesznowoli
II GRUPA, klasa 5
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
II Maria
Formela
Aleksandra
Grabowska

Julianna Bartyzel
- akompaniator
PSM I st.
im. F.Chopina
w Wejherowie
III
ex aequo
Marika
Beifus
Andrzej
Bondel

Dominika Eska
- akompaniator
ZSM I i II st.
im. K.Szymanowskiego
OSM I st. w Toruniu
III
ex aequo
Urszula
Rusek
Marta
Stachowiak

Magdalena Snarska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie Lill
Szeflinski
Ai-Ling Chiu

Wojciech Szymczewski
- akompaniator
Mussik-og
Kulturskole i Ålesund
Ålesund (Norwegia)
wyróżnienie Matylda
Krystaszek
Jolanta
Mikołajczyk

Krystyna Stojek
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie Maria
Silvestri
Jolanta
Mikołajczyk

Krystyna Stojek
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F. Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie Oriana
Wojciechowska
Paula
Preuss

Krystyna Stojek
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w Gdańsku
wyróżnienie Maria
Nowicka
Marta
Stachowiak

Magdalena Snarska
- akompaniator
OSM I i II st.
im. F.Nowowiejskiego
w Gdańsku
III GRUPA, klasa 6
Nagroda   Nauczyciel Szkoła
I Martyna
Skuza
Natan
Dondalski

Dorota Kuryło
- akompaniator
ZPSM im.
G. Bacewicz
OSM I st.
w Koszalinie
Nagroda
Specjalna
dr Agaty
Szymczewskiej
Martyna
Skuza
Natan
Dondalski

Dorota Kuryło
- akompaniator
ZPSM im.
G.Bacewicz
OSM I st.
w Koszalinie
II Aleksandra
Gabryel
Ewa Ceroń-Szmaglińska

Jakub Narloch
- akompaniator
PSM I st.
im. W.Lutosławskiego
w Starogardzie Gdańskim
III
ex aequo
Antonina
Łukaszczyk
Danuta
Kowalczuk

Katarzyna Olszewska
- akompaniator
PSM
im. I.J.Paderewskiego
w Kartuzach
III
ex aequo
Weronika
Martuszewska
Katarzyna
Doliwa-Dobrowolska

Łukasz Kania
- akompaniator
SM I i II st.
im. Z.Noskowskiego
w Gdyni
III
ex aequo
Sebastian
Okupski
Jolanta
Fuławka

Paweł Poterewicz
- akompaniator
ZPSM
im. K.Wiłkomirskiego
w Elblągu


Dyplomy za wyróżniający akompaniament otrzymali:
Aleksandra Furmańska
Dorota Kuryło
Eugenia Mazur
Jakub Narloch
Marta Siwak
Wojciech Szymczewski


WYNIKI do pobrania